-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
-
[quote name='Olivka']Mnie się taki podoba.:lol:[/quote] mi tez:))))))))))))))))))))
-
dzieki! pies moze sobie byc nawet z najlepszej hodowli w USA i jak mi sie on nie bedzie podobal to przeciez nim nie pokryje prawda?:)))))o ile matka tego psa o ktorym mowimy jest w moim typie, to juz tatus w ktorego poszedl nie i ja tego u siebie w psach nie chce-tego typu oczywiscie. Ale mowie: dobrze ze kazdy ma swoje wizje hodowlane, bo jakby wszystkie sznaucerki byly takie same to by nudno bylo na swiecie
-
a czy Ty teraz nie deza cos tam suczek ktore kryl???przeciez byly bardzo ladne, wiec czekam na fotke jednej chociaz sztuki wygladajacej tak samo jak dzieciak Wiktorka:)))
-
Olivko dzieki!eee tam slawna raptem jedna sztuka.Napewno bym chciala taka suke.
-
pikne, poprosimy o wiecej!!!!
-
[quote name='marisia'], ale nie wiesz, czy pierwotne plany nie zaowocowałyby jeszcze piękniejszym :loveu: :loveu: :loveu: .[/quote] zartujesz???? a pokaz mi lepszego po tym reproduktorze o ktorym myslisz?:))))) [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/782/kruzikge3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img169.imageshack.us/img169/60/kruzft8zk3.jpg[/IMG] rozjasnione:))))
-
wąski jakbym byla facetem to tez bym hodowczynie wysciskala:)))bo niezla z niej kobitka:))))ladna,zgrabna i w ogole!
-
nie:))on poprostu ma taki kolor:))))juz jak sie urodzil to byl az fioletowoczarny, sie smialam, ze przeciez jest po farbowanym pieprzaku to jak zobacza ludzie szczeniaka to zaraz bedzie , ze farbowany:)))a on ma taki kolor super:))))))
-
GRATULUJE WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja tez chora i to jak:(((tragedia:(((( a ja sie pochwale moim dzieckiem w USA: [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5593/kruzft8.jpg[/IMG] FOLLOW YOUR HEART sie nazywa:))))czyli Podążaj Za Sercem-czyli dokładnie to co ja zawsze robię niestety:))))
-
[IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5593/kruzft8.jpg[/IMG] przedstawiam Wam mojego jedynaka: [B]FOLLOW YOUR HEART Orsini[/B]- syna FANTASY Vis a Vis i GERMANIKA WINGED LOVE Orsini. Jestem z niego straszliwie dumna!!!i nie żałuję, że pokryłam Wiktorem, a nie...:)))))i że wyszedł jeden-jeden , ale JAKI:)))))już wiem , że krycie powtórzę , bo chciałabym taką sukę...
-
[quote name='Elitesse']fajny :loveu:[/quote] tzn????bo nic mi to nie mowi
-
a jaki to ma papier???
-
a macie foty tego czarnego co BOBa wygral???bo slyszalam, ze sliczny
-
super dzieki to poprosze na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ja to sie w tym hiszpanskim psie to zakochalam!!!
-
nio ale fakt, ze pies Alberto byl przepiekny!i jak ona go postawila na IV lokacie to sie pozniej na niego rzucili wszyscy z aparatami, az sedzina musiala wyprosic:)))))wiec publicznosc chyba nie bardzo zgadzala sie z wyborami sedziny:)))a piesek byl cudny!!!!
-
Marisia SUPER fotki!!!!!!!!!!!!!!!!! mam prosbe czy moglabym wykorzystac te fotke na mojej www: [URL]http://img97.imageshack.us/img97/8837/wiktorpoznanoa0.jpg[/URL] oczywiscie podpisze kto jest autorem
-
Martus sliczne fotki!!!!
-
[quote name='anna1']no to sie nazywa biust!!!! [B][SIZE=4][COLOR=red]BIS World Tits Poznan 2006 !!![/COLOR][/SIZE][/B] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] hahahahahaha [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/4237/tabletkicy9.jpg[/IMG] a ja tu wklejam nowa plytke Starego Dobrego Malzenstwa:))))i nie jestem to JA na okladce:))))ale jak na poezje spiewana to chyba niezla okladka nie?:))))))))))))))))))
-
ja tez uwielbiam nasze dialogi hahahahahahhaha
-
[quote name='k.iwona']cześć Orsini na Ciebie jak zwylke można liczyć :) - ( pod warunkiem że nie jesteś na mnie wściekła ;) hihihi )[/quote] ja wsciekla???? nieeeeee.... [url]http://img169.imageshack.us/img169/7686/wsciekliznaot9.jpg[/url] pies z wscieklizna hahahaha [SIZE="1"][COLOR="Red"]Wklejona fotografie zmienilam na linka z wiadomego powodu,prawda Orsini ? Pozdrawiam Mod.[/COLOR][/SIZE]
-
[IMG]http://img241.imageshack.us/img241/4695/calamus22102006r003ju4.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: oczywiscie pies nie ta pani tak?:))))))
-
Iwona widac te fote ale ona chyba za wielka co???ma miec max 500 pixxeli
-
[IMG]http://img165.imageshack.us/img165/1192/calamusshowmustgoon2210hb8.jpg[/IMG]