-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
[quote name='marisia'][FONT=Tahoma]Tutek ma pewne wady, które powodują, że nie uda się z nim zrobić kariery wystawowej [/FONT][FONT=Tahoma]. [/FONT][/quote] troszke wiary w siebie i psa!!! uda uda tylko trzeba pojechac do Moldawii albo innego Sarajeva!!!:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='marisia'][FONT=Tahoma]Tobie może się nie podobać czarna miniatura, którą wystawiała Agatka, ale z pewnością jest to bardzo poprawny, jeśli chodzi o wzorzec pies, chociaż może nie jest tak efektowny, jak jego bracia z made in USA. Ty masz prawo do swojego upodobania i pozostaw takie samo prawo innym, którzy mają odmienny gust. .[/FONT][/quote] no masz racje napisalas ze mi moze sie nie podobac...ale Kochana, moze to moj meski mozg... , wiec moze to moj meski mozg, ale ja powyzsze zdanie rozumiem tak, ze mi sie nie podoba Blacki poprostu i mam do tego prawo. Dlatego pisz prosze jasniej, zeby moje 2 szare komorki mogly zrozumiec:)))))
-
marisiu Ty to zawsze kota do gory nogami chcesz odwrocic a gdzie ja napisalam, ze mi sie czarna miniatura Agatki nie podoba????? jakbys napisala, ze mi sie Agatka nie podoba to bym sie zgodzila, ale GDZIE JA COS TAKIEGO napisalam o Blackim??? POKAZ jak zes taka mundra!!!
-
:evil_lol: :evil_lol: marisiu no jesli Ty w hodowli kierujesz sie tytulami, a nie tym czy pies Ci sie podoba lub nie to GRATULUJE!!!! sie nie dziw pozniej, ze wychodzi Tutek-krol ringow:))))polecam Moldawie-tam ma szanse nawet na championat:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:i bedzie lepszy od bardzo utytulowanego Intera, ktoremu sie nawet takiego elitarnego championatu nie udalo zrobic:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
ale hendlerka jaka ladna:))))az wzroku nie mozna oderwac:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
Olivko: 1. sedziowie sa rozni-ja juz za dlugo zyje i staram sie nie jezdzic do sedziego, ktory wiem ze nie lubi amerykanow-bo i po co?szkoda kasy i czasu 2.piszesz o Fancy akurat, wiec sie nie obraz, bo ja nie mam jej na mysli absolutnie-jest ona sliczna suka, ale pliz nie pisz takich textow ze jakis tam pies jest interchampionem itd...bo ja znam zwyciezcow swiata nawet ktorymi bym za doplata nie pokryla:))))wlasnie wiecej pokory Kochana-tytuly nie swiadcza o klasie psa, a przynajmniej nie zawsze:diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='marisia'][FONT=Tahoma]Ej a skąd Ty znasz wyniki z Leszna :crazyeye: –.[/FONT][/quote] bo ja Kochana [B]WIEM WSZYSTKO[/B];-)))))))))))))))))))
-
bo nie jest wyskubany:))))) jak chcesz to mozesz skubnac:)))bo jakos nie mam sily sie zabrac do tego:)))) za rok sie znowu wszyscy rzuca na Leszno-tak co 2 lata jest;-)))))))
-
[quote name='Olivka']sądzia nie ma punktu odniesienia w postaci innych psów i bywa różnie.[/quote] ale zawsze ma [B]punkt odniesienia w postaci WZORCA[/B]!!! i tylko tego powinien sie trzymac;-)))))) tak samo mnie smiesza jak ktos sie chwali, ze dostal PIEKNY OPIS!a to komukolwiek sie zdarzyl brzydki opis????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: mi sie takowy nie zdarzyl:diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
Olivko, przepraszam Cie bardzo ale ja startujac bez konkurancji nigdy nie dostalam oceny bdb, albo sedzia odmowil mi przyznania CWC i BOBa, CACIBa i innych tego typu, wiec chyba mam prawo sie wypowiedziec???? dla mnie zadna frajda bez konkurencji dostac jakikolwiek tytul-ale to kwestia AMBICJI chyba
-
Slawciu:))))))))))))))))) :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: masz racje:))) ale myslisz, ze mnie ciesza takie EXKLUZYWNE tytuly jak championat moldawii????????????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: a coniektore panie to skakaly pod niebo, ze maja-nota bene tez majac suczke sama w klasie:diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
i moze ktos mi wyjasni co za radosc jest w wygraniu BEZ KONKURENCJI??? mnie takie wygrane nie ciesza,tak samo nie ciesza mnie wygrane w kiepskiej konkurencji. a tu sie chwala jakby wygrali niewiadomo co!!! no coz chyba wszystko jest kwestia ambicji...ja ja widac mam, a inni nie.
-
jak tam Leszno??? podobno Agatka boba wygrala w czarnych w zastraszajacej konkurencji oczywiscie:diabloti: :diabloti: :diabloti: szkoda ze nie zglosila Mimi-tez by miala rase a co najwazniejsze i duze CWC to by jej championat zrobila, a tak to bedzie ciezko i droga daaaaaaaaaaleeeeeeeeeeekaaaaaaaaaa;-))))) Agatko gratuluje Leszna!szkoda , ze mialas jakis taki dziwny numer-tak jakbys sie strasznie pozno zglosila wiedzac juz , ze nie bedzie zadnej konkurencji. ALe to na pewno pomylka oddzialu:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
co niewazne??? wyciagasz kozę z nosa Ty to napisz ile ma postow hahahahahahahahha:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
-
a ile ta koza ma postow co???? no!!!:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
-
wypowiadalas sie wczesniej!!! ot SOLIDARNOSC!!!! to i masz:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
Marta a kto Ci kazal tam pisac????
-
za maly???rozmiar DD i za maly??? Waszko!!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
Waszko Twoje zakupy tez zostali zlustrowane hahahahahahhaahahahhahahahahahahahahahahahahaha
-
szlafmyca hahahahahhaa tez dobre dobre ahahahhha ale kulki....the best moze ma pryszcze i sie leczy?:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3588176#post3588176[/URL] hahahahhahaahahaa mnie te kulki intryguja
-
hahahahaha nie jaja sa nie wiem czy znacie nasza kolezane co to hoduje m.in. basenji hahaha ktos wytropil i poszlo w Polske co ona kupuje na allegro hahahaha Ja kochane bardzo mam ambitne zakupy na razie:diabloti: :diabloti: :diabloti: jakis Bułhakov, Dostojevski i Rybowicz:)))))))nio i Plec Mozgu na deserek se wiecie postawie na honorowym miejscu takie ksiazki, w kuchni na stole rozloze Rzeczpospolita hahahaha i bede strugac inteligienta:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
albo nie dzis bo mam robote, chyba ze sie wyrobie ahahahah alem ciekawa jak dzialaja:)))))))
-
hahahah wlasnie ide na 5tke ahahahahah zapytam sie jej jak sie kulki sprawdzaja ahahahahahahh
-
jest tragicznie zimno, ale za to pikne slonko:)))