Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. no ja niestety nie rozumiem tego co tam jest napisane:(((((((
  2. szkoda, ze ja po czesku nie paniemaju:(((
  3. [quote name='Weronisia & Jokkusia']A co do Majewskiego , to pamiętam w Rozmowach w Tłoku jak Doda powiedziała : " ... No bo on może być wegetarianinem , może nie jeść mięsa , lub cogorsza nie jeść zwierząt ! ... " :evil_lol: :roflt::evil_lol::roflt:[/quote] hahahahahaha no jak ktos znajdzie w necie ten odcinek to ja poprosze o linka, bo dawno tak dobrego nie bylo!!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. zdrastwujcie... hahahahah zasady dobrego wychowania, dyplomacji i znajomosc jezykow obcych ma tam gdzie Rosjanie nas maja od dluzszego juz czasu hahahahhahahaa
  5. [quote name='Donio']Vitalea, skąd ta zawoalowana złośliwość? Campari jest może troszkę przereklamowany, ale to naprawdę ładny pies:lol:. Anna1 - serdeczne gratulacje!:multi::multi::multi:[/quote] no wlasnie waski skad ta zawoalowana zlosliwosc u Ciebie?:))
  6. [B][FONT=Fixedsys][SIZE=3][COLOR=red]GRATULUJE ANNIA1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Fixedsys][SIZE=3][COLOR=red]przereklamowany Zunio wygral m.in. z niereklamowanym Codim!!!!!!SUPER!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Fixedsys][SIZE=3][COLOR=red]i to w oba dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  7. [quote name='AngelOfDeath'][FONT=Arial Black][SIZE=7]TAK!! [/SIZE][/FONT] [SIZE=7][FONT=Arial Black][FONT=Arial][SIZE=2]Cameron Diaz oraz bełkot francusko-angielski :evil_lol: [/SIZE][/FONT] [/FONT][/SIZE][/quote] hahahahaha zapomniales o ZDRAWSTUJCIE;-))))))))))))))))))))))))))))))
  8. [quote name='edelwejs']Prawda nie jestem Marysią, ale odpowiem- zakaz zostal wycofany)))[/quote] [B]dzieki[/B]!!!wiem:)))) ale chcialam to od marisi uslyszec hahahahhaahha [B][SIZE=4][COLOR=red]marisiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=red]co Ty na to????????????????????[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=red]hahahahhahahhahahahahahahahah[/COLOR][/SIZE][/B]
  9. mi sie i tak najbardziej podoba ten text z UNIKALNYM NUMEREM TATUAZU ;-)))))) a jaki ma byc?wiadomo, ze KAZDY psiak w ZK ma inny numer. Nie ma jak dobry chwyt marketingowy;-))))
  10. [quote name='sh_maniak'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8889/m9lt7.jpg[/IMG][/URL][/quote] superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  11. Marta super!!!!!!!!!!!!!!
  12. [B]marisiu mam WSPANIALE wiadomosci, czy mozesz je sprawdzic u swoich znajomych rosyjskich???[/B] [B]Ruskie podobno sie wycofali z zakazu kopiowania hahahahhahahahahahaha[/B]
  13. NIE!!!!!!!!!!!!!!!! chcemy wiecej!!! super fotki
  14. super fotki!!!!!!!!!!!!!! ja kcem wiecej!!!! ania1 wlacz gg pipko lysa hahahaahaa
  15. super!!!!ja w tym roku tez posadzilam takie dynie i kukurydze ozdobna, ale mi wyszly tylko 4 sztuki, z kukurydzy tez chyba niewiele-jeszcze jest na krzaku,ale jakas taka mikro jest
  16. dzieki!!! a my to chyba w Moldawii w marcu sie spotkalysmy?:))))to ja od sznaucerkow:)))))))))))))
  17. okonie??? chyba pstrągi te rybki sie wabią:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a tam to czas inaczej plynie poprostu....anielsko:)))))
  18. hahahaha ale wiesz, ze moje serce w podkarpackim zostalo:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  19. Tomaszku dla Ciebie zawsze jestem przeciez wiesz o tym tak?:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  20. WOW!!!GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a czy moglabym poprosic o stawke sznaucerow miniaturowych czarno-srebrnych i chartow afganskich?
  21. [quote name='Dzidtka']i [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/4999/910byy2.jpg[/IMG][/quote] [B][SIZE=3][COLOR=red]cudaaaaaaaaaaaaa[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] Nefresza jak nie sledzisz Dzidzi psiakow to w sumie po co sie pytasz o wyniki?:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  22. Gory wszystkie sa piekne!!!!
  23. no:((((((((((((((((((((((
  24. same zle wiadomosci.... Tyle było dni do utraty sił Do utraty tchu tyle było chwil Gdy żałujesz tych , z których nie masz nic Jedno warto znać , jedno tylko wiedz , że Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil , tych na które czekamy Pewien znany ktoś , kto miał dom i sad Zgubił nagle sens i w złe kręgi wpadł Choć majatek prysł , on nie stoczył się Wytłumaczyć umiał sobie wtedy właśnie że Ważne są tylko te dni , których jeszcze nie znamy Waznych jest kilka tych chwil , tych na które czekamy Jak rozpoznać ludzi , których już nie znamy ? Jak pozbierać myśli z tych nie poskładanych? Jak oddzielić nagle serce od rozumu? Jak usłyszeć siebie pośród śpiewu tłumu? Jak rozpoznać ludzi , których już nie znamy? Jak pozbierac myśli z tych nie poskładanych? Jak odnależć nagle radość i nadzieję ? Odpowiedzi szukaj , czasu jest tak wiele ... Ważne są tylko te dni , których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil na które czekamy .. Odszedl od nas Marek Grechuta.... :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
×
×
  • Create New...