-
Posts
4091 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Camara
-
[quote name='biserka']Witam serdecznie Wklejam kilka zdjęć naszej Nuki (Nutki, Nusi) czyli Westi :-) Jesteśmy już po podróży z Przemyśla... [URL="http://g.imageshack.us/img528/spma0125vy0.jpg/1/"][/URL][/quote] biserko - co za zmiana gabartyów :crazyeye: gratuluję Nutce - nie mogła lepiej trafić :loveu:
-
czy on miał badanie pod kątem babeszjozy? czy jest już po leku pierwotniakobójczym? czy wieterynarz czeka, aż sie trochę wzmocni? na pewno będzie mu trzeba dobrze strawnej karmy odciążającej nerki i leków odbudowujących wątrobę. [quote]Nie znam podhalanow, nie wiem czy to sa psy takie zdystansowane i spokojen, powolne ogolnie czy tylko on tak sie zachowuje bo jest chory. Ja mam teriery, wiec zupelnie inna bajka. [/quote] przy terierach OP mogą się wydawać powolne, są zdystansowane i niezbyt wylewne, ale to bardzo młody pies, 1,5 roku przy OP to jest wiek szczenięcy, więc ten spokój nie jest naturalny :cool1:
-
PROZAK, jakiej pomocy potrzebujesz na cito?
-
Dzieciakowaty HOVAWART- wypadek, 10 dni w rowie- MA DOM! W-w
Camara replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[quote name='duna'].....Jezeli przedniej to nigdy nie uwierzę ze zasuwa jak torpeda ponieważ w ruchu cały cięzar psa przechodzi na przód więc jest to fizyczną niemożliwością.[/quote] zapraszam do Krakowa. Pokarzę ci moją wyadoptowaną podopieczną. Ma na imię Gala i jest 70-kilogramową kaukazką. Bez przedniej, prawej łapy. Jej brak zauważysz dopiero z bliska, bo jak biegnie (!!!) trudno to nawet dostrzec :p Być może z wiekiem straci taką sprawnośc... ale teraz ma ok. 5 lat a łapę miała amputowaną 2,5 roku temu (ok.). -
Rottkowata psica- dzięki Elzie zostaje na zawsze w DT!!!
Camara replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
[SIZE=1]Zrobione ;)[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1]i jeszcze w paru innych lokalnych też.[/SIZE] -
[quote name='ayla1'][COLOR=red][B]Między II półku lotniczego a miasteczkiem studenckim biega [/B][/COLOR][COLOR=red][B]zgubiony [/B][/COLOR][COLOR=red][B]beagle.[/B][/COLOR][/quote] wychudzony i bez obroży? pytam, bo parę dni temu próbowałam takiego łapać w Kocmyrzowie... jeżeli tak, to pies mógł przywędrować z dość daleka :cool1:
-
[quote name='Agnieszkabg']Ja mam suczke do oddania ale nie jest ona rasowym bernardynem jednak i jest tez inny problem mieszkam 250 km od tych miejscowosci, ale jak by te osoby były zainterewowane i miały możliwosc odbioru piekska to zapraszam :)[/quote] 1. namiary na te domy wzięła już trol - trzeba poczekać czy coś z tego wyjdzie 2. odległość jest problemem o tyle, że dom przed ew. adopcją trzeba sprawdzić. No i jakoś się dogadać (pokazać psa),a to chyba nie są osoby "internetowe" :cool1:
-
[quote name='Asior']był haszczak z tego wątku, tylko taki był w ostatnich 2- m-cach... z tego wątku.. niech oblukają czy to nie ten: [/quote] dzięki, przesłałam fotkę - dla mnie one wszystkie takie same :roll:
-
Właściciele poszukują tego haszczaka. Samczyk, lat 4, Alan. Zaginął 2 miesiące temu pod Częstochową. Jeżeli ktoś bywa w schronisku prosze o sprawdzenie, czy tam trafił. ma czipa.
-
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Camara replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Telefon milczy jak zaklęty... Chyba teraz ludzie skupiają uwagę na zbliżających się Wszystkich Świętych :-([/quote] powtórzymy po świetach -
MALAMUT - SZKIELET! już bezpieczny, w hoteliku - Ma dom
Camara replied to wiosna's topic in Już w nowym domu
Mariola, a ci co dzwonili po Iwo to już odpadli? -
Czarna owieczka. Jaki ciąg dalszy ? Pobiegła za TM.
Camara replied to ElzaMilicz's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
żegnaj Owieczko :-( -
Komu przekazać telefon do osoby chętnej do przygarnięcia bernardyna? Dom w okolicy Nowego Targu. W domu jest mała sterylizowana suczka. Osobiście nie rozmawiałam z ludźmi, ale rozmawiała z nimi znajoma i twierdzi, że zapowiada się ok. I drugi dom w Dąbrowie Tarnowskiej. Tam są dzieci. Oba domy do sprawdzenia.
-
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Camara replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Gacek ma dziś ogłoszenie w krakowskim wydaniu GW -
Hienek mixkaukaza z Łodzi zostaje w domku tymczasowym na zawsze :)
Camara replied to simbik's topic in Już w nowym domu
ależ ten Hienowaty wyśliczniał :loveu: -
Plakacik super!
-
Kaukazica Niunia nareszcie w SWOIM DOMU. :)
Camara replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
Zrobione. Trzymam kciuki!!! [URL="http://www.allegro.pl/item462233566_niunia_stroz_obronca_przyjaciel_kaukaz_mix.html"]Niunia- stróż,obrońca, przyjaciel. Kaukaz (mix) (462233566) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] -
na wszelki wypadek, jakby te tłumy chętnych nie wiedziały jeszcze, że chcą Maltę - to odnowiłam aukcję na allegro
-
to przy okazji informuję, że rzeczony :kociak: ma odnowioną aukcję. A niejakiej Malcie kończy się jutro. Ma 1 obserwatora i jak to jest któraś z was to nóżki z pupci powyrywam :diabloti:
-
Bardzo się cieszę ze szczęścia tego biedaka, a jego nowej Pani życzę duuuużo radości z podopiecznego. Pozdrawiam!
-
owczarek podhalański uratowany przez Kasie -MA DOM u Biserki
Camara replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Biserko, Wojtku - dziękuję Wam za te dwa lata Dunaja. Mało? pewnie tak... tylko czy to ważne? Ważne jest to, że to jedyne dobre lata w jego życiu... Wciąż mam przed oczyma moment kiedy pierwszy raz go zobaczyłam. Frotka opowiadała mi o nim wcześniej, ale to co ujrzałam na miejscu zwaliłoby z nóg największego twardziela. Wycieńczone do granic możliwości, słaniające się na łapach psisko.Krzywe i pokurczone. Chudziuteńka szyja obleczona w krowi łańcuch - to był Dunajek. Dobrze, że mogę go teraz pamiętać takiego jakim stał się w Was. Pięknego, szczęśliwego podhalana. Dziękuję! Dunajku [*] psie niebo na pewno jest. I ty tam już jesteś... -
Tak, ten sam temat - tylko inne województwo (Podkarpackie) Mam nadzieję, że w Małoplsce też kogoś ta sprawa ruszy :cool1:
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
Camara replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
witaj lolka75 :loveu: goście zawsze mile widziani :p ech, będę musiała jakieś foty pocykać :roll: