-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
[quote name='lutomskak']jak tu sie wstawia emotki ,usmieszki i inne *******ety?[/quote] tu Kochana wstawiasz co chcesz i ile chcesz i bana nie dostaniesz za to hahahahahaha moze dlatego ze kadra strozujaca jest ciut mlodsza???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='lutomskak']kazali-zeby przejsc-a nie zeby was lubic![/quote] to teraz kazemy Ci nas LUBIC hahahahahahah
-
[quote name='lutomskak']no wiec-jak kazali-to przyszlam[/quote] kazali??? myslelim, ze nas lubisz:(((((buuuuuuuuu tam to jakies komunistyczne zwyczaje, Krzysiu ma racje SB REAKTYWACJA:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
hahahaha albo ankiete teraz kto jest za zdjeciem bana dla Krzysia hahahahaahahhahaha i masterton ktora dostala za friko, moze zamiast zdjac mi to jej dali???parkinson zadzialal i raczka sie obsunela i kliknela nie na to co trzeba hahahahaa
-
Krzysiu hahahahahahhaa a ja sie wstydze normalnie ze mam tak samo na imie!!!:oops: :oops: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: to moze ja sie zaczne poslugiwac moim z biezmowania?:))))))
-
tak jak ten syn marnotrawny hahahahahaha
-
nio tu jest zawsze milo:)))) i admini normalni i moderatorzy:))) czekamy na reszte! mowie-srał ich pies, nie chca nas to nie, laske ktos robi???:shake: :shake: :shake: :crazyeye: :crazyeye:
-
sluchajcie WRACAMY NA DGM proponuje srał ich pies i juz:))) chodzcie tutaj-tu nie bija:))))))))))))))))))
-
Pink a ja jetsem przed obiadem wiec pliz....nie mowi wiecej hahahahahaha o tym. Lepiej powiedz jaka ksiazke polecasz???
-
Pink nie za dobrze a obrzydliwie to chyba roznica???PRAWIE to samo:))))a prawie robi roznice:)))))tak ja se mysle i dlatego ciesze sie , ze gwiazda takiej foty nie wkleila:))wystarczy ze pare osob jak sobie to wyobrazilo to mialo klopoty z przyswojeniem kolacji:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Waszko a co mi polecasz do przeczytania, zeby bylo w tym stylu?bo cos mnie naszlo na czytanie hahahaha
-
Justa niby racja,, ale nie do konca...... hahah Waszko:))))))))))
-
jak serwer z e-pasmi padnie to oni wszyscy wroca:)))))))))))))) dgm ma tego minusa, ze kazdy wchodzi i czyta, e-psy tylko po zalogowaniu
-
no masz racje Agatka jest the best i zawsze nudno jak jej nie ma, ale ona wroci hahahaha ile razy sie obrazala na kazde forum i wracala???jak bumerang-ZAWSZE WRACA wiec glowa do gory hahahahaha
-
Marto ach dziekuje:)))) wsio ok:)))) a u Ciebie?
-
Pink ja tam sie ciesze ze jedna miss polonia nie wkleila fotki w stringach i szpilkach na zadnym forum, bo bym miala wymioty takie, ze by mnie chyba nie odratowano!!!:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
No wlasnie poszerzamy wiedze o niektorych pseudohodowcach co to pozniej Malawaszce slonecznej dostarczaja pracy. Albo np. o takich prototypach: kupuja suke na show, jezdza z nia przez 3 lata po roznych krajach Polskich;-)))i nie tylko, po czym stwierdzaja i pisza oficjalnie na forach, ze suka nie jest show. Pokazuja tym samym jaka "wielka" maja wiedze i pojecie o hodowli i psach. Mi i kazdemu kto to czytal to po dzis dzien smiac sie chce z takich wynalazkow:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: [B]dlatego powtarzam: nie ma tu mowy o zadnym prawdziwym hodowcy[/B]
-
Malawaszko, ale Ty piszesz zupelnie o kims innym. Ja nie mam na mysli zadnego hodowcy!!ZADNEGO!!!no chyba nie nazwiesz hodowca kogos kto nazywa swoich przyszlych wlascicieli szczeniat KONTRAHENTAMI???jak w fabryce jakiejs:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
a ja i owszem:diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='Xsenna']Ludzie, którzy są zawistni, zazdrośni i nienawidzą wszystkich wkoło [/quote] nie wszystkich tylko tego kaktusa porosnietego szczecina jak u dzika zwlaszcza na twarzy:))))i nie mowie tu o tym pieknym ksieciu z bajki na focie:)))))))) 2. a czego ja tej osobie bym miala zazdroscic???dzieci chyba, bo rodzina rzecz swieta:)))))bo nie psow, ktore sa na czele jak odwrocisz tabele:))albo moze uzaleznienia sie od ketonalu???dziekuje:)))))wole byc wiedzma hahahahahahahhaaha
-
Xeniu po 1. ja nie wiem jak ta osoba na focie ma na imie!!!Marek mowisz???hmmm....nie wiem czy ladne to imie czy nie, ale ciesze sie ze masz o obiekcie moich marzen tyle informacji:))))) 2. hahahaha prosze Cie skoncz z tymi textami , ze jak ktos kocha zwierzeta to i ludzi...bo ja np. znam takie haslo: im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzeta 3. idac tym tokiem rozumowania 90% Polakow przyznaje sie do wiary w Boga...kto wiec kradnie, morduje i popelnia inne grzechy??? 4. jestem pod wplywem lektury Mistrz i Malgorzata i powiem Ci , ze odnajduje sie w Malgorzacie:)))nawet i oczy mam zielone, a opisy jak zostala wiedzma byly wprost cudowne, wiec nic bym nie miala przeciwko polataniu sobie na miotle:)))))
-
[IMG]http://img524.imageshack.us/img524/5463/lgonczykk6.jpg[/IMG] [B]Kochani, uwaga uwaga, Achtung Achtung, wnimanje wnimanje...[/B] poszukije tej osoby!!! Ktokolwiek widzial ktokolwiek wie... prosze o kontakt pod numerem tel. [B]0-700-I-want-you[/B] dla znalazcy nagroda!!![B]wysoka nagroda!!![/B] i oczywiscie moja dozgonna wdziecznosc;-)))
-
[quote name='Dudek']Donio:loveu: :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
Justa ale Ty wydoroslalas!!!no no.... fotka super!!!
-
hahahaha tak fotki czadowe najbardziej mi sie podoba ta z ta rozeta:)) a swoja droga przesledzilam wyniki niektorych userow np. 2/2, 3/3 nio jak nic odwroc tabele pasieka na czele. Ale niewazne hahahahaha bardzo fajne fotki bardzo