[IMG]http://img296.imageshack.us/img296/1770/zdjcie013bm2.jpg[/IMG]
gołej orsini to nie będzie, ale wstawię Wam moją kreację na World Dog Show Poznań 2006:)))))myślicie , że mam szanse na tyt. Najlepsze Cycki Poznania 2006?:)))))))))))))))))))))))))))))))
[quote name='Marta Chmielewska']chachachacha Krycha, daj mi jeszcze raz te piękne akty, bo mi wyparowały :angryy: Pewnie Angel podkradł z achiwum :evil_lol::evil_lol:[/quote]
buhahahahahahhahahaha
Romas ale tak sie mowi:)))))"do kochania" czyli potocznie pet, bo sie nadaje tylko i wylacznie do kochania, a taki do wystawiania jeszcze i na wystawki sie nada
[quote name='miniaga']O jaki ładny sobowtórek Jagódki:loveu::loveu::loveu:[/quote]
prawie Jagódka;-)))))prawie Żywiec:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
[quote name='Masterton']Osobiście o wiele bardziej,podoba mi się suczka,w rękach tej samej hodowczyni,ciekawa jestem światówki ,w sukach przedewszystkim.........[/quote]
a ja nie, gdyby byl sedzia zagraniczny to i owszem, a tak?
[quote name='Masterton']ten pies ma inaczej osadzony i noszony ogon,słabe kąty,i niewielką głowę,a że mr.Mania dał mu wygrać:crazyeye: były tam dużo lepsze psy.........[/quote]
ale czy ladniejsze hendlerki?:)))))):evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
[quote name='AngelOfDeath']ja bym powiedzial raczej ze jestes ornitologiem :evil_lol:[/quote]
tak, ale interesuja mnie tylko duze ptaszyska i to tego drapiezne hahahahaa
[quote name='resuruss']Wiesz....ja juz tak zpsiona jestem ,ze patrze tylko na psy :evil_lol:[/quote]
a ja na konie hahahahahhaha lubie konie hahahahahhahahaa
[quote name='AngelOfDeath']przepraszam a co to ma do rzeczy moze nie jest znany ale jest lepszy :evil_lol::evil_lol:[/quote]
a to bez 2 zdan nawet!!!!!
[quote name='anna1']nie przejmuj sie :) przetlumacze ci wsio dokladnie ale nie w tej chwili bo jeszcze ktos sie przyczepi ze zamiast "ale" jest "lecz" :)))))[/quote]
hahaha oki, wiesz boli ja, ze piekny Cody nie wygral hahahahahaha