-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
Może znów się do wiśniówki dorwała :roll:
-
[quote name='malawaszka'] :roflt: nawet Masaj był w kagańcu :roflt:[/quote]Waszka, ty się nie dziw. Masaj ma charakter pitbula :lol:
-
Hahaha, Szpila to sęp nad sępy :lol: Ale robi to z takim wdziękiem, że człowiek by jej ostatnia kromkę chleba oddał :lol:
-
Sabina ma szlaban :evil: Przyjechał dzis wór karmy. Przed chwilą odprowadzałam Kamilę do drzwi, patrzę, a Sabina w kuchni bezczelnie karmę prosto z wora wyżera :evil: :evil: :evil: Zołza jedna :x
-
Dzięki wszystkim za śliczne zdjęcia!!! :buzi: Niesmiało napomknę, że skoki które uprawiał dziś Bugajski, to nie jest szczyt jego możliwości 8) [b]Haniu[/b], mieszkają razem w Warszawie :) Nie oodddałam Bugajskiego rodzicom 8) [b]Maga[/b], dlaczego dziwne? :evil:
-
[quote][img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/for5.jpg[/img][/quote]Czujnie sprawdzam, ile piwa ubyło :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='asher'][quote name='dbsst']mam nadzieje ze na nastepnym sie razem napijemy ;)[/quote] :eviltong: :lol:[/quote] :( asher nas nie lubi :( :cry:[/quote]Nieo to chodzi. Debest przyniosla mi piwo i cąłą flachę musiałam wypić sama. Nikt mi nie pomógł :( Chciały mnie schlać zołzy jedne :evilbat:
-
Buuu, krzyżyki widać :( Może imageshack ma cenzurę? Przepuszcza ertoyke,a le mordobicia już nie? :(
-
[quote name='dbsst']mam nadzieje ze na nastepnym sie razem napijemy ;)[/quote] :eviltong: :lol:
-
Było :multi: Dostałam od Debest w prezencie :buzi: Naprawwdę pyszne!!!!
-
Debe, ja nie tyle zechciałam, co się do was wprosiłam :wink: Więc dziękuję za miłe przyjęcie :D A tereny suuuuper!!! Czekam na foty :D Rany, ile będzie oglądania :angel: :angel: :angel:
-
[quote name='Maga100'][quote name='dbsst'] a Szpila pozowala dzis w goownie a nie w kaluzy ;) ona to dopiero wie jak mi wstydu przyniesc ;)[/quote] :roflt: :roflt: :roflt: co prawda, to prawda :lol:[/quote]Śmiej się Maga, śmiej :lol: Spacerek był extra :angel: Jestem wymęczona jak nie wiem co. I nie wiem czym, bo przecież albo stałyśmy, albo siedziałyśmy :o :lol:
-
No donra, teraz już naprawde ide spać. Papapa :hand:
-
Teklunia, mnie się wydaje, że gdzie, jak gdzie, ale tutaj nie trzeba żadnych takich naciąganych okazji :lol: :drinking:
- 78403 replies
-
[quote name='PIKA']A ja sie poddaje Idę spac :roll: O 8 Rano wstac musze :o[/quote] :o To ile w końcu masz do tego przystanku? Pisałaś, że pięc minut :o
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
No kuźwa, czy ja się wszędzie musze spóźniać??? :x :drinking: :drinking: :drinking: za czysta pierwszą :drinking: :drinking: :drinking:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Hahaha, mmbbaj, Haniu, idziecie łeb w łeb :lol: Zdjęcia cudne :D Zwłąszcza to z miną niewiniątka :lol:
-
[quote name='dbsst']aga wbij zeby w klawiature i nie puszczaj[/quote]Tym razem ja umarłam :lol: Debe, a ja TZ Magi zacznie jej ceesować? :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']Czy wy musicie tak prędko dopisywać te strony , przecierz ja przed chwilą wrzuciłam fotki a już ich nie widac 8) :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]Alu, czy chcesz nam delikatnie dac do zrozumienia, że mamy się zamknąć? :lol:
- 78403 replies
-
Aaaaa, chyba że ty mi tej coca coli wsółczujesz? :cunao: To tak, owszem, przyjmuje twe wyrazy i tez sobie współczuję :lol:
- 78403 replies
-
Eeee, Maga nie ma się czym przejmować. Wlaściwie się jeszcze nic nie zaczęło, a to najlepsza pora, żeby skończyć :wink:
- 78403 replies
-
Pić, pić :roll: W domu mam tylko coca colę, a do sklepu mi się iść dzisiaj nie chciało. A dostawa, która miala przyjechać nie dotarła :-? Temu dostawcy to ja chyba na dobre podziekuję :roll: :-? :evil:
- 78403 replies
-
asher nadrabia zaległosci w lilkowej galerii :wink:
- 78403 replies