Jump to content
Dogomania

LAZY

Members
  • Posts

    4697
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LAZY

  1. Wróciliście już z wakacyjnych wojaży?
  2. Wiem Monika, że babcia już pożegnana, ale chciałam złożyć kondolencje. My w poniedziałek żegnamy dziadka. Babcia odeszła rok temu...
  3. I kilka z naszych wakacji z TZ. Idusia zajęła się mamusia, tak troskliwie, ze teraz 3 kg musimy zrzucić:diabloti: Przed naszym hotelem. W tym roku odbiliśmy sobie brak wyjazdu zagranicę rok temu i zaszaleliśmy 5 gwiazdkowym hotelem:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/1811/p1010616tj5.jpg[/IMG][/URL] Widoki zapierają dech w piersiach! Co prawda niejednokrotnie trzeba w upale wleźć 320 schodów pod górę, ale warto! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/9471/p1010661ab5.jpg[/IMG][/URL] Byliśmy tam razem, chociaż fot wspólnych niewiele, bo jedynie samowyzwalacz na został. Wszędzie jeździliśmy samochodem, bo wyspa niewielka, wstawaliśmy rano, zeby na miejsca warte zobaczenia dotrzeć przed turystycznym tłumem. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/3683/p1010664bj7.jpg[/IMG][/URL] Było nawet romantycznie [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5630/p1010679to4.jpg[/IMG][/URL] Na plaży też zdarzało nam się leżeć;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/1827/p1010831vs2.jpg[/IMG][/URL]
  4. Żyjecie? Tak tutaj pusto...
  5. Dziewczyny pieknie razem wyglądacie!
  6. Dlaczego tutaj tak mało fot? Haniu a gdzie Twój maluszek? Mam na myśli dzidzię, która jest już chyba nieco większa niż ostatnio...
  7. Mąż też zabawia psa, żeby nie było:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/1917/obraz025nh6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2217/obraz023bq8.jpg[/IMG][/URL] Zawieszona w powietrzu [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/7027/obraz022pn9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/7362/obraz026nu6.jpg[/IMG][/URL] I na koniec my dwie [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5220/obraz012gr2.jpg[/IMG][/URL]
  8. Właśnie wróciliśmy z wakacji. W tym roku udało nam się wypocząć na Rodos! Ależ było cudownie. Pokaże Wam oczywiście kilka fotek, ale najpierw moje kochane dziewczę. Urlopu było 2 tygodnie i przed wyjazdem na Rodos skoczyliśmy z dziewczynką nad morze, zeby sobie poszalała, w końcu niech poczuje, ze mamusia ma urlop:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/9499/obraz005jk6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/5376/obraz006ks7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/4666/obraz010sh8.jpg[/IMG][/URL] Skok! Co jak co, ale Ida w wodzie czuje się jak ryba, zadne fale jej nie przerażają, uwielbiam patrzeć na jej radosną mordę podczas szaleństw na plaży. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2824/obraz020ls0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/7042/obraz024kj8.jpg[/IMG][/URL]
  9. Alez pięknie wyglądasz!
  10. Pierwsze wieści bardzo dobre....teraz czekamy na kolejne wyniki! Oby tak samo dobre jak te obecne!
  11. Dziękujemy za Waszą pamięć! Ja także pamietam. Lazy odszedł dziadek...już nie pozostał nikt bliski z tamtego pokolenia...
  12. Niestety każdy urlop jest za krótki. Wspaniale, ze dziewczynka była grzeczna pod Waszą nieobecność. I ta radość świadczy o tym, że bardzo się z Wami zżyła! Cieszy mnie to bardzo!
  13. Tak się ciesze, ze juz po wszystkim. Po wszystkim, bo najważniejszy krok za Tobą! Teraz kciuki za pomyślne wyniki badania histopatologicznego i bdzie z górki! Trzymaj się dzielnie i nadal tryskaj taką samą energią jak do tej pory. Buziaki ode mnie i lizusy od Ideńki!
  14. Wrzuć jakieś fotki po powrocie i napisz jak się dziewczynka sprawowała! Udanego wypoczynku!
  15. Wiesz co ja ostatnio dostałam ostrej sra...od niczego! To jakiś paskudny wirus, tylko u mnie odszła do tego wysoka temperatura pierwszego wieczoru. Moze Aza załapała jakieś psie świństwo podobnego rodzaju? Jak je i pije to chociaz tyle, ze się nie odwodni. Mam nadzieje, ze niedługo przejdzie i obejdzie sie bez wizyty u weta!
  16. Na zwierzenia poczekamy... Piegi na rudym nosie są bomba! I ten puszysty ogon! Miodzio są te Twoje kociambry!
  17. Miałam trochę nadrabiania, ale jak przyjemnie było ogladać Gucia w tylu odsłonach! Nastepnym razem poproszę zdjecie pysia łapiacego deszcz!
  18. U nas padli wszyscy! Ida to nawet nie wstala, zeby sępić rybę z obiadu! Normalnie pies jak zabity:)
  19. Ufff! Dobrze, ze wsyzstko z Azą w porządku. Ja Ciebie rozumiem. U mnie Ida zeżre wszystko, w każdej postaci, w każdej ilości. Jak nie chce jeść to dla mnie sygnal, ze coś jest nie tak. Dziewczyny tylko o aparacie nie zapomnijcie jak już na ten spacer pójdziecie!
  20. Przepraszam, ale czy z powodu wielkiego zaskoczenia nieszczekliwością waszkowych niufków, nie ma fot?
  21. Będziemy za Anię mocno trzymać kciuki, pomodlić się też nie zaszkodzi.
  22. Jestem w szoku! Gdyby nie to, ze od czasu do czasu spotykamy dziewczynkę na spacerze to bym zapomniała jak wygląda!
  23. :modla: oczywiście, ze Tommy jest niebieski:evil_lol:To przez te czarne baby mi się namieszało:shake:
  24. Waszka koniecznie fotki pachnacych psinek na tle białego domku poproszę!
×
×
  • Create New...