-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
[IMG]http://img82.imageshack.us/img82/7648/mafiki7ax0.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/3723/mafiki3zy9.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/2755/mafiki4ho9.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/9510/mafiki5gq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/4763/mafiki6sf5.jpg[/IMG] [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/7648/mafiki7ax0.jpg[/IMG] [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/9564/mafiki8ys5.jpg[/IMG] [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/1818/mafiki9oe0.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/7311/mafiki10oy2.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/9437/mafiki11mi1.jpg[/IMG] [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/7500/mafiki12pt2.jpg[/IMG] nio wsio:)))))miocik mi sie BARDZO podoba!!!BARDZO jestem ZADOWOLONA z wyboru reproduktora, chociaz niektorym jest to sola w oku:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
no one maja dopiero 4 tygodnie, zaraz wkleje wiecej:))ale nie maja po kim miec zlej siersci bo i mama ma dobry gatunek a tatus ma wrecz rewelacyjny:)))))
-
[IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4978/mafiki2au6.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4366/mafiki1cj6.jpg[/IMG]
-
[quote name='marisia']Kochani, to ja opuszczam Was na dwa tygodnie :mdleje: , ale wrócę :bigok: :hand: :hand: :hand: .[/quote] o matko, a grozby sa podobno karalne w tym kraju!!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='marisia']Przypuszczalnie jest to ten pies, z którym Wiktorek ostatnio przegrał dwa razy, raz w kraju a raz za granicą :loveu: ? Wyluzuj, każdy pies ma wady, sama wielokrotnie to podkreślałaś, więc może inne wady Wiktorka przeważyły szalę na korzyść tego konkurenta :loveu: :loveu: :loveu: .[/quote] nie:)))pudlo ale jedz juz sobie na ten urlop, to my tez odpoczniemy:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
hahahahaha nie no rewelacyjne te foty!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='Masterton']Nie bardzo rozumiem:shake: :shake: Marisiu,to znaczy że wszystkie amerykany,są farbowane.........to miałaś na myśli??:angryy: :angryy: :angryy:[/quote] dokladnie tez mi sie tak wydaje, dlatego prosze bardzo-moje psy sa do Waszej dyspozycji tak jak juz pisalam:)))))
-
[quote name='SengaSengana']dlatego wlaśnie wycofuję się już z tego cyrku i pilnie będę obserwować waszą zabawę,co kto mądrzejszego napisze,.... powodzenia :lol::evil_lol::lol::evil_lol::lol::evil_lol::lol::evil_lol:[/quote] madrego????? eeeee...to sie nie doczekasz mysle:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Dzidtka']Orsini Ty uważaj... ja już zrezygnowałam z Wąskiego, Twoje uczucie wygrało ale... widze że senga penga czy jak tam tak łatwo Ci nie podaruje... a wiesz do czego zdolne sa zazdrosne, zakochane kobiety ? opowiadałam Ci :) będziesz się póxniej na wystawach ukrywała bahahaha[/quote] hahahahaha kurcze masz racje Dzidzia moja Ty kochana!!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
wiadomo , ze zle, co to za durne pytanie???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
a o mnie ten kawalek: Mówią: jest pan wariatem, alkoholikiem, głupcem, idiotą, grafomanem, erotomanem, zerem, przestępcą, nikim... Tak - mówię - tak! :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
marisiu dokladnie ja juz wielokrotnie pisalam: na stoj wyprostujesz nawet charta angielskiego:))))))od tego jest hendler wlasnie, a jak piesek sobie stoi sam , albo w ruchu to nie ukryjesz wad:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Ja mam 100% amerykany i tez sluze kazdemu kto bedzie chcial pieskiem do testow!!!tzn. z plecow-bo tych nie tykam!a lapki???no niestety-wlos amerykanow na lapkach sie od slonca i wody odbarwia na brazowo, wszyscy o tym wiedza, sedziowie tez i co z tego?jak sie wyskoczy z takimi brazowymi lapkami to ocena w dol od razu, wiec albo trzeba kolor zintensyfikowac odpowiednia karma:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: albo trymowac lapki (to mi sie nie podoba lubie puchate), albo trzymac w klatce i nie puszczac na dwor na slonko i deszcz. Na plecach wlos jest szorstki i nie reaguje tak na warunki atmosferyczne. Wiec jak ktos chce to sluze wlosem z plecow dowolnego mojego kundla 100% amerykana do testow, jesli wyjdzie farbka funduje toster:))))z wodotryskiem:))))Santina w tej chwili juz ma 5 lat skonczona i dalej jest skubana raz w roku a potem ja gole i jest szorstka i czarna np.:))))))))
-
marisiu zareczam Ci ze w ruchu ten piesek ma taki sam karpik:)))))a ze mam akurat na krotkim wlosie fote to wkleilam:))domyslac sie mozesz a i tak nie wiesz co to hahahahahahaha i sie nie dowiesz Moge Ci udostepnic Wiktora rob mu ile chcesz fot:))akurat co jak co ale plecy ma super hahahahahahaha i chcialabym , zeby kazdy z moich psow mial wlasnie takie plecy i tak wysoko osadzony ogon jak on.
-
a ja widze grzbiecik-karpik z letka:)))))osadzenie szyi tez nie bardzo. i jestem ciekawa co powie marisia, ale dla niej to ten piesek pewnie idealny ma grzbiet jak i cala reszte, wszakze ma uszy i ogon a to najwazniejsze u sznaucerka prawda?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Marisiu dla Ciebie specjalnie wklejam tego psiaczka, co powiesz o nim i jego górnej linii:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ladny???? a iinni??? prosze sie wypowiedziec [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/5070/dlamarisiom7.jpg[/IMG]
-
fajny wiersz: Zgodliwość; Jan Rybowicz Kiedy mi mówią, że dobry Bóg zabiera po śmierci wszystkich ludzi do siebie, do nieba, mówię - tak! Kiedy mi mówią, że nie ma żadnego Boga i zdycha się raz na zawsze, dokładnie i nieodwołalnie, mówię - tak! mówią: święte, to k....., a k......, to święte. Mówię - tak! Mówią: domy wariatów są pełne zapoznanych geniuszy. Tak - mówię - tak! Nie ma sprwiedliwości na tym świecie, mówią, bo biedny zawsze dostaje w kość, a bogaty i tak i tak sie wywinie... Tak - mówię - tak! Mówią: jest pan zdolny, błyskotliwy, wybitny, przystojny, inteligentny, mądry, moralny, wstrzemięźliwy... Tak - mówię - tak! Mówią: jest pan wariatem, alkoholikiem, głupcem, idiotą, grafomanem, erotomanem, zerem, przestępcą, nikim... Tak - mówię - tak! Mówię: tak, tak i jeszcze raz - tak! I odwalcie się wreszcie ode mnie.
-
nio wlasnie:))))))) gratuluje slicznego imporciku hahahahaha cudo wprost!!!!zazdroszcze!!!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
lekarza szybko!!!!!!!!!!!hahahaha moze Pastuch cos poleci:))w sumie sie zna na tej medycynie
-
[quote name='SengaSengana']cóż ociupinkę za późno :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] to zalezy bo jest to fota z show:))))jakby nie patrzyc, a jak wystawiasz stajesz sie osoba publiczna-poczytaj sobie madra glowko
-
ania logika jest obca niektorym osobom:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: malo to takich przykladow we wrzechswiecie?
-
a to nie zarcik:))to fakt:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='SengaSengana']oja ponoć nie ma mądrzejdszych w całym powiecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] nie wiem do kogo piejesz, bo chyba nie do mnie? ja mam inteligencje marchewki:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='SengaSengana']jakos tu nie widze [B]już [/B]żadnego zdjęcia :crazyeye:[/quote] naprawde???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: