ceny beda niskie bo mysle ze do nich dotrze ptasia grypa, wiec spoko:))))))tak jak w Turcji teraz-nikt nie chce jechac:)))))a tak naprawde jak sie nie ma kontaktu z ptakami na fermie to nie ma co sie bac:))))te ofiary smiertelne to mieszkaly wsrod ptaszydel, jadly je a nawet pily krew!!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: no te krew to w Azji, ale nie wazne bleeee