Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. Iwona hahaha rewelka!!!! Onka a masz nowe fotki Pana I Wladcy????bo tam to chyba on spi? Iwona a szarpejeki sa serio takie drogie w utrzymaniu?tzn. te operacje z nadmiarem skory itp.?jeden doktor sie smial ze 4 szarpejki w okolicy i wet. ma dobre zycie:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  2. ale szczenie chore na co??? bo ciezko Ci bedzie udowodnic ze kupiles chore szczenie i hodowca Ci kit wcisnal - to zalezy od schorzenia
  3. [quote name='wanio'][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/8823/male3b12tyg6cc.jpg[/IMG][/quote] szczeniaki jak szczeniaki ale tu jaka masz mine hahaha :))))))))))))) SUPER ze wkleiliscie tyle fotek!!!! wiecej poprosze!!!! I bialaskow i pieprzaczkow i innych stworow Atosowatych tez poprosze!!!
  4. [quote name='florance']orsini sto lat [COLOR=red][SIZE=4]stara ruro[/SIZE][/COLOR] :megagrin: :new-bday: :tort: :drink1:[/quote] hahahahaha te najlepsze!:diabloti: :diabloti: :diabloti: ale za wszystkie zyczenia BARDZO BARDZO DZIEKUJE!!!! i te tu i te na priva!!!!:buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi:
  5. no super ze tak rosna!calo i zdrowo!!!! i kolejny przyklad na to jak czas sasuwa:-( :-( :-( :-( :-(
  6. 17 Kochana 17!!!!! uwielbiam ten wiek:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: doroslosc jest do bani!:(((((
  7. [quote name='Natalia_W']hehe ;) a jak kalendarz?? dotarl do Ciebie??[/quote] napewno dotarl:))tylko po niego musze pojechac:))ale dzieki!!!!
  8. nie mowilam, bo czym tu sie chwalic????:-( :-( :-( :-( TRAGEDIA!!!!!czlowiek coraz starszy, w kosciach lupie, a w glowie pusto hihihihi tak jak bylo:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  9. o nie!!!!:mad: :mad: :mad: :mad: Natalko dziekuje!!!i od razu calej reszcie tez dziekuje:))))albo jak juz sie wyspamujecie z zyczeniami to ja jutro wszystkim podziekuje:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  10. haahhahaa a mi rybka, bo i tak mam golego psa:)))))):diabloti: :diabloti: :diabloti:
  11. ja tez nie:))))):shake: :shake:
  12. No mnie on tam pozytywnie zaskoczyl, bo wystawialam u niego Wiktora , a do malych psow on nie nalezy. Fakt ze wyglada potezniej niz ma w rzeczywistosci, ale to wlasnie miarka nas uratowala, bo pan O. go zmierzyl i najpierw wydal z siebie gardlowe "o Jezus Maria", a po uzyciu tajemniczej miarki ze zdziwieniem "OOOOOO" hahaha bo sie zmiescil bez problemu:lol: :lol: :lol: :lol: jedyne co to z tymi zebami szalal, bo nie tylko Bangitosowi wmawial ze nie ma zeba ktory w rzeczywistosci BYL:angryy: :angryy: :angryy:
  13. eeee tam byle by mial profesjonalna miarke a nie swoj centymetr krawiecki to jest wtedy ok:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. [quote name='Natalia_W']ja bede na 100000% jak nie z psem to jako widz... ale czy psa zglosze to sie zobaczy...[/quote] no Ty masz rzut beretem:)))) dostaniesz zadanie fotografowania:lol: :lol: :lol:
  15. [quote name='Agatka']Ja tez sie zastanawiam cyz jest sens jechac na te championy.... przynajmniej z Dengim, bo z Bangitosem to napewno![/quote] czemu?:))))))))):diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  16. fajne tylko: 1.MALO 2.GDZIE WY na nich? 3.czemu taka pogode sobie zamowilyscie?:))
  17. [quote name='Elitesse']moze sa zbyt ... hmm kompromitujace ?[/quote] hahaha zaluje ze w koncu nie poszlam ja bym znalazla czas na fotki:)))a potem OK nie opublikuje jak wykupisz hahahaha powiedzmy 50 jewro za sztuke:))):diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  18. a u nas tylko sypie i sypie!!!masakra normalnie!!!!!!!!!!!!!!!:mad: :mad: :mad:
  19. [quote name='Natalia_W']Krysia... ale jestem zla ze nie udalo nam sie spotkac:/ :( Kalendarz dla Ciebie jest u Marcina![/quote] dzieki!!! no nie udalo:(((ale to nic:)))slyszalam, ze sie niezle bawilyscie hahahaha:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  20. orsini

    Onka

    no bo jak zaczynasz sie zastanawiac to i analizujesz:))))i wychodzi ze sie nie oplaca:diabloti: :diabloti: :diabloti:
  21. orsini

    Onka

    to nie planuj:)))))tylko zrob:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  22. orsini

    Onka

    to bylo dawno temu:))))dawno i nieprawda, ale czytam prase kobieca pt. BRAVO:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. orsini

    Onka

    Angel jak kogos kochasz to nie myslisz o rozwodzie, ani o tym co mozesz zyskac a co stracic-kiedys sam zobaczysz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  24. orsini

    Onka

    no a slub kiedy bo w koncu nie widzialam odpowiedzi???? no chcesz dzidzie znaczy sie go kochasz tak?no to jak kochasz to chyba chcesz go za meza???no dla mnie to naturalne!!!!!no bo inaczej to po co Ci dzidzia???dla becikowego?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  25. orsini

    Onka

    jasne bron go bron, ja to skopiuje i pogadamy za kilka lat!!!!:mad: :mad: :mad:
×
×
  • Create New...