-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
oczywiscie:)))ale i ucho jest we wzorcu jak ma byc noszone:)))) -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='marisia']05-12-2006 07-12-2006 [B][SIZE=4]Orsini[/SIZE][/B] i Ty może odszczekasz te ataki na moje wypowiedzi, sympatyk Cię wypunktował, więc i od Ciebie jakieś słowo przepraszam by się należało :eviltong: :eviltong: :eviltong: .[/quote] chyba zartujesz??? sama wkleilas fotki: osadzenie ogona nie ma nic do noszenia-moze byc wysoko osadzony tak i zakrecony, a moze z tylka wyrastac(nisko osadzony) i tez byc zakrecony. I tak samo z ogonkiem prostym. To za co Cie mam przepraszac???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
aaaaaaaaaaaaha -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='marisia'][COLOR=black][FONT=Tahoma]orsini musi wiedzieć z kim ma do czynienia, bo inaczej zupełnie nie wie na co sobie może pozwolić a jeśli sympatyk jest jakimś sędzią kynologicznym :nerwy: ? [/FONT][/COLOR][/quote] ooo to tym bardziej bym chciala wiedziec do kogo [B]NIE [/B]jechac-jak ma taki gust jak Ty:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: szkoda mojej kasy -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='marisia'][COLOR=black][FONT=Tahoma][COLOR=black][FONT=Tahoma]. Sympatyk nie jest takim zwolennikiem naturalnych psów, jak ja a ma dużo większe doświadczenia hodowlane niż Ty [/FONT][/COLOR] [/FONT][/COLOR][/quote] a tego to nie wiemy, bo Sympatyk wystepuje na tym forum jako Gal Anonim:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='marisia'][COLOR=black][FONT=Tahoma][COLOR=black][FONT=Tahoma], to ja nie jestem hodowcą, nie mam zarejestrowanej hodowli, nie odhodowałam żadnego miotu [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/quote] TO MOZE DARUJ SOBIE DAWANIE INNYM "SUPER" RAD ODNOSNIE HODOWLI????? bo jak nie jestes hodowca to nie masz zielonego pojecia o czym piszesz, co zreszta juz wszyscy chyba zauwazyli, ze tylko uszy i ogonek...a GDZIE reszta cialka????przede wszystkim RESZTA cialka???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: -
[quote name='miniaga']No cóż podobno wszystko przemija...[/quote] niestety glupota nie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: nie wiesz o tym????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='flashka-g']W Czechach jest Klub..bo tam nawet jak ktos kogos nie lubi to wali głupa i sztuczne uśmiechy...albo siada przy drugim koncu ringu, a ze ringi dosyc w miare to sie da;) a Polacy stety badz niestety wala "prosto w twarz" czasami bezpośrednio w tym znaczeniu:cool3: :razz: :lol:[/quote] a co , wolisz za plecami????? To sie nazywa FAŁSZYWOŚĆ kochana:)))))))))to obrabianie tylka za plecami, wiec ja zdecydowanie wole PROSTO W TWARZ:mad: :mad: :mad:
-
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='marisia']To jest oczywiste w tym i uszy .[/quote] nio uszy i ogon:)))i wybieramy Tuptusia:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
Sympatyk a hoduj sobie na te ogonki razem z marisia:)))ja stawiam na exterier przede wszystkim i wole miec psa z fajna budowa i z ogonkiem , ktory sie takiej marisi podobac nie bedzie, niz psa z idealnym ogonkiem ale tez z fajna budowa, tylko cos go sedziowie docenic nie moga jak Tuptus marisi:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
pokazywalam jak bylam mala tak?
-
[quote name='miniaga']A kto mówi o działaniu na papierze? Dla mnie we władzach mógłbyć każdy (ja się do takich ról nie śpieszę) no może z wyjątkiem Orsini([B]która grzywacza nie posiada[/B]) ....[/quote] aaaa przepraszam, PEWNA jestes ze nie posiadam?:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='Agnieszka K.']Czy to jest takie trudne, aby napisć: [B]mnie[/B] nie podoba się ...., [B]moim[/B] zdaniem ......, [B]dla mnie[/B] pies taki i taki ma to i to.[/quote] SWIETE SLOWA!!!!!!!!!!!!!!! -
wiesz-mnie tez:)))))))))))))))))
-
[quote name='Marta Chmielewska']Nooooo, chyba, ze to klub wzajemnej adoracji :diabloti:[/quote] ja proponuje Klub Adoracji Pani Magister Miniagi-ona taka ladna i madra i wyksztalcona, nie to co ja:))))))))))))i zostane jego prezesem. Marta zapisujesz sie?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='miniaga']Nie dziwi mnie również fakt, że przy tematach poważnyc wyskakujesz ja zwykle ze swoimi - powiedzmy - "żartami"[B]Nie od dzis wiadomo, że mało masz do powiedzenia[/B],[/quote] oj za to Ty masz zawsze duzo hahahahahha i to jakie Ty "madrosci" zawsze serwujesz-boki ze smiechu zrywac normalnie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='marisia']:loveu:, czyli jak widać skręt nie decyduje o[B] poprawnym osadzeniu[/B] ogona : [/quote] OCZYWISCIE ZE NIE!!! ot Amryke odkryla:)))))))))))))))))))a co ma piernik do wiatraka???chyba czym innym jest osadzenie ogona a jego noszenie????z takim doswiadczeniem hodowlanym marisiu powinnas to doskonale wiedziec, a nie znowu udawac jakiegos naiwniaka z takimi stwierdzeniami:diabloti: :diabloti: :diabloti: to ja bez doswiadczenia to juz dawno wiem:)))))) -
[quote name='miniaga']Senga nie jestem aż tak naiwna by twierdzić, że się nagle wszyscy polubimy. Ba .[/quote] [B]ale MY Cie KOCHAMY!!!![/B] [B]łapki do gory kto kocha miniage???[/B] [B]JA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]
-
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
dokladnie tak! Romas i Marisia polecam lekture wzorca sznaucerzego do poduszki:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[B]to piszcie WYRAZNIE ze sie WAM taki ogon podoba, a nie ze sznaucer ma taki miec!!!!bo wprowadzacie innych w blad!!!!!ot cala filozofia!!![/B] Marta masz racje-jakby iciac Kiwi ogon by miala wzorcowy, bo wlasnie taki ma miec-noszony pionowo w gore, a to sie chyba kloci z szabelka???? -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
wszystkim przeciwnikom zakreconych ogonkow zadaje pytanie: JAK OGON KOPIOWANY MIAL BYC NOSZONY???? do gory tak????to przedluzcie teraz do gory ogon-i co????za chiny ludowe na szabelke nie wyjdzie, wiec o dziwo te poskrecane to sa wlasnie wzorcowe ogonki jakby byly skopiowane tak?:)))))no wlasnie nie pisze o zajeczych -
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='marisia']Poniżej zamieszczam dwa zdjęcia olbrzymka i średniaka z idealnymi ogonkami: [CENTER][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4172/gloris23ar.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img161.imageshack.us/img161/4125/topstyle9sr.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] IDEALNYMI WG KOGO??????? napisz ze wg. Ciebie, bo we wzorcu NIC na ten temat nie ma!!!! nie oszukuj ludzi pliz:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
[quote name='vis']... i wersja bez "dodatków" (bardzo nieudolna) ale czyż nie jest to inny pies? [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/4830/onepcp2.jpg[/IMG][/quote] no od razu inny pies!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi: :multi: :multi: :multi:
-
[quote name='marisia'] [FONT=Verdana]A kiedy się pochwalisz swoimi szczeniaczkami :lol::lol::lol: ?[/FONT][/quote] jak cos gdzies wygraja to na pewno:)))