-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
[quote name='mieszko2000']a o to i jeden sznaucer miniaturowy z mojej hodowli, muszę się pochwalić, że ostatnio znowu wygrał klubówkę :razz:. Proszę o oceny- zarówno pochwały jak i krytykę, wkrótce nowe zdjęcia. [url]http://www.fm99.com/EventImages/uglydog1.jpg[/url][/quote] hahahahahhaa juz Cie lubie Mieszko:)))))))
-
a czarne kto sedziowal?tez Mr Mania?
-
Marta i Masterton tez Wam oczywiscie gratuluje!!!!
-
anno 1 wlacz gg, jedziesz moze do kortowa?
-
[quote name='Elitesse']szkoda ze mimo tego nie bedzie w sanie skonczyc mlodziezowego championatu :shake:[/quote] hmmm a ciekawe jak z innymi ml.championatami:))))bo czas goni oj goni a jak duzego Zw.Mlodziezy nie mieli coniektorzy tak dalej nie maja:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Super!!!!!!!!!!!!!!
-
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Natalia OGROMNIASTE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a czy mozna prosic o wyniki?cz-sr i pieprzaki dzieki
-
jeszcze raz gratuluje Mek powiekszonej rodzinki!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='vis'][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/7159/one22091a13he2.jpg[/IMG] to jest 4 miesięczny synek Intro Staszel i Repitition`s Life of Crime.... wersja robocza ( i to bardzo)...ale chyba nieźle się zapowiada ?[/quote] no!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='resuruss'][SIZE=5][COLOR=red]Ania i Psy wlasnie dostała maila z USA.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000]Mystic Morning Shadow White wygrał bardzo prestizowa wystawe w Nashville!!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000]Jak na razie nie moze sie otrzasnac z szoku wiec pisze ja niejako rodzina Ciastka :loveu: [/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/1615/pie420ge0.jpg[/IMG] [SIZE=4]Aniu!!!!Brak mi słow......[/SIZE] [SIZE=4]Tak wielki sukces tak mlodego psa i to jeszcze nie pochodzacego z USA :multi: :multi: :multi: :multi: [/SIZE] [SIZE=4]Mysle ,ze fakt ,ze sam Viktor Helu zgodził sie go zaprezentowac swiadczy o jego klasie.[/SIZE] [SIZE=4]Coz pisac.......dokładam sie do gratulacji ,ktore otrzymałas od p.Arlene Butterklee :loveu: [/SIZE] [SIZE=1]To brat mojej Bułeczki -dziękuje Aniu :loveu: [/SIZE] [/quote] WOW!!!!!!!!!!!! GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!
-
ania a Ty na gg nie jestes?mam pytanie: czy na poli jest progesteron?czy tylko na rozrodzie
-
a ktory to Angel???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
jakie sprzeczki???niech nowi gieniusze fotografiki polskiej i swiatowej pokaza swoje prace opinii publicznej hahahahaha jak sa tacy zdolni i w ogole
-
a ja [B]NIE[/B]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='sympatyk']([B]No tak Orsini wielka artystką jest (zaraz za WIND)[/B] Zdjęcia oczojebne faktycznie, nie mają żadnej głebi- albo tak mi się wydaje, też mam krótkowzroczność i astygmatyzm- i takie sliczne że aż się niedobrze robi -to się chyba kicz nazywa? Zresztą sama popatrz i znjadź w nich to wewnetrzne błeee....[/quote] uuu kochany ani ja sie nie mam za artystke, ani Wind podejrzewam, ale moze ona sama sie w tej kwestii wypowie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Bill i Waszka dziekuje Wam!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='zalewscy']Nie zaczynaja mnie boleć oczy to chyba coś jest nie tak z tymi fotami ????[/quote] a mnie zaczyna bolec glowa jak czytam niektore wypociny, to chyba cos nie tak z piszacymi je????? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Wam to chyba slonko jesienne przygrzalo zbyt mocno w glowki???:o :o :o [B]JEDYNA [/B]osoba z dogomanii, ktora moglaby sie wypowiadac w kwestii moich fot pod katem innym niz wyglad psow jest WIND, bo robi wspaniale zdjecia, ma olbrzymia wiedze i od niej slowa krytyki zawsze przyjme z pokora, ale cala reszta to chyba sie pomylila hahahahaha ot fachowcy sie znalezli:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='zalewscy']Nie powiem, ze brzytkie, ale mogłyby byc mniej rażace w oczy :([/quote] hahahah nastepny "fachowiec" i geniusz fotografii sie odzywa:)))))hahahaha a co autor mial na mysli jesli mozna wiedziec???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: zrob choc jedno takie to pogadamy moze kiedys hahahha
-
wow Meggy nie chwalilas sie!!!! GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!! Natalia super fotki tez olbrzymie GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!
-
F.9.0.X nie rozumiem czemu automat poprawil te nazwe i wstawil fakusia:((((
-
Xseniu to wstaw jakies swoje fotki chetnie je WSZYSCY zobacza!skoro robisz zdjecia dluzej niz ja zyje (co nie oznacza wcale , ze sa one dobre przeciez) , ocenimy:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Mam Nikona F90X , mysle, ze w ZUPELNOSCI spelnia moje potrzeby jesli chodzi o jakosc robionych fotek, wiec nie planuje kupna nowego przynajmniej na razie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: prosze kilka innych moich fotek: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/7346/turennei8maleah5.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7269/uziczekdu8.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/4339/uzikwiatyzr3.png[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/2387/beztytuutk1.png[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/1743/zunioxf0.png[/IMG] i jak???moga byc????:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: wszystkie sa ostre itd tylko skanowane i zciagane pozniej ze stron www. Ja mysle, ze nie musze kupowac nowego aparatu PRAWDA????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol:
-
nio super!!!!
-
[quote name='Xsenna']Szczeniaki . Zawsze tak wyjdą, chyba że za ten [B]cały[/B] miot kupi sie aparat fotograficzny...[/quote] hmmm....a czym ja niby te foty robilam jak nie aparatem fotograficznym????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: a co kupie sobie za caly miot to chyba moja sprawa prawda????:))))) a dwa-geniuszu fotograii powinnas wiedziec, ze to NIE aparat robi zdjecia. Jeden moze miec sprzet za 20 tysiecy i nie potrafic robic fot , a inny zwyklym zenitem zrobi arcydzielo, wiec nie rozumiem Twojej wypowiedzi!!!moze autorka wyjasni co ma na mysli???