Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. uwielbiam chrust:))))nawet dobry umiem zrobic, ale nie chce mi sie hahahahaha
  2. hahaha Brylancik w pelni Cie rozumiem hahahahaha z tymi banami to byla jazda nie ma co:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: to chyba stalin powiedzial: nie musza mnie szanowac, maja sie mnie bac!!! ale Krystynce cos nie wyszlo, bo ani jej sie nikt nie przestraszyl, a i szacunek stracila u kilku osob:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  3. [quote name='Brylancik']PS ile emotków można wstawic w jednym poście?? :cool3:[/quote] to jest NORMALNE forum wystarczy Ci taka odpowiedz?hahahahahahahha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu:
  4. Brylancik dawaj te kawaly tu:)))))posmiejemy sie chetnie hahahahahaha Meggy tez ich pozdrow ode mnie serdecznie:))))
  5. [quote name='aneta67']Witam wszystkich i ja dotarlam !!!!! Zaraz sie naucze co i jak tu robic !!![/quote] super witamy:)) jeszcze Slawka nam brakuje:((((przynajmniej MI:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. [quote name='Masterton']Wszystko wróci do normy,i bez przesady,wszyscy mieliście zły humor,myślę że adminkę trochę poniosło,w końcu jest tylko człowiekiem.......[/quote] wroci wroci ale bez nas hahahaha forum jest dla nas czy my dla forum??? forum to ludzie Zdechnie im tak jak zwierzaki ot jaka swietlana przyszlosc przed nimi:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  7. [quote name='Czarne Gwiazdy']Też pierwszy raz przeczytałem bez polskich literek :evil_lol:[/quote] glodnemu chleb na mysli hahahahaha ale wiesz Krzysiu z Toba to niestety pedofilia;))))))hihiihih a to w Polsce karalne chyba Xsenna nic nie czytam, jakies *******y o skarbach zaginionych-jakas historyczna o prawdziwych skarbach, ale przymiezam sie do Dostojewskiego:)))) Mistrz i Malgorzata odlot!!!Ruski to jednak niesamowici sa...
  8. [quote name='Czarne Gwiazdy']Krysiu. Wchodze na forum i widzę: "Zostałeś wyrzucony z tego forum" ?[/quote] hahahahahahhahahaahhahaha rozumiem hahahahhahahahaa czyli jednak jest sprawiedliwosc na tym swiecie hahahahhahha ok spadam dobranoc Kochani hahahahha
  9. Krzychu a po co tam lezie????? prosil Cie ktos tam??? a co juz Ci bana zdjeli????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: nie fair mi zciagala kilka tygodni a i tak do polowy jej sie ta trudna operacja udala:diabloti: :diabloti: :diabloti: a Tobie tak od razu???ZGLASZAM PROTEST!!! zakladam ankiete kto chce bana dla Krzysia:diabloti: :diabloti: :diabloti:
  10. [quote name='Czarne Gwiazdy']... ...oczywiście zgadnijcie, na kogo padł cień podejrzeń :D[/quote] ah dziekuje dziekuje, ja ciagle powtarzam, ze zostane hakierem, ale dopiero na emeryturze, wiec sorki tym razem to nie ja:)))to jakis inny szpieg z krainy deszczowcow:)))))
  11. ooo Kochana, ale Ty nie jestes tam adminem??? tam admin jest STARSZY OD WĘGLA:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  12. ze masz BANA jak wszyscy hahahahaahhaha ona znowu zle cos kliknela, ale wybacz jej to juz nie te lata!!! przeciez Karolina chyba postulowala o bana dla wszystkich i prosze jest!!!prezent walentynkowy:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: powtarzam: jaki admin takie forum;-)))))
  13. [quote name='Masterton']No cześć,to mówicie że całe sznaucery na e psach zamknęli?To dlatego ciągle bląd mi wyskakuje?Wam też?[/quote] zapomnij, oni sa juz dead:)))) witaj TU:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  14. sluchajcie jaki admin takie forum!!!skoro adminowi styki nie grzeja to jak forum ma funkcjonowac???nie da sie:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  15. aaahahahahaha ale ona TU jest zwyklym USEREM, i to swego czasu tez sie otarla o bana. Draczyn pozdrawiamy Cie hahahahahaha
  16. [quote name='Czarne Gwiazdy']I nie bądźcie tacy ochydni. Na pewno nas czyta. Pozdrówcie panią! Dziś sa walentynki![/quote] ok Agatko POZDRAWIAMY CIE z okazji Walentynek!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  17. 5???policzmy sorki ze nie w kolejnosci Karolina, Brat Koala, Slawek, JA;-))), Ty, Marta , Meggy, Aneta leon i jego gwiazda juz dawno odeszli to kto im zostanie? draczyn z amiga beda sobie dialogi pisaly?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  18. mafia nie mafia-jest fajnie a tam niech sobie zostana te odpadki i juz, az sama sobie zada pytanie czy forum jest dla nas, czy my dla forum?
  19. CBS???nie obrazaj policji ona jak SB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! albo ZOMO dac jej palke to wszystkich pobije tfu zbanuje hahahahahhahaa a potem zdjac nie umie ahahahahhhaa
  20. niech ta ......... dudusia tu przyjdzie to jej zrobimy kocowe hahahhhahhahaha
  21. [quote name='MartaReksKiwi']admin bedzie nasz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol:[/quote] tzn co??ze ja????? bo do mnie chyba nie zadzwonia "ONI":diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  22. ahahahahaa podobno zakneli sznaucery hahahahhahahaa to zaraz mass ban bedzie czyli ban masowy za friko ahahahahahahaaha ja nie moge
  23. jakie nowe forum??tu jest fajnie , a na nowym z kim sie klocic bedziemy?i jaka masz gwarancje ze adminowi znowu jakas palma nie odbije???
  24. [quote name='lutomskak']juz napisalam im o klapie w tylek-i niech mnie w niego pocaluje.......ktos tam-.........[/quote] nie bardzo rozumiem,bo mam bana, ale srał ich pies nie?:)))))) zciagaj reszte ekipy TU i bedzie cool
  25. [quote name='lutomskak']no - to od teraz na trzy-juz was lubie!:loveu:[/quote] sprobowalabys inaczej napisac:))))))))
×
×
  • Create New...