-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka, chyba musimy ci jakąś nagrodę ufundować 8) Co powiesz na bilet do warszawy? 8)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maga100']Acha, a ta ma teraz Kaca Użalaczka :evil:[/quote] :lol: :lol: :lol: Haniu, zdjecia jak zwykle fantastyczne :klacz:
-
coztego, już się zwierzam :lol: Bo w każdej jednej mięso jest wymienione w składzie na dalszej pozycji, najpierw są wypełniacze. Czyli seniorowa karma ma mało białka zwierzęcego...
-
Tylko błaaagam, niech nikt nie przynosi Jaegermeistera :lol:
-
Oj tam, nas uciesza kazde zdjęcia, nawet takie, kiedy obiekt jest w ruchu i fotograf w ruchu :lol:
- 78403 replies
-
Nie nooo, dziewczyny, to kiedy przyjeżdżacie??? Hania przywozi koniaczek 8) Ala robi pizzę 8) Żyć, nie umierać :multi:
-
Oj ojjj ojojojoj :sabber: Ale ja prosta dzioucha jestem. Najbardziej lubię pospolity polski winiaczek 8)
-
Hahaha, skoro Tenuś deszczu nie lubi, to koneicznie spraw mu takie cudo: :cunao:
-
Z radości :evilbat:
-
A właśnie, że nie :eviltong: Własnie, że zrobię ciasto ze śledziami i sałatkę z mąką :evilbat:
-
No nie mogę, jaki klusek nieporadny :cunao: Jaka zdziwiona jest, że piłka tak szybko ucieka :cunao:
-
Kaca to ja miałam raz w życiu, jak się uchlałam na Węgrzech młodym sikaczem, rozlewanym w wioskowym sklepie. A następnego dnia wracaliśmy do Polski... Co przeżyłam, to moje,. A sikacza przywiozłam i potem uszczęsliwiałam nim znajomych :evilbat: Alu, a piłas u boota? Piwo z kieliszkiem wódki w środku? 8) Mnie dwa załatwiły na amen :roll: Niby nic nie czułam, aż tu nagle się okazało, że nie mogę wstać :lol: Jak już się pozbieraliśmy, to moja przyjaciółka, która piła to samo zderzyła się ze znakiem drogowym i grzecznie powiedziała mu "przyprszm" :roflt:
- 78403 replies
-
Maga :( Nie ukrywam, ż emnie zmartwiłaś :( To jak my wypiejmy zdrowie pana z serwerowni? :( No to lepiej mi mówcie, czy mam chaupę na wieczorne chlanie szykowac, bo jesli tak, to się biorę za sprzątanie i musze odwołać jedno spotkanie, na które i tak nie bardzo mam ochotę... 8)
-
[quote name='Maga100']hahaha, też kiedyś powitałam gości mocno bełkocząc, więc od tamtej pory zawsze otwieram piwo ostatnia, gdzieś tak tuż przed północą :wink: [/quote] To była impreza dla ludzi z pracy, a mieliśmy taki zwyczaj, że każdy z zagranicznych wojaży przywoził lokalny alkohol, żeby je potem wszystkie komisyjnie spożyć... No i własnie u mnie się trafiła okazja na to spożywanie... Goście przychodzili o różnych porach, kazdy przynosił kawałek tych zapasów i od razu wszyscy obecni chcieli próbowac. To co, gorsza miałam być? Przeciez jakbym czekala, to by wszystko sami wychlali :evil: Nadwątliła mnie Beherovka, poprawiła grecka anyżówka, a ostatecznie dobił Jaegrmaister :siara: Ostatnich gości nawet bełkocząc nie byłąm w stanie przywitać. Nic nie byłam w stanie :oops:
- 78403 replies
-
Waszkaaaaaaaaa :evil: :evil: :evil: A kysz!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
-
Maga :o No jak to nie będziesz spożywać? :evil: A piechota tych trzech przystanków przejśc nie możesz?
-
Aaaaa, dziewczyny, mam prośbę!!! Dwa piwa to jest dla mnie [color=red][b]maksymalna dawka[/b][/color] na jutrzejszym spacerze. Jakbym chciała więcej, to mi nie pozwólcie :modla: Serio :roll:
-
Naprawde wierzysz, że nam Maga pokarze te foty, które jej Leon na spacerze zrobił? Nie będzie się wstydziła upubliczniać własnej osoby w piżamce w misie? :lol:
-
No właśnie :( Ja zazwyczaj poprzestaję na czteropaku... A największy numer wykręciłam na zorganizowanej u siebie imprezie - poelgłam, zanim jeszcze wszyscy goście przyszli :oops: :oops: :oops: :lol:
- 78403 replies
-
No to zaszalałam i po pół roku karmienia Sabiny wersją Lamb&Rice zamówiłam teraz Adult Large. Od razu 20 kilo. Mam nadzieję, że będzie tej cholerze smakować :lol: Karmił ktoś tym? Jak wrażenia? Zastanawiałam sie jeszcze nad seniorem, bo sucz już nie najmłodsza, ale jakoś nie mam przekonania do tej wersji karmy, bez względu na producenta... :roll: A seniorem ktoś karmił?
-
Szymon to na pewno nam nic nie zrobi, ale AM się pewnie wkurzy i nas wytnie :wink:A żeby było na temat - Boscha nie jemy :lol:
-
Hahaha, możecie mi zazdrościć, bo ja jestem stworzenie bezkacowe :lol: Następnego dnia trochę mi się w głowie kręci, trochę mnie suszy, ale jak tylko wezmę prysznic, wypiję ze dwa litry wody i coś zjem, to jak gdyby nigdy nic mogę pić dalej :lol: Ale to pewnie dlatego, że mam słabą głowę i niewiele mogę w siebie wlać. Więc w sumie nie wiem, czy jest czego zazdrościć :lol:
- 78403 replies