Jump to content
Dogomania

Camara

Members
  • Posts

    4091
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Camara

  1. [quote name='Lemoniada']Jak to co? Sprząta całymi dniami po tej bałaganiarze Camarze! Biedny, mały, domowy Kopciuszek:( Camara, Ty się przyznaj, znalazłaś sobie tanią siłę roboczą i nie chcesz się jej pozbyć z lenistwa:evil_lol:;)[/quote] :oops::oops::oops: no to się wydało :roll: iwop - te 3 wielkopsy to też takie leniwe. Przyjdą, zjedzą, misek nie uprzątną, sierść na dywanie zostawią. Takie czasy :shake:
  2. [quote name='Lemoniada']....Wykasowuje meile z Twojej skrzynki i odbiera telefony mówiąc, że już nieaktualne?:evil_lol:[/quote] właśnie o to ją podejrzewam :diabloti: kto wie, co robi jak zostaje sama :evil_lol: erko - no dziwna sprawa... albo z nią albo ze mną :roll:
  3. Myślę, że kastracja raczej nie wchodzi w grę. To stary pies. Bez sensu narażać go na powikłania po narkozie. Chyba, że wyjdzie jakiś problem z prostatą albo coś innego... a to powie weterynarz na przeglądzie. Z ogłoszeniami jeszcze się wstrzymajmy - do wizyty u weta. Chcę aby określił jego wiek. W tym tygodniu postaram się go upiększyć :cool3: i zawieść do weta. Mam nadzieję, że mi się uda - co przy 5 psach, (w tym szczyla) pod opieką nie jest takie oczywiste :roll:)
  4. [quote name='Lemoniada']Camarko, dlatego bo ją pokochałaś, czy dlatego, że straciłaś nadzieję?[/quote] Kocham tego stworka od pierwszej chwili :loveu: tylko... po telefonach i mailach jakie w jej sprawie otrzymuję, zacznam wierzyć, że dziewuszka ściąga jakiś dziwne typy :cool1: albo to przeznaczenie - w końcu to przypadek, że do mnie trafiła a teraz trudności w adopcji szczeniaka :shake: ona to specjalnie robi :diabloti:
  5. [quote name='ElzaMilicz']Widzę, że tu czarny humor skutecznie podnosi Barego na pierwszą. Załoga "G" w gotowości. :lol: Rozumiem, że Bary szuka domu, tak ?[/quote] oczywiście, że tak :p i wszelka pomoc mile widziana :loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/5742/bary1sb6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img386.imageshack.us/img386/9986/bary2bv7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/4170/bary3bm0.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/3513/mopa1qv8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/4418/mopa2lq5.jpg[/IMG][/URL] zaczynam się przyzyczajać do myśli, że mam czwartego psa :cool1: Mopeczki nikt nie chce :-( tzn. nikt sensowny. Były jeszcze 2 telefony ale... lepiej zapomniec o tym :shake: A to słodziak na słodziaki. Jest cudnym, grzecznym brzdącem :loveu:
  7. to opowiadaj, mojamisiu, opowiadaj... nie mówisz w pustkę mówisz do tych, którzy Felę znają i będą pamiętać z Tobą
  8. U nas dalej leje :cool1: Mokry Bary śmierdzi jak... eeee... lepiej nie powiem jak :evil_lol: W każdym razie po powrocie moje psy uciekły odemnie bardzo zniesmaczone :roll: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/5449/bar1lg1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img357.imageshack.us/img357/3082/bar2nw2.jpg[/IMG][/URL] No i co jeszcze... Bary jest stary, ma niezłe zęby, ale myślę, że ma te 7-8 lat. Po krótkim biegu ma zadyszkę. I chyba też problemy reumatyczne. Psychicznie to świetny pies. Bardzo chce zaufać, przychodzi wołany, chce się bawić. Ale boi się podniesionej ręki, jakichkolwiek narzędzi w rękach i zamkniętych pomieszczeń. Z sierścią sama sobie nie poradzę. Trzeba strzyc. W poniedziałek poszukam jakiegoś psiego salonu piękności :cool3: i jeżeli mnie nie zszokują ceną to umawiam Barego na wizytę. Oczywiście o ile ktoś mnie przyjmie z takim zaniedbanym psem :cool1:
  9. [quote name='mojamisia']http://img232.imageshack.us/img232/1927/wakacje2007143gt6.jpg mojamisiu, to chyba najpiękniejsze zdjęcie Feli - ona poszła tam... w stronę słońca... tak Cię podziwiam, za siłę, za to, że potrafisz się dzielić z nami wspomnieniami... od śmierci mojego Killera niedługo minie 4 lata, a ja wciąż starannie omijam albumy z jego fotami. Budzą emocje, które staram się uśpić... Nie kopiujemy zdjęć tylko wstawiamy linki.
  10. właśnie myślałam, że podjadę i zrobie mu parę fotek... a tu leje jak z wiadra :cool1: szkoda go wypuszczać z kojca Piotrek dał mu rano jeść, wszystko jest w porządku - zaglądnę do niego popołudniu - może pogoda się poprawi, to pobiega sobie po ogrodzie i zrobię foty.
  11. Bary :p reaguje na imię, więc zostanie Barym.
  12. i tak was kocham dziewczynki :eviltong: a teraz do rzeczy ;) Bary po południu już przytomniejszy. Akceptuje wszystkich na działce, na ludzi za ogrodzeniem szczeka pięknym, basowym głosem. Miodzio :loveu: Jest bardzo kontaktowy, nawet próbował się bawić w ganianego ;) Przychodzi na wołanie i mocno się przytula. Prawie całe popołudnie spędził luzem w ogodzie w towarzystwie synów gospodarzy, którzy układali ścięte drzewo na kopce. Przyglądał się z zaciekawieniem, zupełnie nie okazując strachu. Czyli aklimatyzuje sie w tempie błyskawicznym. Suchego żarcia nie tknie. Z dodatkiem gotowanego indyka smakuje :roll: Nie wchodzi do budy, nie wiem - nie potrafi czy nie ma takiej potrzeby? Śpi na paletach przed budą. Kojec jest zadaszony, więc ma tam sucho Na razie trudno cokolwiek powiedzieć o jego zdrowiu - na pewno ma zapalenie spojówek. Nie wiem jak uszy, bo syf tam straszny. Trzeba umyć i zaglądnąć. No i futro... tragedia :shake: nawet zgrzebło w toto nie wejdzie :cool1:
  13. chyba Dogo nam siada??? na razie PaPa! do wieczorka
  14. [quote name='majqa']Camaro, poproszę na PW adresik Mar.Gajko...:razz: :diabloti:[/quote] chcesz z niej zrobić smalec :???: kusząca propozycja :p
  15. Zajmę się wszystkim - i oczkami i uszami ;) Pojedziemy do weta, ale niech on troszkę odsapnie, troszkę do nas przywyknie. Nie chcę, żebym od razu kojarzyła mu się z czymś nieprzyjemnym.
  16. [quote name='mar.gajko']I zrobię z niego smalec:-(:-(:-( ps. Zabijesz? Neeeeee. kochasz mnie:eviltong:[/quote] kocham, kocham :roll: ale czy aż tak bardzo :hmmmm: :p:p:p
  17. Bary dojechał - w całości, choć mocno przymulony :evil_lol: Właśnie wróciłam od niego, trzeba było sprawdzić jak się miewa. Chyba jest w porządku, choć usypiacze jeszcze działają. Trochę mu się dupina zaplata. Miski nie ruszył, będzie problem jak nie będzie jadł suchego :cool1: no, ale zobaczymy... wypuszczony z kojca zrobił obchód ogrodu, stawał za drzewami i nas obserwował - boi się ludzi, ale smakusie z ręki brał chętnie, przed głaskaniem trochę się uchylał... pospacerował pół godziny, potem zapięłam go na smycz i odprowadziłam do kojca, niech sobie odpocznie, jak się przyzwyczai, to kojec nie bedzie zamykany i Bary będzie mógł swobodnie korzystać z ogrodu (teren jest duży i ogrodzony) Jest bardzo ładnym psem :loveu: Jest strasznie brudny i sfilcowany, będzie problem z doprowadzeniem tej sierści do porządku, szczególnie dlatego, że boi się dotyku :cool1: Jest już odrobaczony i odpchlony i to na razie tyle, podjadę do niego po południu
  18. Poczytałam wątek i dwukrotnie sugerowano w nim podobieństwo Kaja do owczarka podhalańskiego. Kaj ma coś wspólnego z podhalanem. Biały kolor :cool3: Ale psiak śliczny :p
  19. [quote name='karina1002'] ... Bardziej mnie martwi inna rzecz: - każdy następny przeze mnie znaleziony pies , jest coraz gorszym przypadkiem weterynaryjnym. Już się boję zbliżać do psów. :p[/quote] a ja się zastanawiałam, czy to tylko mnie się zdarza :cool1: widzę, że to ogólny trynd :roll:
  20. U mnie też już dograne. Ja zostanę niańczyć szczeniaka, ale pojedzie osoba wydelegowana do zadań specjalnych ;)
  21. [quote name='mar.gajko'] Sa bardziej odpowiednie osoby: CAMARRRRA.... Posesje, ogrody...[/quote] na smalec, czy na grila? innych opcji u mnie nie ma :p
  22. [quote name='mar.gajko']Ja tam sie nei boję. Do bloku mi kaukaza nei wepchnie. Chyba.[/quote] złe wnioski :shake: to "chyba" jest już właściwym tropem :cool3:
  23. [quote name='mar.gajko']ZGROZA:angryy: Zeżre, jak nic. I to bez przypraw:p[/quote] przyjedź zabierz URATUJ !!!!!
  24. [quote name='mar.gajko']BOSZ, Oan to upiecze z cebulką:placz: I zeżre:placz:[/quote] może być i bez cebulki, takie jest mniamniuśne :eating:
  25. [quote name='mar.gajko']Ano. Kiedyś pisała. Wszędzie SKÓRY ma porozkładane. Może z tych podhalanów...[/quote] i mam jeszcze coś na zakąskę :p jest mniamniuśne :loveu: [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/4245/mopa2pn8.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...