Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. Jasne, że występuje :D W większości sklepów zoologicznych można kupić uszone żwacze (inaczej żołądki krowie). Takie suszone żwacze też robią dobrze na psią florę bakteryjną w jelitach. Tylko nastaw się na upojne doznania zapachowe :lol: Ale i tak żwacze to pikuś w porównanu do woni suszonych płucek, ze o suszonych penisach nie wspomnę :evilbat: :lol:
  2. asher

    Wega

    Claudia, ja na Twoim miejscu przede wszystkim zrobiłabym suni badania. Krew - morfologia plus trzustka i nerki oraz kał - pod kątem lamblii i trzustki. Dopiero potem, gdy okaże się, że Wega jest zdrowa - kombinowałabym ze zmianą diety.
  3. No jak to ja? :o Przecież to ma być nagroda dla was obojga!!! :lol:
  4. Hehe, za madre to dla nas :wink: Ale coś w tym jest. Na przykład mój Bugajski nauczył się reagować na słowa "Pokaż co chcesz". I możecie wierzyć, albo nie, ale on nie reaguje na to automatycznie :o W zależności od sytuacji pokazuje najpilniejsza swoją potrzebę.Czyli albo żarcie (np. prowadzi mnie pod lodówkę albo pod stojący na kuchennym blacie talerz z mięsem :lol: ), albo prowadzi mnie pod drzwi wejściowe do szufady, gdzie sa psie smycze, albo np. prowadzi mnie w miejce, gdzie wpadał mu zabawka, której sam nie może wydostać :wink: I oczywiście nie jest to dowód na rozumienie ludzkiej mowy, bo jakbym mu powiedziała "pokaż czego nie chcesz", to zareagował by identycznie - czyli pokazał, czego chce. Chodzi o to, że nie reaguje automatycznie, że nie jest to u niego jeden wyuczony schemat, a kilka schematów, spośród których potrafi świadomie wybrać ten dla niego aktulanie najważniejszy :D
  5. [quote name='Megusia']czy bedzie wygladac jak pekinczyk???? :( :( :cry: :cry: prosze o odpowiedz[/quote]Pekińczyk to raczej dolną szczękę ma wysuniętą, więc twojemu pieskowi podobienstwo chyba nie grozi :wink:
  6. [quote name='Alicjarydzewska'] 8) asher , a jaka nagroda będzie za zdjęcie roku :wink: :lol: :lol: [/quote]Trzysta sześcdiesiąt pięc całusów prosto w słodki ozulcowy nochal :buzi: :lol:
  7. [quote name='mmbbaj'][quote name='asher']... Choć jestem zagorzałą przeciwniczką zakazu kopiowania :wink:[/quote] Tym to mnie Asher bardzo zdziwiłaś :o , bo ja nie widzę żadnego uzasadnienia dla takich praktyk poza fanaberią właścicieli :evilbat:[/quote]A czymże byłoby życie bez fanaberii? :lol: Alu, Ozzy z kapciem to zdjęcie roku :roflt:
  8. [quote name='julita104']Co w tym jest ze tak im smakuje?????[/quote]Żwacz :lol:
  9. A tak w ogóle to co wy z tym Lepperem? Przecież on już chyba był wice marszałkiem, za rządów SLD, nie? :hmmmm: Wtedy daliśmy radę to i teraz damy. Cztery lata, to nie wieczność, przezyjemy :terazpol: A przynajmniej już naprawdę DOBITNIE się ludzie przekonają co to naprawdę jest PiS :evilbat: Partia, która wyciera sobie gębę hasłami o poszanowaniu dla prawa, której jeden z liderów czyni atut z tego, że był bezkompromisowym ministrem sprawiedliwości wybiera na prestizowe stanowisko w sejmie kryminalistę :roflt:
  10. Harpia, zrób biopsję. Może uda si e ustalić, czy to nowotwór złośliwy, czy nie. Weź też sunię do kardiologa na dokładne badanie serca. Są przecież różne narkozy, może uda się jednak tak ją znieczulić, by zminimlizować ryzyko? Mieszkasz w okolicach Krakowa, tam chyba sa jakieś lecznice z nowoczesnym sprzętem?
  11. Ka=ka, fotki śliczne :D Najbardziej podobają mi sie w twoim wykonaniu portrety :D A przyjaźń... Ja kiedyś strasznie dostałam w dupę :( To był jeden wielki koszmar, myślałam, że się nie podźwignę z tego całego syfu... A teraz... mam nową Przyjaciółkę :D Najśmieszniejsze jest to, że jak się poznałyśmy te lata temu, to wcale za sobą nie przepadałyśmy :lol: Teraz też się czasem nie lubimy, ale to nic :wink: I choć Magda od roku jest w Londynie, to obie nadal wiemy, że jakby było trzeba, to nawet wpław kanał La Manche przepłyniemy :wink:
  12. Haniu, no właśnie wracaj!!! :bigcry: Mam takiego doła, że aż strach, bezdenna przepaść po prostu... A fotki moich ulubionych krakusów jakos tak zawsze mi dobrze robią...
  13. Koniecznie wstaw zdjęcia (jeśli nie wiesz jak, to mi przeslij - mail pod każdym moim postem). Załóz jej też temat w dziale "Psy w potrzebie". Znalzałam też chartowe forum: http://www.psy.mgt.pl/psy/index.php Powodzenia w szukaniu suni domu :kciuki:
  14. [quote name='HankaRupczewska'][b]MAREK JUREK MARSZAŁKIEM SEJMU...... :evilbat: :evilbat: LEPPER WICE ....[/b] :evilbat: :evilbat: :evilbat: Waszko ? Co robić ??[/quote] No jak to co??? Wziąć popcorn [img]http://fool.exler.ru/sm/popc.gif[/img] I colę :pepsi: Rozsiąśc się wygodnie [img]http://www.yatoula.com/gif/detente/detente_48.gif[/img] I podziwiać ten spektakl 8) :lol:
  15. [quote name='SH']Poza tym nigdzie przecież nie padło stwierdzenie, że np.wzrost potomstwa jest średnią arytmetyczną wzrostu rodziców :roll:[/quote]Mnie się wydawało, że ktoś tu o tym pisał. Ale mogłam sie pomylić :wink:
  16. Lucy, powiedz Sarze, ze aerobik już przestarzały!!! Teraz pilates rządzi 8) :lol:
  17. [quote name='Maga100']a u mnie zlikwidowali ławeczki pod blokiem, bo element przesiadywał :lol: z amstaffami :lol: :lol: :roflt: :roflt: [/quote]Hahaha, Alu Maga ma cię za elementa :lol: :lol: :lol: A co do uszu mnie też się Ozzy bardziej z naturalnymi ucholami podoba (niczego nie ujmując talentom graficznym Patki :wink: ). Choć jestem zagorzałą przeciwniczką zakazu kopiowania :wink:
  18. [quote name='Patka']No dobra premiera Ozzego z "małymi" uszami :wink: za bardzo zdolna nie jeste, ostrzegam, ale sie starałam :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img422.imageshack.us/img422/8683/jatupilnuje8vacopy3ud.jpg[/img][/URL][/quote] Hahahahahahaha :cunao: Nie no, zakapiorowato to on nie wygląda :cunao: haha, [b]Patka[/b], masz talent :klacz: :lol:
  19. Dobrze wiedzieć! Czyli teraz hodowla psów rasowych, których właściciel nie jest obszarnikiem :wink: podlega pod zwykłą skarbówkę? A jak jest traktowana przez fiskus? Jak zwykła działalność gospodarcza?
  20. SAWA, w pełni się zgadzam i chwała ci za podejście :klacz: Bo niestety zazwyczaj tacy ludzie, którzy chcą na zakupie psa jak najbardziej oszczędzić potem, jak cos jest nie tak zamaist miec pretensje do siebie - uogólniają i wszystkich jak leci hodwców zaczynają uwazać za bande naciągaczy :x I tak się rodza teorie, że rodowód jest psu niepotrzebny, bo niczego nie gwarantuje :evil:
  21. Słuchajcie, ale przeciez nie tylko geny rodziców decydują o tym, jaki będzie szczeniak! Mają na to wpływ również geny ich przodków. To wcale nie jest tak, że jak się skojarzy psa w dolnej granicy wzrostu z suką w górnej granicy (albo na odwrót), to szczenięta będą średnie :wink:
  22. [quote name='Maga100'][quote name='Olcia']wcale nie zamierzam, nastepy raz jak tam zajrze to pewnie bedzie kolejne cyklinowanie czyli za jakies 5 latek, a za 5 latek to nadis bedzie juz dostojnym starszawym panem, a grecia babcia na emeryturze wiec nie mam sie czego obawiac :lol:[/quote] no i za 5 latek te głowy pod łóżkiem będą już maleńskie i zasuszone, takie makówki :lol:[/quote]Wystarczy poodkurzać i będzie po dowodzie zbrodni :lol:
  23. [quote name='Olcia'][quote name='asher'][quote name='PIKA']Aaaa Naduś ma teraz ksywke "zielone oko" lub "brudna broda" :lol: [/quote]Może też być Zielonooki Brudnobrody :o Olcia, ty lepiej bądź czujna, bo jesli w praprzodka Sinobrodego się Naduś wdał, to możesz mieć kłopoty. [b]Nie walają ci się po mieszkaniu jakies obcięte głowy? :-?[/quote][/b] na widoku to nie , ale pod lozko nie zagaladam bo sie boje, co tam moge znalesc :o[/quote]Tolepiej nie zaglądaj, bo i twoja się tam zacznie walać :roll:
×
×
  • Create New...