Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  2. [quote name='Olivka']Mnie się taki podoba.:lol:[/quote] mi tez:))))))))))))))))))))
  3. dzieki! pies moze sobie byc nawet z najlepszej hodowli w USA i jak mi sie on nie bedzie podobal to przeciez nim nie pokryje prawda?:)))))o ile matka tego psa o ktorym mowimy jest w moim typie, to juz tatus w ktorego poszedl nie i ja tego u siebie w psach nie chce-tego typu oczywiscie. Ale mowie: dobrze ze kazdy ma swoje wizje hodowlane, bo jakby wszystkie sznaucerki byly takie same to by nudno bylo na swiecie
  4. a czy Ty teraz nie deza cos tam suczek ktore kryl???przeciez byly bardzo ladne, wiec czekam na fotke jednej chociaz sztuki wygladajacej tak samo jak dzieciak Wiktorka:)))
  5. Olivko dzieki!eee tam slawna raptem jedna sztuka.Napewno bym chciala taka suke.
  6. pikne, poprosimy o wiecej!!!!
  7. [quote name='marisia'], ale nie wiesz, czy pierwotne plany nie zaowocowałyby jeszcze piękniejszym :loveu: :loveu: :loveu: .[/quote] zartujesz???? a pokaz mi lepszego po tym reproduktorze o ktorym myslisz?:))))) [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/782/kruzikge3.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/60/kruzft8zk3.jpg[/IMG] rozjasnione:))))
  9. wąski jakbym byla facetem to tez bym hodowczynie wysciskala:)))bo niezla z niej kobitka:))))ladna,zgrabna i w ogole!
  10. nie:))on poprostu ma taki kolor:))))juz jak sie urodzil to byl az fioletowoczarny, sie smialam, ze przeciez jest po farbowanym pieprzaku to jak zobacza ludzie szczeniaka to zaraz bedzie , ze farbowany:)))a on ma taki kolor super:))))))
  11. GRATULUJE WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja tez chora i to jak:(((tragedia:(((( a ja sie pochwale moim dzieckiem w USA: [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5593/kruzft8.jpg[/IMG] FOLLOW YOUR HEART sie nazywa:))))czyli Podążaj Za Sercem-czyli dokładnie to co ja zawsze robię niestety:))))
  12. [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5593/kruzft8.jpg[/IMG] przedstawiam Wam mojego jedynaka: [B]FOLLOW YOUR HEART Orsini[/B]- syna FANTASY Vis a Vis i GERMANIKA WINGED LOVE Orsini. Jestem z niego straszliwie dumna!!!i nie żałuję, że pokryłam Wiktorem, a nie...:)))))i że wyszedł jeden-jeden , ale JAKI:)))))już wiem , że krycie powtórzę , bo chciałabym taką sukę...
  13. [quote name='Elitesse']fajny :loveu:[/quote] tzn????bo nic mi to nie mowi
  14. a jaki to ma papier???
  15. a macie foty tego czarnego co BOBa wygral???bo slyszalam, ze sliczny
  16. orsini

    Swiatowa Poznań

    super dzieki to poprosze na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ja to sie w tym hiszpanskim psie to zakochalam!!!
  17. orsini

    Swiatowa Poznań

    nio ale fakt, ze pies Alberto byl przepiekny!i jak ona go postawila na IV lokacie to sie pozniej na niego rzucili wszyscy z aparatami, az sedzina musiala wyprosic:)))))wiec publicznosc chyba nie bardzo zgadzala sie z wyborami sedziny:)))a piesek byl cudny!!!!
  18. orsini

    Swiatowa Poznań

    Marisia SUPER fotki!!!!!!!!!!!!!!!!! mam prosbe czy moglabym wykorzystac te fotke na mojej www: [URL]http://img97.imageshack.us/img97/8837/wiktorpoznanoa0.jpg[/URL] oczywiscie podpisze kto jest autorem
  19. Martus sliczne fotki!!!!
  20. [quote name='anna1']no to sie nazywa biust!!!! [B][SIZE=4][COLOR=red]BIS World Tits Poznan 2006 !!![/COLOR][/SIZE][/B] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] hahahahahaha [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/4237/tabletkicy9.jpg[/IMG] a ja tu wklejam nowa plytke Starego Dobrego Malzenstwa:))))i nie jestem to JA na okladce:))))ale jak na poezje spiewana to chyba niezla okladka nie?:))))))))))))))))))
  21. ja tez uwielbiam nasze dialogi hahahahahahhaha
  22. [quote name='k.iwona']cześć Orsini na Ciebie jak zwylke można liczyć :) - ( pod warunkiem że nie jesteś na mnie wściekła ;) hihihi )[/quote] ja wsciekla???? nieeeeee.... [url]http://img169.imageshack.us/img169/7686/wsciekliznaot9.jpg[/url] pies z wscieklizna hahahaha [SIZE="1"][COLOR="Red"]Wklejona fotografie zmienilam na linka z wiadomego powodu,prawda Orsini ? Pozdrawiam Mod.[/COLOR][/SIZE]
  23. [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/4695/calamus22102006r003ju4.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: oczywiscie pies nie ta pani tak?:))))))
  24. Iwona widac te fote ale ona chyba za wielka co???ma miec max 500 pixxeli
  25. [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/1192/calamusshowmustgoon2210hb8.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...