Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. oj nogi to ja mam do przeszczepu:(((
  2. [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/1770/zdjcie013bm2.jpg[/IMG] gołej orsini to nie będzie, ale wstawię Wam moją kreację na World Dog Show Poznań 2006:)))))myślicie , że mam szanse na tyt. Najlepsze Cycki Poznania 2006?:)))))))))))))))))))))))))))))))
  3. [quote name='AngelOfDeath']tak ja lece helikopterem :lol::lol::eviltong::evil_lol:[/quote] buhahahahah a ja czołgiem:))))))))))))
  4. [quote name='Marta Chmielewska']chachachacha Krycha, daj mi jeszcze raz te piękne akty, bo mi wyparowały :angryy: Pewnie Angel podkradł z achiwum :evil_lol::evil_lol:[/quote] buhahahahahahhahahaha
  5. Romas ale tak sie mowi:)))))"do kochania" czyli potocznie pet, bo sie nadaje tylko i wylacznie do kochania, a taki do wystawiania jeszcze i na wystawki sie nada
  6. jakie publicznie?bylam ja i fotograf hahahhhaa
  7. myslisz?:)))) to wklej liscie figowe hahahahaha
  8. hahahaha wstawie jak mi Angel zrobi czarny pasek przez biust na photoshopie hahaha albo Marta
  9. wlasnie Angel:))to NIE ja bylam autorem fotek hahaha:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  10. [quote name='Marta Chmielewska']Ja też widziałam :cool3: Sam sex :razz:[/quote] hahahahahahahhahahaa sam smiech z samego rana hahahahaha
  11. zebym JA Wam mojej foty nago nie wkleila hahahahhahahaha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  12. [quote name='miniaga']O jaki ładny sobowtórek Jagódki:loveu::loveu::loveu:[/quote] prawie Jagódka;-)))))prawie Żywiec:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
  13. [quote name='Masterton']Ale ja nie mówię o sędziowaniu,tylko o samych sukach;)[/quote] eee to ja wole nowe psiaki poogladac w roznych kolorach
  14. [quote name='Masterton']Osobiście o wiele bardziej,podoba mi się suczka,w rękach tej samej hodowczyni,ciekawa jestem światówki ,w sukach przedewszystkim.........[/quote] a ja nie, gdyby byl sedzia zagraniczny to i owszem, a tak?
  15. [quote name='Masterton']ten pies ma inaczej osadzony i noszony ogon,słabe kąty,i niewielką głowę,a że mr.Mania dał mu wygrać:crazyeye: były tam dużo lepsze psy.........[/quote] ale czy ladniejsze hendlerki?:)))))):evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. przepiekne!!!!!!!!!!!!!!
  17. [quote name='AngelOfDeath'] juz sie nie moge doczekac .... sylwestra :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol: :-o:eviltong::loveu:[/quote] jednak??????????? super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :evil_lol: :evil_lol: :mad: :mad: :mad:
  18. ja tez hahahahaa choc znalazlam juz boga sexu:))))ino mlode to to na razie hahahaha, ale tatus w wieku chyba odpowiednim hahahahahaa
  19. [quote name='AngelOfDeath']ja bym powiedzial raczej ze jestes ornitologiem :evil_lol:[/quote] tak, ale interesuja mnie tylko duze ptaszyska i to tego drapiezne hahahahaa
  20. [quote name='resuruss']Wiesz....ja juz tak zpsiona jestem ,ze patrze tylko na psy :evil_lol:[/quote] a ja na konie hahahahahhaha lubie konie hahahahahhahahaa
  21. [quote name='AngelOfDeath']przepraszam a co to ma do rzeczy moze nie jest znany ale jest lepszy :evil_lol::evil_lol:[/quote] a to bez 2 zdan nawet!!!!!
  22. [quote name='resuruss']Hahahaha,mnie sie tam bardziej Campari podoba ;)[/quote] hmmm no wiesz ress to zalezy do czego prawda:)))))))))))
  23. moze Receptal mu tez trzeba by zapodac?tak przez tydzien po centymetrze?jak myslisz?:)))))))))))))))))))
  24. [quote name='resuruss']Alez sliczny ten Campari :loveu:[/quote] alez sliczny ten Wanio:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: hahahahahaa
  25. [quote name='anna1']nie przejmuj sie :) przetlumacze ci wsio dokladnie ale nie w tej chwili bo jeszcze ktos sie przyczepi ze zamiast "ale" jest "lecz" :)))))[/quote] hahaha oki, wiesz boli ja, ze piekny Cody nie wygral hahahahahaha
×
×
  • Create New...