-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
no ja rozumiem, ale mi chodzilo wlasnie o to ze czemu kaza 3 dni zostac w szpitalu skoro porod bez problemow, dziecko zdrowe, mama tez sie genialnie czuje
-
no wlasnie kiedys myli:))) Onka a Tobie umyli?czy tylko obtarli z grubsza???
-
no wlasnie a w sumie dlaczego po porodzie trzeba lezec jak wszystko sie odbylo w pozadku tak jak u Ciebie?
-
a jescze jedno: czy Wam te baby umyli?bo teraz slyszalam nowa moda-NIE myja bobaska tylko wycieraja z syfu i oddaja matce-ze niby sluz zdrowy dla skory!bleee kolezance tak zrobili-nie miala sily w nocy wstac zeby go umyc i ten sluz zasychajac marszczyl skorke i dziecko sie darlo!wrrrrr...no mnie umyli jak sie urodzilam i jakos nie zauwazylam negatywnego wplywu braku sluzu poporodowego na moja skore zdrowie itd.
-
widzieliscie ile jest nowych fajnych ikonek?? :flaming: :sweetCyb: :B-fly: :bigcool: :2gunfire: :snipersm: :drinka: :ban: :ban: :shithappens: :plzdie: i wiele innych:))))))
-
:calus: :buzi: :ghost_2: :tree1: :knajpa: oo dzieki!!!!!! no wlasnie nei wiem co to jest tak strzelilam, ze to jakis statek kosmiczny:))))
-
Anka no Ty to jakos expresowo zalatwilas sprawe:))))) a depresja poporodowa sie czesto zdarza i wcale nie jest zwiazana z cesarka badz jej brakiem-poprostu jest:)))))wiec ja jestem zdecydowanie za cesarka:diabloti: :diabloti: :diabloti: ale jak sie poczyta o tych lyzeczkowaniach, rutynowym skrobaniu macicy itp to i tak zimne poty wystepuja!!!:-o :-o :-o :-o
-
Romas ...HELP!!!! CALY drugi odcinek pliz!bo ja tak spalam i co 15 minut na chwilke sie budzilam:(((wiem ze: -Grubas wygral stosujac pechowe liczby , ktore zobaczyl na kartce francuzki i poszedl jej szukac -jak poszedl jej szukac to o maly wlos nie zginal i potem przeszedl przez most i potem pod kims most sie zerwal....i tu luka -potem kojarze tylko ze Gruby sie spotkal z Francuzka-ale co mu mowila i jak to zrobil???luka -i kojarze sam koniec ze na wraku kosmicznego statku byly te numery co Gruby je wpisal ale skad znal te numery??????????? [B][SIZE=5][COLOR=red]HELP PLIZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
-
[quote name='Marta Chmielewska']Dobra, to ja wygadam, Angel jest w ciąży :lol::lol::lol::lol::lol: Nie wiem jak u wa ale u nas za oknem jest przystanek alaska... :crazyeye: zasypało nas...[/quote] hahahahahaa wiedzialam!!!! zawsze mowilam ze kOpernik tez byla kobieta:))to i Angel moze nie?:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='góral']jakieś 5 tys $[/quote] uuu no to sporo!!!
-
[quote name='AngelOfDeath']niedowiarek :2gunfire: tacy faceci istnieja tylko trzeba umiec szukac w tej 1/3 spolecznosci :laugh2_2::eviltong::sg168:[/quote] sory ale zyje juz grubo ponad cwierc wieku i jakos takiego nie widzialam, za to zawsze slyszalam, ze tacy sa!!!:mad: :mad: :mad: :evil_lol: :evil_lol: :diabloti: :diabloti: :angryy: :angryy: o Yeti tez slyszalam, ze jest
-
[quote name='sh_maniak']mojego taty brat robi codziennie kawe do łózka swojej zonie i to juz z 25 lat :cool3:[/quote] baju baju..... Goral a ile taki pudel kosztuje????ale szczeniak
-
[quote name='góral']Po pierwsze na zdjęciu to pudel a nie pudlieczka, takich może nie ma, ale to wyjątkowy pies i takich to szukać trzeba za oceanem:placz:[/quote] eee to jak nie ma to odpada! a za oceanem duzo takich maja?czy tez to sa wyjatki?
-
[quote name='góral']Słoweniec ma niezłe pudle, tylko brakuje im dobrego groomingu[/quote] ale co-ma taka pudliczke biala jak na focie??? bo groomera dobrego to ja mam na oczku ihihiiihihi:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='sh_maniak']Chyba za całe stadko :cool3: Bierz się za Słoweńca od pudli :evil_lol: , ale czy on jest bogaty :roll:[/quote] sloweniec ma zone i nie ma takich ladnych pudli. Pudel pudlowi nie rowny:))))
-
[quote name='AngelOfDeath']bo nie znalazlas jeszcze takiego coby tobie kawe do lozka rano przynosil :cool1:[/quote] facet????? a Ty w Yeti tez wierzysz???bo to tak samo realne hahahahah
-
[quote name='sh_maniak']Orsini nie wyjdziesz za mąż :crazyeye: , nawet bogato :cool1: :cool3:[/quote] aaa no tak:)) na taki kompromis moge isc:)) za taka pudliczke:)))))))))
-
[quote name='miniaga']Małżeństwo nie polega na wianu, gdy się nie dostaje tego co się chce, ale na dochodzeniu do kompromisu. .[/quote] ooo tak masz absolutna racje!!!! dlatego ja nie zamierzam wychodzic za maz:)))) jestem zbyt uparta, leniwa i wygodna!!!!:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='miniaga']Przykro mi, ale dogo mi szwankuje i nie mogę poprawić tego byka w słowie wujek:shake:[/quote] nie stresuj sie ja i tak mam dyslekcje:)))) a pan od polskiego nie jest taki grozny hahahahaha:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='sh_maniak']I niech mi tu ktos powie, ze światem nie rządzą pieniądze :mad:[/quote] a co nie wiedzialas tego????? Martus ile masz lat?????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: nikt mi nie powie , ze szczescia sobie nie mozna kupic:)))))))no poza zdrowiem-ale szczescie i owszem:)))jakbym sobie kupowala kilka razy w roku super pieski to bym byla szczesliwa:))):evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: taka pudliczke!!!!ehhhhhh
-
miniaga tego kwiata jest pol swiata jak malzonek nie chce to poszukaj innego co zechce:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Angel terror jak terror, ale ILE kosztuje!!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: i z wiekiem jest coraz drozsze:))))))))
-
hahaha no te bejsbole sa obledne:mad: :mad: :mad: :mad: alez pudlica...ile taka kosztuje????i duzo tam TAKICH????czy to jakis wyjatek?
-
[quote name='góral']W 100% się z Tobą zgadzam:lol:[/quote] hahahahaha zaraz nas zjedza:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
a kysz mi z ta zima!!! fotki fajne ale ZIMNE!!!!