[quote name='Donio']Oczywiście wczoraj z tym kundelkiem to był żart, szczególnie dla Orsini, która jak wiem ma specyficzne poczucie humoru. Niestety nikt nie dał się nabrać, a na zdjęciach jest rzeczywiście mój nowy psiuńcio - Phlebas the Phoenician Ypsylon, prawnuk MultiBISa Gallahada des Fils de Dianes, czyli małe greyhoundziątko.
w.[/quote]
Wąski gratuluje!!!!To ktora to juz rasa???4ta???dobrze licze?:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
grejow 5 na krzyz to i championa sie w koncu dorobisz:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
sam powiedziales ze mam specyficzne poczucie humoru ahahahhahahahahahhahahahahahah