Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='mieszko2000']a o to i jeden sznaucer miniaturowy z mojej hodowli, muszę się pochwalić, że ostatnio znowu wygrał klubówkę :razz:. Proszę o oceny- zarówno pochwały jak i krytykę, wkrótce nowe zdjęcia. [url]http://www.fm99.com/EventImages/uglydog1.jpg[/url][/quote] hahahahahhaa juz Cie lubie Mieszko:)))))))
  2. a czarne kto sedziowal?tez Mr Mania?
  3. Marta i Masterton tez Wam oczywiscie gratuluje!!!!
  4. anno 1 wlacz gg, jedziesz moze do kortowa?
  5. orsini

    Wystawy

    [quote name='Elitesse']szkoda ze mimo tego nie bedzie w sanie skonczyc mlodziezowego championatu :shake:[/quote] hmmm a ciekawe jak z innymi ml.championatami:))))bo czas goni oj goni a jak duzego Zw.Mlodziezy nie mieli coniektorzy tak dalej nie maja:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. Super!!!!!!!!!!!!!!
  7. Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. Natalia OGROMNIASTE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a czy mozna prosic o wyniki?cz-sr i pieprzaki dzieki
  9. jeszcze raz gratuluje Mek powiekszonej rodzinki!!!!!!!!!!!!
  10. [quote name='vis'][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/7159/one22091a13he2.jpg[/IMG] to jest 4 miesięczny synek Intro Staszel i Repitition`s Life of Crime.... wersja robocza ( i to bardzo)...ale chyba nieźle się zapowiada ?[/quote] no!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  11. [quote name='resuruss'][SIZE=5][COLOR=red]Ania i Psy wlasnie dostała maila z USA.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000]Mystic Morning Shadow White wygrał bardzo prestizowa wystawe w Nashville!!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000]Jak na razie nie moze sie otrzasnac z szoku wiec pisze ja niejako rodzina Ciastka :loveu: [/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/1615/pie420ge0.jpg[/IMG] [SIZE=4]Aniu!!!!Brak mi słow......[/SIZE] [SIZE=4]Tak wielki sukces tak mlodego psa i to jeszcze nie pochodzacego z USA :multi: :multi: :multi: :multi: [/SIZE] [SIZE=4]Mysle ,ze fakt ,ze sam Viktor Helu zgodził sie go zaprezentowac swiadczy o jego klasie.[/SIZE] [SIZE=4]Coz pisac.......dokładam sie do gratulacji ,ktore otrzymałas od p.Arlene Butterklee :loveu: [/SIZE] [SIZE=1]To brat mojej Bułeczki -dziękuje Aniu :loveu: [/SIZE] [/quote] WOW!!!!!!!!!!!! GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!
  12. ania a Ty na gg nie jestes?mam pytanie: czy na poli jest progesteron?czy tylko na rozrodzie
  13. a ktory to Angel???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  14. jakie sprzeczki???niech nowi gieniusze fotografiki polskiej i swiatowej pokaza swoje prace opinii publicznej hahahahaha jak sa tacy zdolni i w ogole
  15. a ja [B]NIE[/B]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. [quote name='sympatyk']([B]No tak Orsini wielka artystką jest (zaraz za WIND)[/B] Zdjęcia oczojebne faktycznie, nie mają żadnej głebi- albo tak mi się wydaje, też mam krótkowzroczność i astygmatyzm- i takie sliczne że aż się niedobrze robi -to się chyba kicz nazywa? Zresztą sama popatrz i znjadź w nich to wewnetrzne błeee....[/quote] uuu kochany ani ja sie nie mam za artystke, ani Wind podejrzewam, ale moze ona sama sie w tej kwestii wypowie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. Bill i Waszka dziekuje Wam!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  18. [quote name='zalewscy']Nie zaczynaja mnie boleć oczy to chyba coś jest nie tak z tymi fotami ????[/quote] a mnie zaczyna bolec glowa jak czytam niektore wypociny, to chyba cos nie tak z piszacymi je????? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  19. Wam to chyba slonko jesienne przygrzalo zbyt mocno w glowki???:o :o :o [B]JEDYNA [/B]osoba z dogomanii, ktora moglaby sie wypowiadac w kwestii moich fot pod katem innym niz wyglad psow jest WIND, bo robi wspaniale zdjecia, ma olbrzymia wiedze i od niej slowa krytyki zawsze przyjme z pokora, ale cala reszta to chyba sie pomylila hahahahaha ot fachowcy sie znalezli:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  20. [quote name='zalewscy']Nie powiem, ze brzytkie, ale mogłyby byc mniej rażace w oczy :([/quote] hahahah nastepny "fachowiec" i geniusz fotografii sie odzywa:)))))hahahaha a co autor mial na mysli jesli mozna wiedziec???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: zrob choc jedno takie to pogadamy moze kiedys hahahha
  21. wow Meggy nie chwalilas sie!!!! GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!! Natalia super fotki tez olbrzymie GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!
  22. F.9.0.X nie rozumiem czemu automat poprawil te nazwe i wstawil fakusia:((((
  23. Xseniu to wstaw jakies swoje fotki chetnie je WSZYSCY zobacza!skoro robisz zdjecia dluzej niz ja zyje (co nie oznacza wcale , ze sa one dobre przeciez) , ocenimy:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Mam Nikona F90X , mysle, ze w ZUPELNOSCI spelnia moje potrzeby jesli chodzi o jakosc robionych fotek, wiec nie planuje kupna nowego przynajmniej na razie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: prosze kilka innych moich fotek: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/7346/turennei8maleah5.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7269/uziczekdu8.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/4339/uzikwiatyzr3.png[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/2387/beztytuutk1.png[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/1743/zunioxf0.png[/IMG] i jak???moga byc????:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: wszystkie sa ostre itd tylko skanowane i zciagane pozniej ze stron www. Ja mysle, ze nie musze kupowac nowego aparatu PRAWDA????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol:
  24. [quote name='Xsenna']Szczeniaki . Zawsze tak wyjdą, chyba że za ten [B]cały[/B] miot kupi sie aparat fotograficzny...[/quote] hmmm....a czym ja niby te foty robilam jak nie aparatem fotograficznym????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: a co kupie sobie za caly miot to chyba moja sprawa prawda????:))))) a dwa-geniuszu fotograii powinnas wiedziec, ze to NIE aparat robi zdjecia. Jeden moze miec sprzet za 20 tysiecy i nie potrafic robic fot , a inny zwyklym zenitem zrobi arcydzielo, wiec nie rozumiem Twojej wypowiedzi!!!moze autorka wyjasni co ma na mysli???
×
×
  • Create New...