Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='Pink'] orsini, Ty nas nie znasz my zle kobiety jestesmy :mad: czepiamy sie byle czego :lol:[/quote] eee do piet mi nie dorastacie w tym:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  2. [quote name='Megi N']zwierzakowo dziala:multi: przyszlysmy troche stare kosci rozprostowac:lol: a ze razem to czysty przypadek;)[/quote] no to uwazaj, bo dzis 13stego w piatek!!! ja rano tak je rozprostowywalam, ze na schody sie wywalilam i mnie teraz wszystko boli!!!:diabloti: :mad: :mad: :angryy: :angryy: :angryy:
  3. [quote name='malawaszka']co? gdzie? przez kogo zastraszone?? :crazyeye: a Was co tu przywiało nagle obie? FZ nie działa?? :evil_lol:[/quote] :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale niechaj tu beda fajne sa:))))))
  4. wow!!! i nawet TY tu?????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: WITAMY WITAMY!!!!!:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  5. orsini

    Zawody 2006

    no dobra to tylko mi napisz czy to pan W.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. no:))))) nie wiem jakies sesje maja czy jak????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  7. kolka przeciez bylo napisane ze jesli suka jest piekna!!!! to chyba logiczne ze nie chodzi o zdrowie a o przekazanie exterieru tak?????ja ladnego zwierzaka tez bym nie sterylizowala, bo szkoda!!!
  8. orsini

    Zawody 2006

    a tym sponsorem jest Eukanuba znowu?????
  9. orsini

    Zawody 2006

    w pazdzierniku zimno bleeee... a w Dobrym Miesie na wystawce nie mozna jakis zrobic????zawodow mikro?i podczas kortowiady tak jak w zeszlym roku?
  10. orsini

    Zawody 2006

    wrzesien jakis????
  11. orsini

    Zawody 2006

    a tak powaznie to zalezy od terminu, bo wiesz-kariera wystawowa wazniejsza;) ;)
  12. orsini

    Zawody 2006

    nie:)))) ale chetnie wystartuje:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: w debiutach:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  13. orsini

    Zawody 2006

    saJo to zrob V i juz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. u mnie rwa wszystko co im w pyszczki trafi jak zostaja same-z nudow i pewnie ze zlosci! Puki czytaly to co lezy na ziemi to pal szesc, ale w pewnym momencie zaczely sobie wyciagac z biurka i jak obejrzaly sobie moj album to miarka sie przelala i sa zamykane jak wychodze z domu.
  15. hahaha u Czechow zobaczcie jakie fajowe zdjecie jest!!!! [IMG]http://img226.imageshack.us/img226/812/sznauc1tp.jpg[/IMG] hahaha jakbym widziala moje szczury jak sie je same zostawi:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. orsini

    Onka

    NO WLASNIE????????????????????:mad: :mad: :mad: :mad:
  17. [quote name='Justa']Pustki? To prosze bardzo, mod Was odwiedza:evil_lol:[/quote] witamy, witamy:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  18. buzka jest the best zaraz po pile: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw:
  19. [quote name='PUENTA imszar']psiaków z orsini tez było kilka a obok nich pały ;)[/quote] hahahahahahaha pala to ja zaraz Ciebie: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  20. [quote name='PUENTA imszar']Nie wiem..dostałam od niej cynk czy coś wiem bo uważa mnie za znawce sznaucerów jak była w szkole a z nam ją tylko z gg.Hodowlę ramzesówka kojarzę tylko z wystawianych psów..teraz to ja wogoóle jestem chodzący katalog..[/quote] hahahahahaa dobrze wiedziec:))))
  21. hodowli tez nie kojarze, a kolezanka nie moze do hodowcy zadzwonic i sie zapytac czy maja www?bo wiele osob nie ma wlasnych stron:))moja np. sie robi....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  22. Puenta przykro mi-nawet ich nie kojarze:(((((ale fotki mamy powinien miec hodowca, gorzej z ojcem0tego miec nie musi.
  23. ahahahahahaha ale ja lubie te ikonke prawie tak jak pile, ale po pile trzeba specjalnie klikac a to jest tuz obok:))))
  24. a no to z niecierpliwoscia czekamy!!!!:mad: :mad: :mad:
  25. wow super!!! a nie masz tych fot coby je tu wkleic?
×
×
  • Create New...