hahaha narazie jest myszka bezpieczna bo gang spi ;)
[img]http://img144.echo.cx/img144/4056/sta604408qk.jpg[/img]
ale jak sie obudzi to strzez sie HA HA HA ;)
[quote name='LAZY'][quote name='dbsst']dzieki Lothia ;)
sayma a co tak malo poscikow ;)[/quote]
A co tak mało zdjęc w szpilowej galerii??? :evilbat:[/quote]
malo :o
[quote name='sayma']o nieeee to ja już sie ujawniam tylko cos mi to wolno idzie :oops:[/quote]
huuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaa moja sayma :buzi:
[quote name='daga10011']historyjka rewelacyjna :lol: ..i sliczne bohaterki w rolach glownych :wink:[/quote]
tzryma w napieciu nie ;) hihiihihihii
no i macie nie dosc ze Szpie na dworku to jeszcze w doborowym towarzystwie :D