Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='FILOFANY']Berek! Mam pytanie czy gdziekolwiek zauwazyles zeby te pyatnia dotyczly jakiegos molosa albo psa pasterskiego?? Czy przypadkiem nie sznaucerkow, Yoreczkow i tego Typu psów??:evil_lol: Mysle ze odpowiedz na to pytanie ukaze Ci obraz:lol: To psy do towarzystwa ich psychika jest duzo mniej stabilna i juz, nie ma nad czym filozofowac, nie wrzucajmy wszystkich ras do jednego worka:evil_lol:[/quote] GENIALNY POST!!!!!:bigok: :happy1: :cool2: :thumbs: :bye: :B-fly: :BIG: :cunao: :popcorn: :drinka: :drinking:
  2. [quote name='FILOFANY']Mysle ze nie;) Z zachowanie Lilki (tej sznaucerki) jest spowodowane pewnym zabawnym choc traumatycznym przezyciem:lol: Bez niego tak by sie nie zachowywala:cool1:[/quote] hahaha no:))))ale swoja droga musial niezle oberwac hahaha ze sie chowa od razu:))) ja kiedys mialam przyblede wilczyce cos a la wilczur:)))))w kazdym badz razie. Raz nalala w domu i skrecilam gazete w rulonik zeby ja uderzyc-wiecie co sie dzialo???pies zaczal wyc i polozyl sie na podlodze!ryczala normalnie!tak sie bala ze jej wleje, to jak ona musiala oberwac jak tak histerycznie zareagowala na widok gazety????oczywiscie juz wtedy nie mialam sumienia jej uderzyc. No ale czy ona ten lek przed biciem to w genach odziedziczyla????chyba niekoniecznie....za to wystrzalow sie nie bala:))) a miniatury na odwrot-wystrzalow sie boja, a gazety pod zadna postacia nie:)))))
  3. Berek ja swoim nigdy nie dawalam ani grama niczego na uspokojenie!pojdzie sobie najwyzej do budki i nie bedzie chciala wyjsc i tyle!niech sobie siedzi dopuki strzelaja!wiec nie zauwazylam tych WIELKICH problemow, bo ja nie mam z tym zadnych!!!!momo ze sie wszystkie boja, a jak burza to uciekaja pod koldre u panci:))))) Ja nawet nie widze sensu podawania im czegokolwiekna uspokojenie, bo po co????moze gyby byly cale rozdydotane itp to bym inaczej mowila, ale jak tylko sie chowaja po budkach???wcale im sie nie dziwie!ja tez sie boje burzy!!!ale tez i ja sama nie biore nic na uspokojenie-bez przesady:))))
  4. no jesli chodzi o bojazliwe to tak jak agresywne-wiadomo: NIE hodowac, ale jesli sprawa dotyczy tego ze pies sie boi wystrzalow czy burzy to sorki!!!!ale w stosunku do psow , ktore nie sa psami do konkretnego celu czyli np. do obrony to co z tego ze sie boi wystrzalu???ze ucieknie????jakim cudem jak powinien byc na smyczy?:)))))moje nawet nie probuja uciekac jak petardy strzelaja, bo sie boja, ale pancia przeciez uratuje jak cos wiec po co uciekac?no ale jak pancia odkurza to lepiej uciekac gdzie pieprz rosnie:))))))))):diabloti: :diabloti: :diabloti:
  5. wolfi no Puenta jest jeszcze osoba maloletnia i niejasno sie wyraza, ale to WY napisaliscie, ze jak pies sie boi wystrzalow to absolutnie nie kryc! wiec sie pytam DLACZEGO?????? bo dla mnie to absurd i nie tylko dla mnie skoro nie ma obowiazkowych testow psychicznych dla malych pieskow! lekliwe i agresywne i tak nie sa ocenianie na wystawie
  6. wolfi kwestia przyzwyczajenia!!!Nie mowie o psach bojazliwych ktore poprostu sie boja wszystkiego,ale Puenty suczka z tego co wiem bala sie na wystawie, a byla na niej pierwszy raz w zyciu. No to chyba ma prawo sie bac??????????????????????????????????????????? i powtarzam moje sie boja wystrzalow i co z tego????????????????????????????????????????????????????bo ludzi sie nie boja i nie sa agresywne-CO WIECEJ POTRZEBA MALEMU PIESKOWI DO TOWARZYSTWA??????? i chyba madrzejsi juz wymyslili rasy, ktore nie moga sie bac wystrzalow i te maja testy psychiczne i rasy ktore moga sie bac odkurzacza:)))))):mad: :mad: :mad: :mad:
  7. Filofany widze ze Ty tylko normalnie podchodzisz do tematu:)))) Ludzie litosci!!!pies bojazliwy nie zrobi nawet championatu ruskiego!!!!!bo jak sie bedzie bal sedziego to go albo ugryzie albo w ogole sobie nie da sprawdzic zebow a wiec out z ringu!Pies bojazliwy bedzie sie bal tasmy dookola ringu wiec jak ma wtedy pokazac swoj ruch??????itd!!!! Poprostu smieszy mnie to co piszecie, ze jak sie boi wystrzalow to....no to moje sie boja i wystrzalow, i odkurzacza i burzy!!!i co z tego?????????????????uwazam , ze psychike maja jaknajbardziej normalna!!!nie boja sie ludzi i nie sa agresywne-czego wiecej mam od nich chciec???????ja sama sie boje burzy , a moj sluch jest 10 razy gorszy od psiego
  8. ORSINI!!!! Bo uwazam, ze gadacie bzdury i tyle!!!! Puenta napisala jedynie ze suczka sie troche boi, a wy od razu ze ma jej nie hodowac itd!!!a dlaczego??????Uwazam, ze wystarczyloby popracowac nad suczka troszke!czemu nikt dziewczynie nie doradzil wlozenia w suke wiecej pracy???zeby poszla na dworzec przyzwyczaic suke do tlumu???????jak jestescie tacy madrzy to powinniscie to wiedziec, ze taki rodzaj strachu to kwestia wychowania i mozna z tym wygrac. Mam jeszcze owczarka szetlandzkiego i jej siostra miotowa byla bardzo bojazliwa, ale kobieta bardzo duzo pracy w nia wlozyla i wyszla z tego,za to jakby was poczytala to by sobie odpuscila i oswajanie suki i wystawy , a niepotrzebnie zupelnie!!!! wiec czasem pomyslcie zanim napiszecie cos.
  9. i chyba trzeba rozroznic psa bojazliwego od psa , ktory sie boi wlasnie wystrzalow, burzy czy odkurzacza??????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: nie sadzicie?:mad: :mad: :mad: :mad:
  10. [quote name='Godelaine']A ja powiem tylko tyle - [B]NIGDY[/B] nie pokryłabym suki, która boi się wystrzałów. Życie z takim psem to jest horror. Nie tylko w sylwestra. .[/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: hahaha moje WSZYSTKIE psy sie boja wystrzalow, odkurzaczy i innych tego typu, ale nie uwazam, zeby zycie z nimi to byl horror. Dla mnie moga sie bac nawet wlasnego cienia, byle na ringu sie zachowywaly normalnie i juz, bo mi nie potrzebny jest pies ktory nie bedzie sie bal burzy, a pies ktory bedzie WYGRYWAL na wystawach. pozdrawiam Krysia i 4 sznaucerki, ktore boja sie burzy, strzalow, odkurzaczy, za to maja wiele tytulow takich jak Interchampion,Championaty roznych krajow, Zwyciestwa roznych krajow i wiele wiele innych:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: wiec chyba przesadzacie z tym, ze pies ma sie nie bac niczego?miniatura jest psem do towarzystwa nie do obrony, wiec mi nie przeszkadza, ze psy znikaja w obliczu odkurzajacej panci:diabloti: :diabloti: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  11. Natalia dzieki za kalendarzyk!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: jeszcze tylko musze znalezc miejsce na powieszenie go i bedzie super!!!:loveu: :loveu: :loveu: :multi: :multi: :multi:
  12. wlasnie co tu tak pusto?????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  13. [quote name='madam']Proszę napisać jakie można zaobserwować zmiany u suni w 28 dniu ciąży. Rasa suni to Goldenretriever.[/quote] isc do weta na USG widac ciaze jak na dloni juz w tym dniu:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :loveu: :loveu: :loveu:
  14. [quote name='flashka-g']tajemnica;p nie no sunie w championach na pewno i w mlodzieży moje nowe cudko:))[/quote] no jedna sztuke rozszyfrowalam, ale to drugie cos??????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  15. [quote name='flashka-g']No ja w koncu spedze jakas wystawe przy grzywaczach:)) w Katowicach wystawiam 2 grzywki:)) a moze i wiecej:)[/quote] jakie?????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  16. aaaa patrzcie co mam tez z hodowli Karwish:)) wiec jak produkuje schnoodle (pudelekXsznaucerek) to ciekawe co domieszala, zeby otrzymac PARTIE:lol: :lol: :lol: ja obstawiam ze np. foxa:)))) [URL="http://www.karwish.com/available/scpo_08_10_05/scpopuppies081005.html"]http://www.karwish.com/available/scpo_08_10_05/scpopuppies081005.html[/URL]
  17. byl uzywany powszechnie sek w tym i wszystkie najlepsze go maja w papierach, dlatego sie zastanawiam co autor mial na mysli mowiac ze ten pies to niesie...
  18. dzieki,no bo wiem , ze jeden z super sznaucerkow to dawal, i amerykanie twierdza, ze to jest dziedziczone recesywnie!hmmm....chyba, ze tak nazywaja wlasnie achalazje?no bo co oni mogli miec na mysli?:crazyeye: :crazyeye:
  19. [quote name='onka']no ni mam na razie:( ale jeszcze jedno i zara mu zrobie:) [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/4919/tedus822og.jpg[/IMG][/quote] trzymam za slowo!!! do roboty!!! zanim Michas wstanie
  20. szorkus Ty wiesz najlepiej!:))))no juz tak jak pisalam samych oplat jest straszliwa ilosc!prad, woda, telefony itp...a to sie wszystko jeszcze zgadzac musi z budzetem
  21. ooo super!!!wiecej wiecej!!!!
  22. o Szorka no wlasnie kto jak kto ale Ty wiesz najlepiej!!!!:loveu: :loveu: :loveu:
  23. a gdzie moj Pan i Wladca??????
  24. nie wiem, ale podejrzewam ze to tak jak u nas, jak bierzemy kase za cokolwiek to i tak to idzie do budzetu i dopiero budzet nam wyplaca na nasze potrzeby. Wiec i tak pewnie w ZK jest, ze kase sie odprowadza do Warszawki a ta wydziela na funkcjonowanie. Na koszty utrzymania biura np. Nasz oddzial jest w centrum miasta-koszt wynajmu w centrumie jest spory, ale za to wszyscy maja w miare blisko. No i inne rzeczy faxy, telefony,prad, woda, ogrzewanie, etatowi pracownicy tez sa na pewno w takim zarzadzie glownym to ich tam z kilka osob siedzi, bo ktos te papiery musi ogarnac itd. Oni nie moga sobie kaski do kieszeni wrzucic bo NIK to kontroluje.
  25. aaaaa nie wiem. U nas na pewno sekcyjni nie dostaja ani grosza, a musza byc praktycznie na kazde wezwanie!bo np. miot trzeba zatatuowac itp. Za to maja "dziekuje" jako zaplate albo i nie:diabloti: :diabloti: :diabloti: Zarzad tez z tego co kojarze to grosza nie widzi, skarbnik grosz widzi i owszem, ale nie moze ruszyc, wiec co mu po tym?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...