Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. Syscy :D
  2. [quote name='adda'][quote name='dbsst']i mowisz ze poskutkuje i pokaze[/quote] Na pewno pokaże, tylko wolę nie myśleć co :lol:[/quote] hahahaha wlasnie swiete slowa ;) az mnie ciarki przechodza
  3. i mowisz ze poskutkuje i ze si eposlucha i pokaze
  4. [quote name='adda']Jakoś nastawię się psychicznie :roll:[/quote] hahahahahaha to ja dzis bede Szpidoope meczyc ;) o jezorek [quote name='Siostra']Może panie Adasiu rezyseze ( drugi) ?[/quote] a wiesz to dobrze brzmi ;) hihiiihihii
  5. no nie ma przebacz moja droga siostro nie ma
  6. :angel: :angel: :angel: brawo olekg :angel: :angel: :angel: hihihihi jaki artystyczny nielad u Kajki ;)
  7. [quote name='Aga&Czips']No coś ty dbsst-ty stara? :o Qrcze nie wiedziałam, ze 16 lat to stary wiek :roll: :lol: :wink:[/quote] no wiesz ;) widze ze doszlysmy do porozumienia to ja poprosze o kolejne zdjecie zebym mogla sprawdzic jaki jest ten moj stary 16 tolatkowy wzrok ;)
  8. no jestem z Ciebie dumna teraz popraw ten kolejny link i wszystkie jeszcze raz i powstawiaj poprawnie
  9. mowiesz to albi sie robie slepa na z\stare lata albo ktos ma gloopie poczucie humoru :evil: bo ja ciagle nie widez tej brzydkiej :roll:
  10. hahahahaha no w sumie chyba ze po 22 ;) no i oczywiscie nie ma co liczyc na dobry kadr ;) hihihhhii
  11. [quote name='malawaszka']łomatko :o a ja Wam pokażę cóś bo przed chwilą mama przyłapała Bolesława znowu w pościeli :lol: :lol: :lol: i to gdzie tam na kołdrze - śpi się przeciez na poduszkach :lol: [img]http://img225.echo.cx/img225/1681/p50300160yx.jpg[/img][/quote] oj widac ze aparacik z niego wychodzi :D juz sie nie moge doczekac jak sie rozbryka z Luneta ;)
  12. :oops: to juz faza chowania ;) jakos nie wyslo mi zdjecie w fazie maxymalnego wyjezoczenia ;)
  13. Aga zle zdjecie wstawilas bojakos nie iwdze brzydkiej dziewczyny :roll:
  14. no macie szczescie towarzyszu [img]http://img211.echo.cx/img211/7554/obraz1730vy.jpg[/img] w takim razie :buzi: dal ciebie ;) [img]http://img211.echo.cx/img211/4656/img52623hm.jpg[/img]
  15. [quote name='Alicjarydzewska']Trząchaj się trząchaj dziewczyno , bo czekamy na fotki Nandusi. /dżinsy też zobaczymy? :lol: /[/quote] musowo portasy zobaczymy bo inaczej zdjec nie zaliczymy ;)
  16. czy ja juz Wam nie starczam [img]http://img211.echo.cx/img211/2153/obraz1953es.jpg[/img] ;)
  17. [quote name='Alicjarydzewska']To dzisiaj nie ma powieści w odcinkach? :o A ja tak się spieszyłam z pracy :-? :lol:[/quote] hahaha dzis nie :( to wszystkie zdjecia z Natalka ;)
  18. to sie trzachaj boby szybko ;)
  19. hihihi normalnie mowicie do mnie panie reZySeZe ;)
  20. [quote name='Wojtek'][quote name='Siostra']zaraz chłopaki zaczną bredzić o towarzystwie wzajemniej adoracji hehehe[/quote] Ale babskie towarzystwo wzajemnej adoracji... :D[/quote] o Wojtek a gdzie byles jak Cie nie bylo normalnie sie stesknilam :D qrde jak ja lubie jak tak pieknie sie ten topik rozwija i moge popatrzec na DGM niakow :D a raczej maniaczki ;)
  21. qrcze Wojtecki historia normalnie mnie dech zaparla :D extra
  22. no i kawal historii poznalismy :d a teraz foteCke
  23. hihihihihiii spi sloooooooooooooooodko spi
  24. hihiii no to dobrze ze udalo mi sie Cie uspokoic
×
×
  • Create New...