Jump to content
Dogomania

Camara

Members
  • Posts

    4091
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Camara

  1. Jeszcze nie był w GW - poprosze krótki i rzeczowy opis + telefon. Postaram się zmieścić go w najbliższym czasie.
  2. To chyba jeszcze powinno wpłynąć cosik od Eli and Krzysia ([SIZE=1]Elu, teraz to już nie mam wyjścia, muszę podjechać i wytarmosić Fuksia, przecież teraz mieszkamy rzut beretem[/SIZE];)) GameBoy - o czym ty bredzisz :evil_lol: jakie zwroty :crazyeye: tylko niech nowy maluchowy tymczasowicz nie waży się chorować :mad: ([SIZE=1]a jakby co - tfu,tfu na psa urok :eviltong: to krzycz pomocy[/SIZE])
  3. wysyłam anons Kalmy do GW, na następny tydzień. z telefonem Wellington?
  4. dam ogłoszenie do GW o maluchu - na poniedziałek
  5. [quote name='GameBoy']dziekuję Ci bardzo, tak myślałam ale nie byłam pewna :Rose: jak Twój tymczas? lepiej?[/quote] tydzień bujał się na granicy życia :cool1:, ale od wczoraj jest dużo lepiej i już mam nadzieje, że wyjdzie z tego. Podhalany to bestie nie do zdarcia :cool3:
  6. [quote name='GameBoy']doszło 50 złotych od p. Małgorzaty W. przyznawać się kto to :evil_lol: serdecznie dziękuję :Rose::Rose::Rose::Rose:[/quote] a to chyba ja ;)
  7. Przelew poszedł, jutro powinno być na koncie. Trzymaj kciuki za mojego wielkiego Oskara!
  8. Gameboy - daj nr konta, prześlę ci 50 zł. Sama walczę z babeszją u mojego tymczasa, więc wiem jakie to koszty :cool1: cieszę się, że małemu tak szybko się polepszyło, ale uczul tą panią, żeby nie zaniedbała dalszego leczenia...
  9. :shake::shake::shake: mar.gajko, tyle razy prosiłam, błagałam - nie pij tyle :roll: a ty co? nic, dalej żyjesz jak lubisz :eviltong: no i... się porobiło :cool1: ta zieleń... ta zieleń może i na czasie (wiosna) ale jakoś nie do twarzy ci w zielonym jak ci pomóc, by wrócił cielesny róż??? no i co z ta Colą???
  10. [quote name='lamia2']Jak go wiozłam do lecznicy to miał taki grzebiet czerwonawy, myślałam, że to kolor futra, ale pewnie to był stan zapalny skóry i dlatego się zdziwiałam, że on taki biały teraz :eviltong:[/quote] NIE, oczywiście, że siwieją przy mnie i dlatego są białe :eviltong: (Ma jeszcze przebarwienia i to jest stan zapalny skóry, ale jest coraz lepiej. Prawie nie ma już ropnych wykwitów)
  11. [quote name='mar.gajko']A czego piszesz "miało"; Zagryźli podhalany TO COŚ????[/quote] bo pojechało i nie mam w domu tych 4 łapek :roll:
  12. [quote name='mar.gajko']Pisałąś PAJĄCZEK. Pajączki mają więcej niż 4 łapki[/quote] braki w wykształceniu :oops:
  13. [quote name='mar.gajko'] Camarra teraz TAKIE MA!:crazyeye:[/quote] :shake: moje miało tylko 4 łapki. Ale reszta podobna :p
  14. [quote name='lamia2']Nie zazdroszę zwłaszcza chodzących po siatkach, jak tam się czuje mój ulubieniec koto-pies :evil_lol:[/quote] no wiesz :shake: zdychającego podhalana nazwac kotem, to obraza :mad: :cool3: dobrze sie czuje :p w zasadzie mogę mu zacząć szukać domu. Jeszcze się zastanawiam co robić z tym zębem, wet mi odradza usuwanie. A wygląda tak: [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/9303/oskar5yb0.jpg[/IMG]
  15. [quote name='samoglow']Kinga, przeciez to swietna mysl -taki lancuszek porywaczy dobrej woli. Zaczynamy u Ciebie. Ja porwe Grande, ode mnie porwie ja Paulina, od Pauliny - Karina, od Kariny - Mariola, od Marioli - Camara itd. W ten sposob psy beda mialy ciag DT, az gdzies zostana na zawsze....albo [B]wroca do Koszalina[/B] :evil_lol:[/quote] z akcentem na ostatnie zdanie :p i zaczynamy ode mnie - kto porwie mojego zdychającego podhalana??? w ostatecznym rozliczeniu może u mnie zostać piesek-pajączek przyzywczaiłam się do myśli o posiadaniu joszkowatego :roll:
  16. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/2415/20080302256tk5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/8011/20080302260qt7.jpg[/IMG][/URL]
  17. Joszko zjadł całą swoją karmę, ale zostało sporo karmy dla szczeniaków, komu ją przekazać?
  18. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/6460/joszek9vp5.jpg[/IMG][/URL] Gnom Joszko zwany Wrzaskunem pojechał do domu. Dom taki, o jaki mi chodziło. Dali słowo honoru, że będą joszkować :p Prosze się cieszyć, ja sobie poryczę :roll:
  19. [quote name='ulvhedinn']A ja mam takie nieśmiałe pytanie.... jak z nowotworem? Nic nie wraca? :oops: Pytam nie z ciekawośći, tylko mam podobny problem- u Pałka usunięto świństwo z pyszczydła i teraz się zastanawiam- będą przerzuty, czy nie? :-( i jeszcze pytanie, jak mu zdiagnozoano, bo "różowe paseczki" to mi nic nie mówią, a ja juz panikuje i widze u Pałka "dziwną" śluzówkę w oku....:oops:[/quote] ulv - u Igora guz był ewidentny.Wstępna diagnoza była na podstawie USG gałki ocznej, a potwierdzenie po zabiegu, badaniem histopatologicznym. Jak widać Igor po zabiegu czuje się dobrze. A chwilami czuł się nawet za dobrze :evil_lol:
  20. [quote name='lamia2']Biafra Ty to do końca życia się Kindze i Camarze nie wypłacisz, że Ci takie cudo dostarczyły :lol::lol::lol:[/quote] zazdrościsz??? a chcesz??? a może zdychającego podhalana chcesz??? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='Patia']Robię nowe Allegro , bo wczoraj zakończyła sie stara aukcja . Po Joszko pisala do mnie jedna pani z Allegro ale koniecznie chciała wsadzić naszego biszkopciaka do budy :angryy:[/quote] zaniemówiłam z oburzenia! Joszka do budy :mad:
  22. Joszka nikt nie chce :placz: A jest taki słodki. Juz nie jest dzikunem - to fajny kanapowo-narączowo-łóżkowy piesek :cool3: Bardzo źle znosił samotne zostawanie w domu. Darł się w niebogłosy... aż ochrypł. Na dwa dni całkowicie stracił szczek :cool1: Od wczoraj jest trochę lepiej, chyba zrozumiał, że zostawiamy go ale wracamy. Dziś już szczek wrócił choć troszkę ochrypły A po powrocie jest joszkowanie :p Nie wiecie co to joszkowanie? to wam nie powiem :evil_lol: Joszko rośnie, bo dożywia się karmą dla psów ras olbrzymich: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/2007/josio2aa9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3082/josio1ww7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1562/joszko9oc1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/6307/joszkob1vt6.jpg[/IMG][/URL]
  23. Frotko, dowiedz się czy to sikanie nie jest przypadkiem wynikiem sterylizacji? Może małą trzeba podleczyć (np. hormonalnie) i przynajmniej ten problem zniknie?
  24. to jakiś mix DON-ka i chyba Leonbergera. Za dobrze wygląda na porzuconego psa :cool1: trzebaby szukać właścicieli.
  25. Popatrzcie na ten wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106383[/URL] może mogłybyście pomóc... i dopilnować :cool1:
×
×
  • Create New...