Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. Może znów się do wiśniówki dorwała :roll:
  2. [quote name='malawaszka'] :roflt: nawet Masaj był w kagańcu :roflt:[/quote]Waszka, ty się nie dziw. Masaj ma charakter pitbula :lol:
  3. Hahaha, Szpila to sęp nad sępy :lol: Ale robi to z takim wdziękiem, że człowiek by jej ostatnia kromkę chleba oddał :lol:
  4. Sabina ma szlaban :evil: Przyjechał dzis wór karmy. Przed chwilą odprowadzałam Kamilę do drzwi, patrzę, a Sabina w kuchni bezczelnie karmę prosto z wora wyżera :evil: :evil: :evil: Zołza jedna :x
  5. Dzięki wszystkim za śliczne zdjęcia!!! :buzi: Niesmiało napomknę, że skoki które uprawiał dziś Bugajski, to nie jest szczyt jego możliwości 8) [b]Haniu[/b], mieszkają razem w Warszawie :) Nie oodddałam Bugajskiego rodzicom 8) [b]Maga[/b], dlaczego dziwne? :evil:
  6. [quote][img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/for5.jpg[/img][/quote]Czujnie sprawdzam, ile piwa ubyło :lol:
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='asher'][quote name='dbsst']mam nadzieje ze na nastepnym sie razem napijemy ;)[/quote] :eviltong: :lol:[/quote] :( asher nas nie lubi :( :cry:[/quote]Nieo to chodzi. Debest przyniosla mi piwo i cąłą flachę musiałam wypić sama. Nikt mi nie pomógł :( Chciały mnie schlać zołzy jedne :evilbat:
  8. Buuu, krzyżyki widać :( Może imageshack ma cenzurę? Przepuszcza ertoyke,a le mordobicia już nie? :(
  9. [quote name='dbsst']mam nadzieje ze na nastepnym sie razem napijemy ;)[/quote] :eviltong: :lol:
  10. Było :multi: Dostałam od Debest w prezencie :buzi: Naprawwdę pyszne!!!!
  11. Debe, ja nie tyle zechciałam, co się do was wprosiłam :wink: Więc dziękuję za miłe przyjęcie :D A tereny suuuuper!!! Czekam na foty :D Rany, ile będzie oglądania :angel: :angel: :angel:
  12. [quote name='Maga100'][quote name='dbsst'] a Szpila pozowala dzis w goownie a nie w kaluzy ;) ona to dopiero wie jak mi wstydu przyniesc ;)[/quote] :roflt: :roflt: :roflt: co prawda, to prawda :lol:[/quote]Śmiej się Maga, śmiej :lol: Spacerek był extra :angel: Jestem wymęczona jak nie wiem co. I nie wiem czym, bo przecież albo stałyśmy, albo siedziałyśmy :o :lol:
  13. No donra, teraz już naprawde ide spać. Papapa :hand:
  14. Teklunia, mnie się wydaje, że gdzie, jak gdzie, ale tutaj nie trzeba żadnych takich naciąganych okazji :lol: :drinking:
  15. [quote name='PIKA']A ja sie poddaje Idę spac :roll: O 8 Rano wstac musze :o[/quote] :o To ile w końcu masz do tego przystanku? Pisałaś, że pięc minut :o
  16. No kuźwa, czy ja się wszędzie musze spóźniać??? :x :drinking: :drinking: :drinking: za czysta pierwszą :drinking: :drinking: :drinking:
  17. Hahaha, mmbbaj, Haniu, idziecie łeb w łeb :lol: Zdjęcia cudne :D Zwłąszcza to z miną niewiniątka :lol:
  18. [quote name='dbsst']aga wbij zeby w klawiature i nie puszczaj[/quote]Tym razem ja umarłam :lol: Debe, a ja TZ Magi zacznie jej ceesować? :lol:
  19. [quote name='Alicjarydzewska']Czy wy musicie tak prędko dopisywać te strony , przecierz ja przed chwilą wrzuciłam fotki a już ich nie widac 8) :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]Alu, czy chcesz nam delikatnie dac do zrozumienia, że mamy się zamknąć? :lol:
  20. Aaaaa, chyba że ty mi tej coca coli wsółczujesz? :cunao: To tak, owszem, przyjmuje twe wyrazy i tez sobie współczuję :lol:
  21. Eeee, Maga nie ma się czym przejmować. Wlaściwie się jeszcze nic nie zaczęło, a to najlepsza pora, żeby skończyć :wink:
  22. Pić, pić :roll: W domu mam tylko coca colę, a do sklepu mi się iść dzisiaj nie chciało. A dostawa, która miala przyjechać nie dotarła :-? Temu dostawcy to ja chyba na dobre podziekuję :roll: :-? :evil:
×
×
  • Create New...