Właśnie wróciliśmy z 4 godzinnego spaceru! Nie wiem jak Ida, ale ja mam dosć. Poza pół godzinną przerwą na zwodowanie psa ciagle maszerowaliśmy, nóg nie czuje (a Buba śpi:diabloti:).
Mamy kilka zaległych fot
Pies na działce
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/4893/obraz7278ux5.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img296.imageshack.us/img296/3160/obraz7280td3.jpg[/IMG][/URL]
A tutaj już to co Buba lubi najbardziej!
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/8441/obraz7276tp9.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img296.imageshack.us/img296/4203/obraz7285sc4.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img296.imageshack.us/img296/1999/obraz7286xd8.jpg[/IMG][/URL]