Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. orsini

    Bułgaria 2006

    :evil_lol: :evil_lol: no co przeciez zachecam:)))tanio bedzie:)))))a nie musimy jesc drobiu prawda?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  2. NASZEJ kołku:)))))))))))))))))))))))))) a czy ktos wie gdzie mozna dostac jak najtaniej klatki metalowe????jakis sklep w necie albo cus Olivka sliczny salonik!!!!
  3. orsini

    Bułgaria 2006

    ceny beda niskie bo mysle ze do nich dotrze ptasia grypa, wiec spoko:))))))tak jak w Turcji teraz-nikt nie chce jechac:)))))a tak naprawde jak sie nie ma kontaktu z ptakami na fermie to nie ma co sie bac:))))te ofiary smiertelne to mieszkaly wsrod ptaszydel, jadly je a nawet pily krew!!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: no te krew to w Azji, ale nie wazne bleeee
  4. aaaha:))dzieki no no Olivka GRATULUJE!!!!! widze, ze sie kobitki rozwijacie!:loveu: :loveu: :multi: :multi:
  5. orsini

    Bułgaria 2006

    a jestem za tym,zeby pojechac na tydzien bo to blisko Varny i od razu bysmy sobie wakacyje zrobili... kto jest ZA? Morze Czarne, ciepelko....ehhhhhhh
  6. [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84648839"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84648839[/URL] czyli cos takiego?????
  7. jakie tabletki???
  8. fajne foty a gdzie foty z trencina???:mad: :mad: :mad: :mad:
  9. [quote name='jostra']wchodzisz na stronę [URL="http://web.gadu-gadu.pl"]http://web.gadu-gadu.pl[/URL] klikasz na żółty prostokąt "Web Gadu-Gadu" wpisujesz swój numer i hasło[/quote] aha dzieki! :evil_lol: :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu:
  10. hejka gratulacje wszystkim!!!! Jostra jeszcze raz jak to sie korzysta z tego GG na www????pliz":)))jak dla 5cio latka
  11. orsini

    Onka

    Michas jak Michas, ale maz ma fajne lapki:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  12. KaVang ADRES!!!!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  13. KaVang jedziemy w czwartek do Arkadii????:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  14. ale czadowy kominek!!! Pass no opatulona ta suka jakby na Syberie jechala:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. nie no jestes na niej na yahoo:))))
  16. nie kloc sie:)))))ja wiem lepiej:))):evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='Pasavera']Do bani wygląda tamten :placz:[/quote] to Ci pozniej wysle innego, ale ten lewej jest bleee wierz mi:((((
  18. Pass a kiedy Ty wyjezdzasz???wymien tego po lewej pliz pliz pliz:)))) aaa juz mam wyniki sa na liscie!!!No to sie dzialo!ohohoho:mad::mad::mad::mad::mad:
  19. Pass jestes????:)))) A jak Glogow???ktos moze zna wyniki???
  20. Pass wyslalam Ci kilka rzeczy, reszte dostaniesz jak wrocisz z Karpacza!!! Milego pobytu!!!!:diabloti: :diabloti: :diabloti: nie polam sie na nartach!!!!
  21. Pass wysylam Ci rozne fotki:))))
  22. onka a gdzie "moj" pies?????:crazyeye: :crazyeye: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: inne to robisz a mojego????:mad: :mad: :mad:
  23. wąski widze , ze wreszcie pokazujesz swoje prawdziwe oblicze hahahahahha nie no prosze Cie bardzo wymien swoje osiagniecia za rok 2005:)))))pliz pliz pliz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  24. KaVang odezwij sie!!!
  25. hahahha nie chcem do pracy
×
×
  • Create New...