Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='Donio']Oczywiście wczoraj z tym kundelkiem to był żart, szczególnie dla Orsini, która jak wiem ma specyficzne poczucie humoru. Niestety nikt nie dał się nabrać, a na zdjęciach jest rzeczywiście mój nowy psiuńcio - Phlebas the Phoenician Ypsylon, prawnuk MultiBISa Gallahada des Fils de Dianes, czyli małe greyhoundziątko. w.[/quote] Wąski gratuluje!!!!To ktora to juz rasa???4ta???dobrze licze?:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: grejow 5 na krzyz to i championa sie w koncu dorobisz:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: sam powiedziales ze mam specyficzne poczucie humoru ahahahhahahahahahhahahahahahah
  2. nie no ja czasem wpadam na net ale na krotko niestety:(((((
  3. orsini

    Zawody 2006

    hahaha bo ja jestem leniwiec:)))))nie lubie sie przemeczac:)))) ale powtarzam chetnie wystartuje:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. orsini

    Zawody 2006

    to zrob 2 razy:)))i na jesieni i na wiosne:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  5. [quote name='GUCIA']A ja oglądam gazetki ''kwietnik'' i tam piękne lato aż miło:lol: :lol: :lol: :lol: raczej nie patrze co za oknem bo aspiryna na dniach ma rodzić i cała uwaga skierowana jest na niej.[/quote] a ja ogladam ksiazke o Egipcie:))) tam dopiero lato:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. u nas piź.... jak w kieleckim!!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: szok normalnie!!!! znowu mi smarki zamarzaja w nosie:))))))):evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Pass doszedl mejl????a wlasciwie 2
  7. orsini

    Onka

    Onkus ze co??? jakie silikonowe kapturki???tzn.???co taki ustnik???i babik nie wklada w buzke brodawki a jakis silikon????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  8. a moglabys sedziow podac????
  9. aaa super dzieki!!!!!:modla::modla::modla::calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus:
  10. Pass juz dostalas????
  11. [quote name='PUENTA imszar']ale piękne zdjątka, ale i tak jak zrobię Soni to pokarzę Wam klasę :)[/quote] jaka klase???:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: SUPER ze wklejacie tyle fot!!!
  12. hejka ja na moment:)) Pass zaraz Ci wysylam:))))
  13. orsini

    Onka

    zabkow nie ma ale ma dziaselka mocne jak imadełka:))) a wiec czy miazdzy Ci do krwi cycki?:evil_lol: :mad: :mad: :mad:
  14. orsini

    Onka

    Onka slodki:))) a gryzie Cie w cycki????:mad: :mad: :mad:
  15. ciekawe kto to????ma nagie psy mexykanskie????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  16. Pass cool!!!to Ty???
  17. Justa super!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  18. Jostra GRATULUJE!!!!! czyli nie wystapisz od razu na grupe hodowlana na wiosne:))))
  19. hahaha spoko:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  20. Mek dobrze zrozumiales,ale....Pinkowa pisala o Szkopach:)))wiesz Deutschland:)))))Niemcy:)))))):evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: w innych krajach tego nie ma:)))))wlasnie po to sobie Skorka zostawilam, bo ona pieprzasta z cz-sr genem i teraz kryjac ja takim samym psem (juz zgody nie potrzebuje) to wychodza mi cz-sr szczeniaki jak bede miala fuksa oczywiscie
  21. Mek nie wiem jakie kolory wyszly,bo nie wiem jaka byla suka czy cz-sr, czy pieprzasta z cz-sr genem, czy czysta pieprzaczka. Nie zapytalam sie kobitki bo akurat to mnie najmniej interesowalo:)))))wazne czy zdrowe itd. Jak matka byla cz-sr to wyszly same cz-sr, jak matka byla p&s z czarno-srebrnym genem to powinna otrzymac i takie i takie, a jak matka byla homozygotyczna pieprzaczka to uzyskala same pieprzaki:)))))
  22. eee nie przesadzajcie u nas po 6stej bylo moze ze 6stopni mrozu, bo mi smarki w nosie nie zamarzaly-one zamarzaja w okolicy 10stopni mrozu:)) wczoraj to bylo zimno, ale dzis jest ok:mad: :mad: :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. [quote name='madzior_ka']a co do koni to patrzcie jakie cudo znalazłam na sprzedaż: [IMG]http://www.horse-poland.com/images/duze/hormon.jpg[/IMG][/quote] fajny! jaki to ma papier i ile za niego krzycza???
  24. [quote name='dorotal']w dwa dni te same Psy otwarta LJUBIMJI BORODACH AFANASIY FROM ME champion EXPRESS MAN REZLARK Suki mlodziez LUCKY GANG ANGEL FOR DUKE HOUSE KAZAK SKY FLOWER champion SCEDIR ZEUDI ARAYA[/quote] DZIEKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  25. [quote name='Pink']a tak apropo konia, to kiedy mi Mafine oddasz ??? :diabloti:[/quote] hahahaha:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...