-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
wolisz nie wiedziec!!! :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evil: :evil: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evil: :evil: :evilbat: :chainsaw: :snipersm: :chainsaw: :2gunfire: :chainsaw: :diabloti: :snipersm: :evilbat: :evilbat:
-
slyszalam,ze ludzie psiocza na te firme,ale nie ma drugiej szczepionki z tak mala iloscia antygenow,a kombajnem jest bezsensu szczepic. Wiec dalej bede uzywac Nobivaca najpierw DP, potem DHP i na koncu DHPPi.
-
ja Ci dam!!! czyli zostaje Sara skoro Amanda nieladnie
-
Ja uwazam,ze bezsensu jest szczepic przed 6tym tygodniem-im pozniej tym lepiej,ale wlasnie nie moga wychodzic...czemu?tzw. ODPORNOSC MATCZYNA. Szczepionka nie bedzie dzialac jak nalezy, bo we krwi szczeniaka sa przeciwciala, ktore dostal od mamusi swojej, wiec antygeny ze szczepionki zostana zneutralizowane przez te od matki, a nie przez organizm szczeniaka,a wiec swoich nie wytworzy. A te matczyne dlugo nie pociagna. Wiec dobra kondycja szczeniaka nie ma nic wspolnego ze szczepieniem wczesniej-nie da tego efektu ktory powinien byc,a wiec odpornosc szczenka na chorobska. I im mniej antygenow tym odpornosc silniejsza. Dlatego ja szczepie najpierw DP, potem DHP i na koncu DHPPi. Wypuszczam szczeniaki dopiero po drugim szczepieniu
-
isabelle z czernyszem czy jak mu tam roboty jest od czorta!przy collaku duzo mniej-bo tam sie tylko wlos koltuni za uszami i za lapkami. Jak Cie przeraza pielegnacja a chcesz duza rase to kup jakiegos gladkiego jakis doberman albo cus
-
ufff przebrnelam!!! Jostra Mandaryne to ja Ci moge wsadzic wiesz gdzie:)))na wystawce w warszawie:))duza mandaryna=pomarancza?:)))) Czarny Łeb jest chlopakiem:))a ja sie pytam o sunie. Jak to pies u Ciebie sie wabi SARA????
-
mek: mowimy o miniaturach,wszystko zalezy od rasy-szetlandy z reguly maja cieczke raz w roku,wiec sie nie da im 2 razy zafundowac szzenek,ale miniatury bardzo ladnie maja co 6miesiecy (wiekszosc)-czy mialy szczeniaki czy tez nie-nie przesuwa sie im to. Raz sobie mozna na takie cos pozwolic - jak uargumentujesz to to zgode dostaniesz i wsio jest OK pod warunkiem ze dasz suce potem odpoczac,a nie kryjesz znowu przy kolejnej i kolejnej...miniaturki sa plodnymi zwierzakami, i to ze sa kryte cieczka w cieczke wcale nie oznacza,ze mioty beda mniej liczne niestety...
-
zadna kafeka:)))nie mam kasy:))i wypadaloby pomieszkac troszku w domu:)))
-
moze i ma ale chyba tylko troche:))))wiec isabelle masz problem:))my nie wiemy:))))tak do konca:))))moze Agatka wie,ale ja wcielo:)))
-
a zaraz ide do domku wiec prosze nie krzyczec:)))
-
Sluchajta: musza nazwac jakos suczydlo, chcialam Amanda albo Sara,ale namnie krzycza,ze brzydko???brzydko czy nie?jak nie to ktore lepsze???do jutra prosze glosowac :lol: do wygrania zielona kartka-zwalnia z 1 kary pienieznej:)))
-
Bardzo chetnie Ci opowiemy jak Ty nam powiesz co to Czarnysz:)))czarny sznaucer?
-
Klasa szczeniąt i honorowa/puppies and veterans 30 PLN 30 PLN Interchampiony/interchampions 30 PLN 30 PLN HAHAHAHA!!!!czyli moge jechac!!!tylko Mafii nie zglosze, bo mi szkoda kasy bedzie a szczenki i intery w tej samej cenie:))))))w oba terminy!!! :angel: :angel: :angel: :angel: :lol: :D :lol: :angel: :angel:
-
smiej sie qr*** smiej!!!dziadek sie smial i to samo mial!!! :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat:
-
chcialam do wawy jechac,ale mi tu pisza ze juz 1wszy termin minal:(((b uuuu
-
nie,bo mi sedzia nie pasuje-Niemiec jakis a ja mam amerykanskie psiaki i nie chce mi sie kasy wywalac w bloto:))))
-
[quote name='alexandra']A gdzie nasz agent 007 i windykator w jednym (czyt. Orsini)?? :lol: Gdzie się podziewa, czyżby jakaś misję miała?? za cicho tu bez niej Gdzie Agatka?? Malawaszka?? Seja?? i cała reszta??!![/quote] bylam w pracy:)) aaaaa KaVanga nie badz taka cwana,bo dlatego stawiac chcesz w bydgoszczy,bo wiesz,ze nikt tam sie nie wybiera!!! sknera !!!! :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat:
-
Ja juz gratulowalam Agatce,ale dalej sie nie moge doczytac co KaVanga postawi za Dengiego i za Lorda?no poza stawianiem oczu w slup:)))
-
Pink ale dorosly czlowiek tez i sam decyduje,czy bedzie napedzal koniunkture na te bezpapierowe i na te wlasnie co suki sa kryte do bolu-2razy w roku!i to jest straszne!!!
-
czyli od KaVangi:)))super!!!wszystko w rodzinie zostanie:))))
-
a wlasnie Waszko to kiedy ten olbrzym???i od naszej KaVangi???:))))mozesz zdradzic, bo widzisz te zapeszanie to g...prawda wtedy nie mowilas i...wiec spokojnie mozesz sie przyznac:)))
-
cholera wlasnie sobie zrobilam kisiel z owocow lesnych Knorra, nie rozpuscil sie do konca i co?i wyszly jakies kolory...NIEBIESKIE!!!!co oni za swinstwo tu dodaja!!!ze niby borowki!taaaaa na pewno :evilbat: :evilbat:
-
jak nie zarobisz??? zje Ci powiedzmy jak 5 miniatur czyli 50zl na miesiac:))a za krycie zgarniesz 1500:)))))to Ty bogata bedziesz:)))) :lol: :lol: :lol:
-
Super Waszko!!!bo wtedy sie bedziemy na wystawkach spotykac :angel: :angel: :angel:
-
tez mamy taka nadzieje,ale poki co mozna by sie dobrac do samej fabryczki:)))tylko miasteczko potrzebne:))))