-
Posts
6911 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pysia
-
A ja stwierdziłam, ze jak przedłużą to zgłoszę. Jak nie- to nie hahaha EDIT: Zdecydowano za mnie. Zgłoszemia do 23.02. Czyli zgłaszam ;)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Boją się obsługi sierści. A to duzo łatwiejsze niż przy pudlu. Przez te 5 m-cy tylko kąpałam małą. A Luśkę obrabiałam minutkę codziennie podczas mizianek. Chyba ze wlazła w jałowce.... No ale w jałowce jak każdy kudłacz wejdzie to katastrofa :angryy: Tylko ze pudle znajdują szybko domki a puli nikt nie zna. -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Margi']Cudne te przytulaśne fotki.:loveu:Zira jest mistrzynią latania w powietrzu.:lol:[/QUOTE] Zaczyna z czasem być ;) [quote name='ania0112']Mamy do oddania Tile - pierwszy podkołdrnik świata ;) Zira śliczna , taka wesoła :)[/QUOTE] Przyjedź- poznamy ;) [quote name='wilczy zew']Ona ma czas na myślenie :lol: [URL]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l26_zps08c984d7.jpg[/URL][/QUOTE] Mimo wszystko ma momenty myślenia. W końcu wychowuje sie z myślącym niufem ;) [quote name='Saththa'][URL]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l2_zpsb41004c2.jpg[/URL] ja nie wiem czy nos bezpieczny... mimo wsio :lol: W ramionach u człowieka.... wielki pies ;)[/QUOTE] Nos bezpieczny :) Zapytaj Izy. Nadal ma cały :) [quote name='danyww']Pysiu, widziałaś? [URL]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/14820_1421305224774902_618866052_n.jpg[/URL] ..toze strony [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/146370-Kudłacze-w-potrzebie-wątek-dyskusyjny-PROSZĘ-O-NIE-CYTOWANIE-ZDJĘĆ/page273[/URL][/QUOTE] Wiem o nim od kilku dni i kombinuję. Ale na razie kiepsko kombinuję... Sprowadzenie go- kasa. Doprowadzenie do porządku- kasa. Wet- kasa.... I wszystko się o to rozbija ;( Porobili mu ogłoszenia jako puli a dla niego byłoby lepiej jakby w pudle gpo wpakowali. Puli ludzie sie boją a pudli - nie. O dziwo... Bo ja pudla za nic bym nie chciała mieć.... [quote name='Saththa']Wydaje mi się, ze Pysia wie.. i udostepniała na FB...[/QUOTE] Wie... [quote name='wilczy zew']Kolejna bida...[/QUOTE] Jest ich masa! -
Sama nie wiem hahaha. Ta wystawa nic nam nie daje. Ot szczeniak i tyle. Dopiero w drugiej połowie kwietnia. Jeszcze mam kiilka godzin na namyślenie sie ;)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Śmiałyśmy się z Izą, ze Zira wyszła na fotkach jak wielki pies :) Zira sobie myśli... [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l26_zps08c984d7.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l26_zps08c984d7.jpg[/IMG][/URL] Pomyślała ;) [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l28_zps7352dad0.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l28_zps7352dad0.jpg[/IMG][/URL] Normalka [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l27_zpse10a0f57.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l27_zpse10a0f57.jpg[/IMG][/URL] Podfruwajka [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l29_zps7d7119eb.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l29_zps7d7119eb.jpg[/IMG][/URL] Wszystko żyje własnym życiem ;) [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l33_zps40547b6d.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l33_zps40547b6d.jpg[/IMG][/URL] Wiem ze nieostre, ale ona czarna, ISO wysokie bo pogoda nie sprzyja a mój obiektyw do...kitu. -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Mamie brakuje podkołdernika. Ale Zira jest tak radosna, ze nie pozwala na smutki :) Najpierw fotki z odwiedzin sprzed kilku dni. Czyli Iza u nas ze Zdzira ;) [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l3_zpsd54a09f4.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l3_zpsd54a09f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l1_zpsc861703d.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l1_zpsc861703d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l_zpscce9ee7d.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l_zpscce9ee7d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l2_zpsb41004c2.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l2_zpsb41004c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l4_zps81bfc7f1.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l4_zps81bfc7f1.jpg[/IMG][/URL] Oczywiście Zdzira nas zdradziła i całowała się z Izą z jezyczkiem :mad: -
A ja cały czas myślę. Nie uśmiecha mi się sędzina. Na wystawie sie lubię dobrze bawić. Sędzia ma być sympatyczny.
-
Wiem że ona jest niekompletna. No i ogrom jest nieaktualnych hodowli. Przy 8-mej sie poddałam.... Nie ma stron itd. Dlatego wolę popytać.
-
Znajoma poprosiła mnie o pomoc. Miała przez ogrom lat ( mnie sie wydaje ze nawet 16...) sunie collie trikolor. Odeszła już bardzo stara. No i brak.... Szukają hodowli gdzie są szczeiaki- najchętniej trikolory. No i...jakoś ciężko. Czy ktoś zna? Sunia- domowa, będzie zadbana i kochana. Raczej tylko do kochania a nie na wystawy.
-
Schronisko w Olsztynie- psy, koty do adopcji, wątki,zdj. ze spacerów...
Pysia replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
Chwileczke dziewczyny z tym obcinaniem Dredzika bo jeżeli on jest w typie puli to on MA mieć takie dredy i w zyciu mu one NIE przeszkadzaja a chronią... Taka trafiła do mnie Luska i bez obcinania zrobiłam z niej piękność [URL="http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Sznurki/2299cz1l10-2.jpg.html"][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Sznurki/2299cz1l10-2.jpg[/IMG][/URL] I link do albumu ze zdjęciami zadbanego puli ( chociaż dla niewprawnego na rase oka wygląda na...no do TOZU hahaha) [URL="http://s869.photobucket.com/user/edytafala/slideshow/Sznurki"]http://s869.photobucket.com/user/edytafala/slideshow/Sznurki Tylko trzenba przebrnąć przez kwiatki ;) [/URL] -
Schronisko w Olsztynie- psy, koty do adopcji, wątki,zdj. ze spacerów...
Pysia replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
Możecie mi coś więce4j napisać o Dredziku? [url]https://lh3.googleusercontent.com/-W5whgFiByCU/UvVhxfk5wtI/AAAAAAAAE3o/zo0ghB8MbuI/w1199-h826-no/DSC_0413.JPG[/url] Pies jest ewidentnie w typie puli. Mogę mu pomóc tylko muszę wiedzieć jaki jest jego charakter. -
Miniaturkowa Karolcia i jej towarzysz Bonusik już w swoich domach:)
Pysia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Podałam ja znajomej. Myśli.... Pożegnała kilka dni temu swoją starowinke i..no wiecie jak ludzie reaguja :( Ja pamiętam o ukochanym psie a pokochuję kolejnego. Ale nie u wszystkich tak to działa.... A bardzo szkoda bo tyle psów nie ma czasu :( -
ach przez 3-5 dni powinna brać tablety. Ale to pewnie wiesz sama. No i brzuch nie zmniejsza się od razu tylko po czasie. Więc nie schizuj babo.
-
Miniaturkowa Karolcia i jej towarzysz Bonusik już w swoich domach:)
Pysia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Wysłalam na pv info o malej:) Wciąż czekam na wtarara i wydarzenie na FB, zaraz wyślę pv z przypomnieniem;) Ogłoszenia Karolci z bazarku - na Warszawę.[/QUOTE] Pw odebrałam. Psinke podałam :) Ona taka fajna że sama bym ją brała :) Ale mama nie chce jeszcze.... Tzn mama jest pod moją opieką- nie ja pod jej ;) -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Pysia replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
13 lat temu zawitałam kolejny raz do schroniska w Sosnowcu. Tym razem szukałam niewielkiej, spokojnej suni krótkowłosej dla swojego taty. Wypatrzyłam inną, ale przy otwieraniu boksu wypadła ONA i wskoczyła TZtowi na ręce. Widziałam że jest zbyt ruchliwa i temperamentna jak dla rodziców. Nie byli starzy wtedy. Mama miała 54 lata a tata 62, ale .... Po prostu ich znałam. TZ jednak nie pozwolił zabrać małej do boksu trzymając ją mocno. Nie miałam wyjścia- musiałam zabrać. Stwierdziłam że jakby coś to znajdę jej dom i tak czy siak do schronu nie wróci. Łatwo nie było. Pierwsze dni były masakryczne. Bieganie po domu, szczekanie, piski... No i to przyklejenie się do taty. Musiał nawet do WC z nią chodzic. Potem to minęło i Perełka ( bo takie dostała imie) spacerowała godzinami u boku taty po osiedlu. W domu pięknie aportowała piłeczkę. I wpatrzona w swojego pana ak w obrazek.... On i Ona- nieodłączna para. Tata odszedł na raka 4 lipca w zeszłym roku. Perełka przezyła swojego pana o 7 m-cy i 1 dzień. Oboje chorowali na nowotwór. Ratowałam ją ile sie dało. Ile mogłam. Guzy rozsiane już wszędzie, a trzy miała zoperowane we wrześniu. Wątroba, jelita, żołądek i 4 guzy na skórze. Do tego jeden w odbycie. Dopóki nie cierpiała leczyłam. Dzisiaj przyszedl TEN czas.... Perełka po 13 latach szczęśliwego życia biega za Tęczowym Mostem u boku swojego ukochanego Pana. Niby zakończenie smutne, ale wsumie farta miała wielkiego.... -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Perełka [*] Dołączyła do swojego pana.... -
Ja odpowiem. Jest świetny płyn z FM do prabia dywanów i tapicerki. To spiera cudnie. Tylko potem trzeba na wszelki wypadek spryskać jak już wyschnie sprayem dla kotów aby dalej nie siurał. Jest takie coś odstraszające.
-
[quote name='malawaszka']aaa a ja jeszcze w dodatku żyję w wolnym związku :errrr:[/QUOTE] A ja w stałym, tylko że noszę zdjęcie partnera w portfelu aby nie zapomnieć jak wygląda i nie pomylić go z kimś innym ( to dopiero byłby przypał ;) ) :razz:
-
Miniaturkowa Karolcia i jej towarzysz Bonusik już w swoich domach:)
Pysia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Nie dam rady przeszukać wątku choć krótki. Wypiszcie mi tutaj jaki ma charakter Karolcia to podam ją koleżance. Może akurat serduszko zadrzy? Ona szuka psiaka malutkiego, krótkowłosego i ok do kotów ( koty przyzwyczajone do malutich psów bo miała dwie cziłki- odeszły jedna na serduszko a druga w baaaaardzo słusznym wieku). -
Brame to i ja mam- zawsze zamkniętą na klucz. Ale furtki nie mam hahaha. Płot solidny, podmurówka głęboko wkoło. Do tego brak kwiatków bo po co sie stresować wykopkami ;) Dom do którego wchodzi się z poziomu ziemi ;) Tylko że mam poważny brak- czasu ;) Zabiorą mi psy? Chociaż może dostanę amnestie bo praktycznie zawsze ktoś z nimi w domu jest ;)