Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='lutomskak']jak tu sie wstawia emotki ,usmieszki i inne *******ety?[/quote] tu Kochana wstawiasz co chcesz i ile chcesz i bana nie dostaniesz za to hahahahahaha moze dlatego ze kadra strozujaca jest ciut mlodsza???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  2. [quote name='lutomskak']kazali-zeby przejsc-a nie zeby was lubic![/quote] to teraz kazemy Ci nas LUBIC hahahahahahah
  3. [quote name='lutomskak']no wiec-jak kazali-to przyszlam[/quote] kazali??? myslelim, ze nas lubisz:(((((buuuuuuuuu tam to jakies komunistyczne zwyczaje, Krzysiu ma racje SB REAKTYWACJA:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  4. hahahaha albo ankiete teraz kto jest za zdjeciem bana dla Krzysia hahahahaahahhahaha i masterton ktora dostala za friko, moze zamiast zdjac mi to jej dali???parkinson zadzialal i raczka sie obsunela i kliknela nie na to co trzeba hahahahaa
  5. Krzysiu hahahahahahhaa a ja sie wstydze normalnie ze mam tak samo na imie!!!:oops: :oops: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: to moze ja sie zaczne poslugiwac moim z biezmowania?:))))))
  6. tak jak ten syn marnotrawny hahahahahaha
  7. nio tu jest zawsze milo:)))) i admini normalni i moderatorzy:))) czekamy na reszte! mowie-srał ich pies, nie chca nas to nie, laske ktos robi???:shake: :shake: :shake: :crazyeye: :crazyeye:
  8. sluchajcie WRACAMY NA DGM proponuje srał ich pies i juz:))) chodzcie tutaj-tu nie bija:))))))))))))))))))
  9. Pink a ja jetsem przed obiadem wiec pliz....nie mowi wiecej hahahahahaha o tym. Lepiej powiedz jaka ksiazke polecasz???
  10. Pink nie za dobrze a obrzydliwie to chyba roznica???PRAWIE to samo:))))a prawie robi roznice:)))))tak ja se mysle i dlatego ciesze sie , ze gwiazda takiej foty nie wkleila:))wystarczy ze pare osob jak sobie to wyobrazilo to mialo klopoty z przyswojeniem kolacji:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  11. Waszko a co mi polecasz do przeczytania, zeby bylo w tym stylu?bo cos mnie naszlo na czytanie hahahaha
  12. Justa niby racja,, ale nie do konca...... hahah Waszko:))))))))))
  13. jak serwer z e-pasmi padnie to oni wszyscy wroca:)))))))))))))) dgm ma tego minusa, ze kazdy wchodzi i czyta, e-psy tylko po zalogowaniu
  14. no masz racje Agatka jest the best i zawsze nudno jak jej nie ma, ale ona wroci hahahaha ile razy sie obrazala na kazde forum i wracala???jak bumerang-ZAWSZE WRACA wiec glowa do gory hahahahaha
  15. Marto ach dziekuje:)))) wsio ok:)))) a u Ciebie?
  16. Pink ja tam sie ciesze ze jedna miss polonia nie wkleila fotki w stringach i szpilkach na zadnym forum, bo bym miala wymioty takie, ze by mnie chyba nie odratowano!!!:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  17. No wlasnie poszerzamy wiedze o niektorych pseudohodowcach co to pozniej Malawaszce slonecznej dostarczaja pracy. Albo np. o takich prototypach: kupuja suke na show, jezdza z nia przez 3 lata po roznych krajach Polskich;-)))i nie tylko, po czym stwierdzaja i pisza oficjalnie na forach, ze suka nie jest show. Pokazuja tym samym jaka "wielka" maja wiedze i pojecie o hodowli i psach. Mi i kazdemu kto to czytal to po dzis dzien smiac sie chce z takich wynalazkow:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: [B]dlatego powtarzam: nie ma tu mowy o zadnym prawdziwym hodowcy[/B]
  18. Malawaszko, ale Ty piszesz zupelnie o kims innym. Ja nie mam na mysli zadnego hodowcy!!ZADNEGO!!!no chyba nie nazwiesz hodowca kogos kto nazywa swoich przyszlych wlascicieli szczeniat KONTRAHENTAMI???jak w fabryce jakiejs:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  19. a ja i owszem:diabloti: :diabloti: :diabloti:
  20. [quote name='Xsenna']Ludzie, którzy są zawistni, zazdrośni i nienawidzą wszystkich wkoło [/quote] nie wszystkich tylko tego kaktusa porosnietego szczecina jak u dzika zwlaszcza na twarzy:))))i nie mowie tu o tym pieknym ksieciu z bajki na focie:)))))))) 2. a czego ja tej osobie bym miala zazdroscic???dzieci chyba, bo rodzina rzecz swieta:)))))bo nie psow, ktore sa na czele jak odwrocisz tabele:))albo moze uzaleznienia sie od ketonalu???dziekuje:)))))wole byc wiedzma hahahahahahahhaaha
  21. Xeniu po 1. ja nie wiem jak ta osoba na focie ma na imie!!!Marek mowisz???hmmm....nie wiem czy ladne to imie czy nie, ale ciesze sie ze masz o obiekcie moich marzen tyle informacji:))))) 2. hahahaha prosze Cie skoncz z tymi textami , ze jak ktos kocha zwierzeta to i ludzi...bo ja np. znam takie haslo: im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzeta 3. idac tym tokiem rozumowania 90% Polakow przyznaje sie do wiary w Boga...kto wiec kradnie, morduje i popelnia inne grzechy??? 4. jestem pod wplywem lektury Mistrz i Malgorzata i powiem Ci , ze odnajduje sie w Malgorzacie:)))nawet i oczy mam zielone, a opisy jak zostala wiedzma byly wprost cudowne, wiec nic bym nie miala przeciwko polataniu sobie na miotle:)))))
  22. [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/5463/lgonczykk6.jpg[/IMG] [B]Kochani, uwaga uwaga, Achtung Achtung, wnimanje wnimanje...[/B] poszukije tej osoby!!! Ktokolwiek widzial ktokolwiek wie... prosze o kontakt pod numerem tel. [B]0-700-I-want-you[/B] dla znalazcy nagroda!!![B]wysoka nagroda!!![/B] i oczywiscie moja dozgonna wdziecznosc;-)))
  23. [quote name='Dudek']Donio:loveu: :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  24. Justa ale Ty wydoroslalas!!!no no.... fotka super!!!
  25. hahahaha tak fotki czadowe najbardziej mi sie podoba ta z ta rozeta:)) a swoja droga przesledzilam wyniki niektorych userow np. 2/2, 3/3 nio jak nic odwroc tabele pasieka na czele. Ale niewazne hahahahaha bardzo fajne fotki bardzo
×
×
  • Create New...