Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. Masterton tak hahahaha i powiedz tym oszolomom , ze komar to NIE ja!nie mam co robic i sie logowac na to durne forum:))))))ja juz jestem zalogowana jako orsini i nie planuje innego nicka ani w chwili obecnej ani przyszlej:)))))
  2. Kochani moi drodzy, jak to mowi ludowe przyslowie: [B]KTO POD KIM DOLKI KOPIE TEN SAM W NIE WPADA[/B]. przestrzegam Was wszystkich przed takim zachowaniem!!! Ale jak w taki dolek wpadnie takie tluste mamucisko to juz sie nie wygrzebie. Co wiecej..oj napewno sie nie wygrzebie! Bo faktow w materiale dowodowym coraz wiecej-cierpliwosci. Wracajac do wpadania w dolek tlustej masy moze to miec ujemne skutki na cala ludzkosc. Zatrzesie ziemia od Krakowa po Bangladesz, Uzbekistan i Iran az talibowie z drzew pospadaja.
  3. Ania i Psy ja cos przegapilam???wklejalas moze fotki tych "klockow" bo widze ze szczeniak stoi na tym wynalzku:)))))
  4. Marta chyba zartujesz???? hahahhhahahahaa o nic nikogo nie bede prosic:))))))
  5. madziorko SUPER!!!!wszystkiego najlepszego Ty starociu:))))))) a mnie wykopali z psow!!!nie rozumiem zupelnie dlaczego???zapytalam tylko o kielbase tlusta krakowska-nowa odmiana suchej krakowskiej:diabloti: :diabloti: :diabloti: to jak cos jest tluste a do tego krakowskie to od razu sie widac chyba tylko z 1 kojarzy:evil_lol: :evil_lol: :diabloti: hmmmmm, tak czy siak ta tlusta krakowska wyglada malo apetycznie wiec nie bede jej jesc!!!zastanowie sie nad tym gryllem jeszcze:)))
  6. hahahhahahaa Marta niezle
  7. co niepoprawna co niepoprawna:)))) zawsze moge swoje posty tu popisac:))))) a prawda w oczy kole oj kole:)))))) ale nie martw sie to nie o Tobie ten wierszyk hihihii
  8. witajcie, mnie tez dawno tu nie bylo ale mam wierszyk na powitanie. O kimze on jest???do wygrania toster:)))) "...w pewnej hodowli miot jest co chwile kolejny kontrahent juz czeka nie wazne gdzie, nie wazne ile to biznes!!!WIWAT PASIEKA!!!.." ma ktos pomysla?:))))
  9. Kotus winogrona sa TRUJACE dla psow, nie dawaj mu ich wiecej!!!!
  10. ja tez Wam zycze wszystkiego najlepszego w koncu swieta ida i nawet Begger Lipinskiemu wyslala, to ja moge WAM nie?:)))))):evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  11. [quote name='miniaga']Orsini współczuje Ci serdecznie....[/quote] ah jakie to mile z twojej strony hahahahahahahaha lzy wzruszenia mi oczy zalaly normalnie:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  12. [quote name='sympatyk']Olivko- ale ja nigdy nie twierdzilam inaczej- przytoczony fragment to wypowiedz Orsini, ktora parę postów poźniej negowała związek osadzenia ogonka z jego kształtem:-)[/quote] i dalej NEGUJE osadzenie ogona ni jak sie ma do ksztaltu ogona tak ciezko to zrozumiec??? jak grochem o sciane normalnie.....
  13. jednego??? ja tam widzialam 2:))))))))ahahahahaha i sama nie wiem ktore lepsze to z nosem jak Pinokio czy to a la Miss Piggi:)))))))))))))))))))))) rewelka:))))))))))))))))))oba odzwierciedlaly idealnie wprost charakter i IQ sfotografowanej osoby:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. [quote name='Solange']Orsini, to zdanie również nie było miłe. !![/quote] coz prawda czasem boli:))))) taki lajf:))))) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img273.imageshack.us/img273/7821/d606nl9.jpg[/IMG][/URL] Merry Christmas aus Allenstein!!!!:)))))))))))))))
  15. [quote name='miniaga']Orsini tylko ty mi do pięt nie dorastasz. Ja nawet w ubraniu wyglądam lepiej niż Ty nago. :evil_lol: Zresztą ja nie musze swojej urody udowadniać rozsyłając nagie fotki ... Aga[/quote] oj tak tak masz racje zwlaszcza to slubne zdjecie!!! SLICZNE:)))))))))))a wlasciwie 2 hahahaha a la Pinokio i drugie a la ...hmmmmm wszyscy wiedza:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. a ja i owszem-wpedza mnie w komplexy!i ladna i madra i wyksztalcona...nie to co ja:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. Solange bez przesady:)))))nio wiesz miniadze niestety do piet nie dorastasz-przykro mi ale takie sa fakty:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  18. a ta wiedzma z lewej to kto????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: zartowalam, mowilam, ze mam dzis humorek:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: modliszek piekny, ale raczej mu pani modliszki w prezencie nie dawaj:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  19. [quote name='anna1']wiec ja jak juz kiedys dyskutowalam z orsini [B]ja jako ta krowa[/B] zdania nie zmienie i wyrywac moich nie bede:))))))))))) :)[/quote] ale mam dzis humorek:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  20. ahahahahahahaha nio masz racje poje..... na maxa hahahahahaha ale fajnie bylo hahahaaha teraz we 3ke wejdziemy to niech juz sie boja:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  21. Angel my tam wrocimy hahahahaha tylko nicki trzeba jakies z jajem wymyslic:))))))))))))))))jeden ban w ta czy w tamta :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  22. o przepraszam a moze Ty nas zbanowales???ja im nie pisalam, ze maja IQ MINUS 100:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. bardzo smieszne ahahahaahahahaahahahaahahahahhaahahahahahahaha
  24. [quote name='Agama']no nie Stefan mi szczegolnie jako imie nie pasuje[/quote] nio to STEFA:))))tyz ladne hahahahahaaa
  25. marisiu to wstaw mi takie zdjecie, zebu ogonek po odcieciu byl postawiony PIONOWO w gore a ogon byl prosty:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: co pionowo sterczacy do gory???ot ciekawostka przyrodnicza:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...