Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. moje jest:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  2. [quote name='SengaSengana']o jak szybko zdjęcie zniknęło...:roll: czyżby to drugie też zaraz zniknie? :evil_lol:[/quote] o NIE!!!!!!!!!!!!!!! oddawac moje zdjecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. [quote name='SengaSengana']Donio mam nadzieję, że wiesz co z tym postem zrobić :razz:[/quote] nio ja np. sobie wydrukowalam i kapliczke zrobilam hahahahha
  4. Kochana wąski jest moja JEDYNA i dozgonna miloscia i zawsze byl i zawsze bedzie tak???a z dzidzia bedziemy sie na gole klaty bic o niego ot co
  5. wiecie co nudze sie a i Wam sie przyda cos na poprawe humoru:evil_lol: mam sliczna fotke z Chorzowa z SHOW:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: dzidtka MÓJ CI ON tak????:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: moj Kmicic:loveu: :loveu: a propos wąski jak Ci poszło z grejem w Chorzowie???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: a to prawda , ze w sobote miales czarne spodnie i biale skarpetki?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: i jak Go mam nie kochac????:loveu: :loveu: :loveu:
  6. hahahahaha wonski masz new chinczyka tak???pokaz foty
  7. [quote name='orsini']no tak jasne tylko z kontextu wynika, bo zawsze sie rzucasz o tego Foremniaka, zawsze!!!to czemu w takim razie????dla mnie to jest wlasnie idealny sznaucerek[/quote] no idealny!!!! nie ze nie ma zadnych wad, bo takich nie ma oczywiscie, ale idealny jest tzn. ze bardzo bym chciala miec TAKIEGO psa tej klasy!jest piekny poprostu!!!!!!!!!
  8. [quote name='marisia']I niestety dodałabym jeszcze zakaz kopiowania :no-no-no: a aby uprzedzić ewentualny atak, to dodam, że to co już biega kopiowane, nich dalej biega i to co zasługuje na wygraną, niech dalej wygrywa :lol: . Jednak w XXI wieku ludzie mogliby sobie odpuścić ten sposób zaspakajania swojej próżności. Można wyhodować piękne psy, w tym sznaucery, bez konieczności ich okaleczania :roll:.[/quote] a ja myslalam , ze w Czechach MOZNA kopiowac OGONY!!! cos sie zmienilo w tej kwestii????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  9. [quote name='Olivka']A gdzie jest Agatka wogóle ? ?[/quote] pewnie planuje kolejne ciche wojenki czy jak ona je tam nazywa:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  10. ja niczego i nikomu udowadniac nie bede, zwlaszcza ze tak wlasnie jest:)))))):diabloti: :diabloti:
  11. no tak jasne tylko z kontextu wynika, bo zawsze sie rzucasz o tego Foremniaka, zawsze!!!to czemu w takim razie????dla mnie to jest wlasnie idealny sznaucerek
  12. [quote name='Doginka']Sorry, a o co idzie z tym Foremniakiem. To jest tatusiek mojego Raperka!!!:mad:[/quote] marisi sie nie podoba, ale to pewnie tylko dlatego ze nie ma uszkow i ogonka:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  13. [quote name='marisia']No, bo już myślałam, że wszystkie mieszane skojarzenia są do bani :cool3: a tymczasem była mowa tu o jednym mix-ie suczce, które wygrała Europejską wystawę w Tulln’2005, zdobywając BOB-a pokonała 100% amerykanina rodem z Polski Foremniaka :lol::lol::lol:.[/quote] zycze Ci takiego Foremniaka,albo nie:))))zycze Ci samych Wektorków i Tuptusi i innych tego typu mixów:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. [quote name='matrix.....']czasem trzeba coś rozsądnego napisać...[/quote] ze niby JA?????????????????????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: myslisz mnie z kims chyba:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. [quote name='matrix.....']Gratulacje dla Bułki :) Orsini kiedy będziesz mogła już coś napisać na Forum charcim?[/quote] hmmm...praktycznie od zaraz:))))))ale po co?nudza mnie tamte polglowki:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. nio tak..ja mam kopiowane wiec Czechy odpadaja, a szkoda jesli fajna sedzina
  17. Prage???z kopiowanymi sznaucerami????:o :o :o chyba niekoniecznie:))))))))))
  18. Kochana kolejeczka jest:))))))wiec nie bedzie latwo:))))Mareczek i tak nas wyprzedza o cale 2 dlugosci hahahahah
  19. [quote name='Masterton']Jak będziesz się tak złościć,to zczerwieniejesz,skóra ci zwiędnie:shake: :shake: ,zrobią Ci się zmarszczki mimiczne,i.......zrobisz się brzydka,a przecież jesteś wolną panną na wydaniu:multi: :multi: :multi: .......[/quote] cholera mowisz ze znasz to z autopsji????:)))OK postaram sie posluchac Ciebie, wszakze przemawia przez Ciebie doswiadczenie zyciowe:)))))ale to nie sa MOJE kolezanki, a co do hasla "LASKI" to tez mozna by polemizowac:))))))))))))))))
  20. [quote name='Masterton'][FONT=Arial]Gratulacje dla naszych koleżanek.....[/FONT][FONT=Arial Narrow]Hajanek:klacz: :klacz: :klacz: :cool2: :Rose: Tak dalej Laski:lol: [/FONT][/quote] chyba WASZYCH!!!!!
  21. [quote name='Dzidtka']w ten weekend Kasia z lhasaczką Asią ([B]Very Versace`s AMERICAN BEAUTY Z CZAŃCA[/B]) pojechałą na dwie międzynarodowe wystawy na Węgry, do [FONT=Tahoma][COLOR=black]Kecskemet[/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma]pierwszego dnia zdobyła [B]res.CAC[/B] i [B]res.CACIB[/B] a dzisiaj [B]CAC[/B] i [B]CACIB[/B]!!!! :multi: [/FONT] [FONT=Tahoma]rozpoczeła swój kolejny Championat no i ma kolejnego caciba, z kolejnego kraju potrzebnego do tytułu Międzynarodowego Championa :) :laugh2_2: [/FONT] [FONT=Tahoma]zdrówko Kasi & Asi :knajpa: [/FONT][/quote] WOW!!!!!!!!!!!!!!Dzidzia GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!nio to jest SUKCES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wow!!!!!!!!!!!!bravo bravo bravo!!!!!!!
  22. Asiaczku GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!szalejesz ze szok!!!!!a ciacho bylo w Wawie?bo nawet moglam pojechac, ale jakos nie mam teraz glowy do psow:(
  23. Ress GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  24. [quote name='marisia']Jest jeszcze jeden aspekt takich dużych hodowli kennelowych. W takich hodowlach rzadko psy dożywają późnej starości, bo to zbyt duże koszty. Suki są utrzymywane dopóki dają potomstwo a psy dopóki można jeszcze używać ich do reprodukcji :roll: .[/quote] nio fakt-ze po skonczonej "karierze" sie suki sterylizuje i oddaje, wiec w prywatnych juz domkach dozywaja poznej starosci. A ile dozyja pieski w takiej "hodowli" gdzie wszystko lata i s.ra gdzie popadnie?nie wydaje mi sie zeby srednia wieku tam byla jakas wyzsza albo chociaz przecietna, ale zobaczymy:))
  25. [quote name='Olivka']Miało być pięknie, a i kiedyś było. Gadało się o różnych psich sprawach, było sprzeczki owszem, ale nikt sobie nie dawał "po pysku" jak to teraz ma miejsce.:roll:[/quote] wychodza poprostu te "ciche wojenki" coniektorych osob:))))kto sieje wiatr ten zbiera burze ot co!
×
×
  • Create New...