Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. Gonia to moze Ci jakiegos sznaucerka ciezarnego w przyszlosci podrzuce?bo ja wrecz przeciwnie-nie lubie szczeniat!tzn. fajne sa ale dopiero jak zaczna same jesc, robic kupki itp
  2. [quote name='Gonia']Hi,hi,faceci zwykle tyją po pierwszym dziecku:evilbat:ORSINI,z pięcioma rączkami też by było nieżle:evil_lol:[/quote] hahahahahaha no o ile te raczki takie chwytne sa i w ogole hahahahaha
  3. hahahahahahaha:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. a ja lubie karki:))))ale nie takie 1,60:)))) tylko wyzsze:)))))))
  5. [quote name='Gonia']Ja wredota?:shake:Kijem mnie?:placz:Ja tylko dbam o zdrowie ORSINI,bo jeszcze się dziewczę udusi,albo spłaszczy sobie jędrne,no .........te........:loveu:[/quote] jasne:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. orsini

    Berlin 01-02.04.2006

    [quote name='Elitesse']chce sobie zobaczyc Niemiecka wystawke :)[/quote] BEZ PSOW???????????????????????? A Ty nie masz goraczki jakiejs?????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  7. orsini

    Berlin 01-02.04.2006

    [quote name='Elitesse']czy ktos jedzie na niedziele bez noclegu i moglby mnie zabrac z Wroclawia /Poznania ?[/quote] Du hast kopierte Hunde zapomnialas?????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: chyba ze z mlodym tylko sie wybierasz:diabloti: :diabloti: :diabloti:
  8. [quote name='Elitesse']Orsini kijem ja !! [/quote] masz racje!!! GONIA FOR YOU: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :helo: :evil: :flaming: :chainsaw: :onfire: :stormy-sad: :comp26: :-x :x :2gunfire: :krach: :boom: :snipersm: :wallbash: :plzdie: :zly7: :plzdie: :plzdie:
  9. [quote name='Gonia']Chyba ciut przymało jak dla Ciebie?Hi,hi!:evil_lol:[/quote] wredota no!!!! aaaaa KaVang wlasnie kiedy idziesz do miasta?bo mam upatrzona marynarke w H&Mie tylko u nas tego rozmiaru na wiosce nie ma:-( :-( :shake: :shake: :mad: :mad: :mad:
  10. aha dzieki
  11. Mek a wiesz cos wiecej na ten temat? podziel sie pliz wiedza!
  12. u mnie dawno temu zapowiedziana odwilz:)))):multi: :multi: :multi: help me!!! jak to przeczytac: długość – 68 cm szerokość w ramionach – 43 cm szerokość w biuście – 50 cm szerokość w pasie – 50 cm długość rękawa od ramienia – 68 cm dlugosc ok, ale jak ta szerokosc w biuscie np.?????czemu nie podali obwodu?????jak te 50cm mam przerobic na obwod?bo swoj obwod to ja znam:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  13. a tam jest koszt 1400zl a nie 1600, wiec w koncu ile? i niestety nic nie widze na temat uzyskanych kwalifikacji-co mi da taki kurs poza zdobyta wiedza-czyli jakie dostane uprawnienia? Hipoterapia tam na pewno po lebkach liznieta i na bank uprawnienia sie na konie nie dostanie, bo tak jak juz wspomniano powyzej-sa specjalne kursy tylko na konie, w zwiazku z tym nie bardzo rozumiem po co czas tracic takiego kursu na konie, z ktorymi i tak pracowac nie bedzie mozna (tzn. w Polsce mozna wszystko, ale ja bym nie zaryzykowala prowadzenia zajec z hipoterapii bez posiadanych dokumentow, mimo, ze wiedze posiadam-ale dokumentu brak wiec w kazdym sadzie przegram). Taka mala dygresja.... i ponawiam pytanie: co sie uzyskuje po skonczeniu takiego kursu poza wiedza bo to oczywiste.
  14. [quote name='Greven']za duże i w domu - gdy musi być uwiązana - potrafi się ich pozbyć. [/quote] to kup klatke:)))))po co wiazac w domu psa???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  15. a dzieki dziewczyny, jak sama to nie ma problemu:))))to wiem juz jakie haslo:))))))hahahaha
  16. [quote name='florance']wejdź w ustawienia i odznacz "pamiętaj hasło"[/quote] ale ja nie pamietam hasla!!!!! oni przysylali czy sobie sama wymyslalam????
  17. sluchajcie: jak mam zrobic zeby moje gg bylo na haslo???bo teraz nie jest:((((
  18. ale jaja:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  19. wow dzieki!!! hahaha czyli sie znalazly notatki:lol: :lol: :loveu: :loveu: :loveu:
  20. [quote name='Elitesse']:eviltong: :eviltong: :eviltong: autor ucieka do ustawy o finansach publicznych :placz:[/quote] tchOrz jak ucieka hahahahahaha pocieszenie ze do takich bzdur:diabloti: :diabloti: :diabloti:
  21. chyba ze autor ma skleroze i nie wie co mial na mysli hahahahaha:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :mad: :mad: :mad:
  22. [quote name='Elitesse']a ciebie to w szkole nie uczyli ze nie mozna zgadywac co autor mial na mysli ? :eviltong:[/quote] dlatego pytam i czekam na odpowiedz:evil_lol: :evil_lol: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  23. Ty lepiej szukaj w swoich:diabloti: :diabloti: :mad: :mad: :mad: :mad: i jak natrafisz to jeszcze poprosze o dokladne rozszyfrowanie tego megaoesophagus czy jak sie to pisze co to w koncu jest:)))))
  24. [quote name='Elitesse']cos tu krecisz kolezanko :eviltong:[/quote] ale dalej nie wiem co autor mial na mysli piszac te slowa!:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  25. Gonia dzieki!!! no ja dojrzalam do platnego serwera bo mnie te reklamy wqrzaja na maxa!
×
×
  • Create New...