-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
uwielbiam chrust:))))nawet dobry umiem zrobic, ale nie chce mi sie hahahahaha
-
hahaha Brylancik w pelni Cie rozumiem hahahahaha z tymi banami to byla jazda nie ma co:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: to chyba stalin powiedzial: nie musza mnie szanowac, maja sie mnie bac!!! ale Krystynce cos nie wyszlo, bo ani jej sie nikt nie przestraszyl, a i szacunek stracila u kilku osob:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Brylancik']PS ile emotków można wstawic w jednym poście?? :cool3:[/quote] to jest NORMALNE forum wystarczy Ci taka odpowiedz?hahahahahahahha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu:
-
Brylancik dawaj te kawaly tu:)))))posmiejemy sie chetnie hahahahahaha Meggy tez ich pozdrow ode mnie serdecznie:))))
-
[quote name='aneta67']Witam wszystkich i ja dotarlam !!!!! Zaraz sie naucze co i jak tu robic !!![/quote] super witamy:)) jeszcze Slawka nam brakuje:((((przynajmniej MI:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Masterton']Wszystko wróci do normy,i bez przesady,wszyscy mieliście zły humor,myślę że adminkę trochę poniosło,w końcu jest tylko człowiekiem.......[/quote] wroci wroci ale bez nas hahahaha forum jest dla nas czy my dla forum??? forum to ludzie Zdechnie im tak jak zwierzaki ot jaka swietlana przyszlosc przed nimi:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='Czarne Gwiazdy']Też pierwszy raz przeczytałem bez polskich literek :evil_lol:[/quote] glodnemu chleb na mysli hahahahaha ale wiesz Krzysiu z Toba to niestety pedofilia;))))))hihiihih a to w Polsce karalne chyba Xsenna nic nie czytam, jakies *******y o skarbach zaginionych-jakas historyczna o prawdziwych skarbach, ale przymiezam sie do Dostojewskiego:)))) Mistrz i Malgorzata odlot!!!Ruski to jednak niesamowici sa...
-
[quote name='Czarne Gwiazdy']Krysiu. Wchodze na forum i widzę: "Zostałeś wyrzucony z tego forum" ?[/quote] hahahahahahhahahaahhahaha rozumiem hahahahhahahahaa czyli jednak jest sprawiedliwosc na tym swiecie hahahahhahha ok spadam dobranoc Kochani hahahahha
-
Krzychu a po co tam lezie????? prosil Cie ktos tam??? a co juz Ci bana zdjeli????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: nie fair mi zciagala kilka tygodni a i tak do polowy jej sie ta trudna operacja udala:diabloti: :diabloti: :diabloti: a Tobie tak od razu???ZGLASZAM PROTEST!!! zakladam ankiete kto chce bana dla Krzysia:diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='Czarne Gwiazdy']... ...oczywiście zgadnijcie, na kogo padł cień podejrzeń :D[/quote] ah dziekuje dziekuje, ja ciagle powtarzam, ze zostane hakierem, ale dopiero na emeryturze, wiec sorki tym razem to nie ja:)))to jakis inny szpieg z krainy deszczowcow:)))))
-
ooo Kochana, ale Ty nie jestes tam adminem??? tam admin jest STARSZY OD WĘGLA:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
ze masz BANA jak wszyscy hahahahaahhaha ona znowu zle cos kliknela, ale wybacz jej to juz nie te lata!!! przeciez Karolina chyba postulowala o bana dla wszystkich i prosze jest!!!prezent walentynkowy:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: powtarzam: jaki admin takie forum;-)))))
-
[quote name='Masterton']No cześć,to mówicie że całe sznaucery na e psach zamknęli?To dlatego ciągle bląd mi wyskakuje?Wam też?[/quote] zapomnij, oni sa juz dead:)))) witaj TU:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
sluchajcie jaki admin takie forum!!!skoro adminowi styki nie grzeja to jak forum ma funkcjonowac???nie da sie:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
aaahahahahaha ale ona TU jest zwyklym USEREM, i to swego czasu tez sie otarla o bana. Draczyn pozdrawiamy Cie hahahahahaha
-
[quote name='Czarne Gwiazdy']I nie bądźcie tacy ochydni. Na pewno nas czyta. Pozdrówcie panią! Dziś sa walentynki![/quote] ok Agatko POZDRAWIAMY CIE z okazji Walentynek!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
5???policzmy sorki ze nie w kolejnosci Karolina, Brat Koala, Slawek, JA;-))), Ty, Marta , Meggy, Aneta leon i jego gwiazda juz dawno odeszli to kto im zostanie? draczyn z amiga beda sobie dialogi pisaly?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
mafia nie mafia-jest fajnie a tam niech sobie zostana te odpadki i juz, az sama sobie zada pytanie czy forum jest dla nas, czy my dla forum?
-
CBS???nie obrazaj policji ona jak SB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! albo ZOMO dac jej palke to wszystkich pobije tfu zbanuje hahahahahhahaa a potem zdjac nie umie ahahahahhhaa
-
niech ta ......... dudusia tu przyjdzie to jej zrobimy kocowe hahahhhahhahaha
-
[quote name='MartaReksKiwi']admin bedzie nasz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol:[/quote] tzn co??ze ja????? bo do mnie chyba nie zadzwonia "ONI":diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
ahahahahaa podobno zakneli sznaucery hahahahhahahaa to zaraz mass ban bedzie czyli ban masowy za friko ahahahahahahaaha ja nie moge
-
jakie nowe forum??tu jest fajnie , a na nowym z kim sie klocic bedziemy?i jaka masz gwarancje ze adminowi znowu jakas palma nie odbije???
-
[quote name='lutomskak']juz napisalam im o klapie w tylek-i niech mnie w niego pocaluje.......ktos tam-.........[/quote] nie bardzo rozumiem,bo mam bana, ale srał ich pies nie?:)))))) zciagaj reszte ekipy TU i bedzie cool
-
[quote name='lutomskak']no - to od teraz na trzy-juz was lubie!:loveu:[/quote] sprobowalabys inaczej napisac:))))))))