a czemoz to jestes zmuszona do rezygnacji z tego nicka?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
narozrabialas gdzies i chcesz sie ewakuowac?:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
[quote name='jostra']Ja kaszlę, smarkam i boli mnie gardło, ale to dopiero 3 dzień :placz:[/quote]
oj to wspolczuje!bo to tak ze 2 tygodnie sie ciagnie:(((((tzn. bol gardla nie , ale reszta objawow
[quote name='Natalia_W']My mamy znajomego w Nowej Zelandii... I tam nocleg i wszystko byloby za darmo :p ;) tylko doleciec trzeba ;) hehe[/quote]
tylko...
:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
[
[IMG]http://img230.imageshack.us/img230/8066/astrantia34kg.jpg[/IMG]
tak tu zdecydowanie tlo mi sie podoba!!!!:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
[quote name='Natalia_W']Dobra bo nas zaraz stad wyrzuca :p ;) ja tam wole Cube i zdania nie zmienie :p[/quote]
a ja Australie i tez zdania nie zmienie:diabloti: :diabloti: :diabloti: