-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']nie nie nie nie wierze on jest taki sliczny ze w e systkim pieknie wyglada :d[/quote] Dbsst Ty się szykuj na impreze bo 21lipca ma on urodziny, a 16lipca ma Delta i Mezo :lol: :lol: :lol:[/quote] no dobra to od jutra zaczynam pic ;) :lol: w ramach treningu :d[/quote] Ty,Ty, TY nałgowcu :lol:[/quote] ojjjjjjjjjjjjjjj tam ;)[/quote] załatwić może już Ci miejsce na odwyku na wszelki wypadek? :lol: :lol:[/quote] hihihi po pazdzierniku ;)
-
jak z TZ kolo ciebie Karka to i owszem ja sie pisze :d
-
[quote name='sayma']hihihi pomysl sąsiad, Mezo, Kara i Spike tuz obok............ sielanka a szpilakówna by sie z kociambrami zaprzyjaźniła same zalety :)))[/quote] NIE ja koffam TZ
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='sayma'][quote:b5b13b04b1="dbsst"][quote:b5b13b04b1="sayma"][quote:b5b13b04b1="KaRa_TC"][quote:b5b13b04b1="sayma"] wowww super niech cała sesyjkę sobie z Mezo zrobi :angel: :angel: [b]ucałuj sasiada od nas [/b] :wink: :D [/quote] Nigdy w życiu :lol: :o :lol: :o :evilbat: :evilbat:[/quote] :cunao: :cunao: Kara no sąsiad nie jest taki najgorszy :wink: :D ihihih dobra same ucałujemy w październiku hihiihih[/quote] ja moge ucalowac sasiada bo on i owszem no nie sayma :D[/quote] no pewnie, ze tak obcałujemy go z każdej strony!!! I za to, że ma taki serducho dla zwierzaczków :wink: :D ihihih jak sie biedny nas dwóch nie wystracha :roll: :D :D[/quote] Dobrze,że to kawaler :lol:[/quote] no nie najlepiej bo TZ mnie udusi ze sie z jakims kawalerem cmokam ;)[/quote] Eee tam Twój TZ nic nie musi wiedzieć :lol: Ja tu chce tworzyc LOVE STORY :lol: :lol: :lol:[/quote] LOVE STORY a kto potem pokoffa mnie i moja corke jak TZ wyniesie mi walizki :cry:[/quote] Sąsiad :lol: :lol: Szpila będzie miała wtedy braciszka :lol: :lol: Ha udało mi się naprawić piramide :lol:[/quote] hihihi nie wim jak szoila znioslaby rozstanie z tz[/quote:b5b13b04b1] haha dobra dobra ty sie Szpilą nie tłumasz powiedz jak Ty byś zniosła ihihih :wink: :D[/quote:b5b13b04b1] hihihihihi chyba bym nie zniosla[/quote:b5b13b04b1] Ja Ci mówię,że byś zniosła :lol:[/quote:b5b13b04b1] hihihihihi nie nie niezniose
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']nie nie nie nie wierze on jest taki sliczny ze w e systkim pieknie wyglada :d[/quote] Dbsst Ty się szykuj na impreze bo 21lipca ma on urodziny, a 16lipca ma Delta i Mezo :lol: :lol: :lol:[/quote] no dobra to od jutra zaczynam pic ;) :lol: w ramach treningu :d[/quote] Ty,Ty, TY nałgowcu :lol:[/quote] ojjjjjjjjjjjjjjj tam ;)
-
[quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='sayma'][quote:47e81e3a24="KaRa_TC"][quote:47e81e3a24="sayma"] wowww super niech cała sesyjkę sobie z Mezo zrobi :angel: :angel: [b]ucałuj sasiada od nas [/b] :wink: :D [/quote] Nigdy w życiu :lol: :o :lol: :o :evilbat: :evilbat:[/quote] :cunao: :cunao: Kara no sąsiad nie jest taki najgorszy :wink: :D ihihih dobra same ucałujemy w październiku hihiihih[/quote] ja moge ucalowac sasiada bo on i owszem no nie sayma :D[/quote] no pewnie, ze tak obcałujemy go z każdej strony!!! I za to, że ma taki serducho dla zwierzaczków :wink: :D ihihih jak sie biedny nas dwóch nie wystracha :roll: :D :D[/quote] Dobrze,że to kawaler :lol:[/quote] no nie najlepiej bo TZ mnie udusi ze sie z jakims kawalerem cmokam ;)[/quote] Eee tam Twój TZ nic nie musi wiedzieć :lol: Ja tu chce tworzyc LOVE STORY :lol: :lol: :lol:[/quote] LOVE STORY a kto potem pokoffa mnie i moja corke jak TZ wyniesie mi walizki :cry:[/quote] Sąsiad :lol: :lol: Szpila będzie miała wtedy braciszka :lol: :lol: Ha udało mi się naprawić piramide :lol:[/quote] hihihi nie wim jak szoila znioslaby rozstanie z tz[/quote:47e81e3a24] haha dobra dobra ty sie Szpilą nie tłumasz powiedz jak Ty byś zniosła ihihih :wink: :D[/quote:47e81e3a24] hihihihihi chyba bym nie zniosla
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']nie nie nie nie wierze on jest taki sliczny ze w e systkim pieknie wyglada :d[/quote] Dbsst Ty się szykuj na impreze bo 21lipca ma on urodziny, a 16lipca ma Delta i Mezo :lol: :lol: :lol:[/quote] no dobra to od jutra zaczynam pic ;) :lol: w ramach treningu :d
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='sayma'][quote name='KaRa_TC'][quote name='sayma'] wowww super niech cała sesyjkę sobie z Mezo zrobi :angel: :angel: [b]ucałuj sasiada od nas [/b] :wink: :D [/quote] Nigdy w życiu :lol: :o :lol: :o :evilbat: :evilbat:[/quote] :cunao: :cunao: Kara no sąsiad nie jest taki najgorszy :wink: :D ihihih dobra same ucałujemy w październiku hihiihih[/quote] ja moge ucalowac sasiada bo on i owszem no nie sayma :D[/quote] no pewnie, ze tak obcałujemy go z każdej strony!!! I za to, że ma taki serducho dla zwierzaczków :wink: :D ihihih jak sie biedny nas dwóch nie wystracha :roll: :D :D[/quote] Dobrze,że to kawaler :lol:[/quote] no nie najlepiej bo TZ mnie udusi ze sie z jakims kawalerem cmokam ;)[/quote] Eee tam Twój TZ nic nie musi wiedzieć :lol: Ja tu chce tworzyc LOVE STORY :lol: :lol: :lol:[/quote] LOVE STORY a kto potem pokoffa mnie i moja corke jak TZ wyniesie mi walizki :cry:[/quote] Sąsiad :lol: :lol: Szpila będzie miała wtedy braciszka :lol: :lol: Ha udało mi się naprawić piramide :lol:[/quote] hihihi nie wim jak szoila znioslaby rozstanie z tz
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='sayma'][quote name='KaRa_TC'][quote name='sayma'] wowww super niech cała sesyjkę sobie z Mezo zrobi :angel: :angel: [b]ucałuj sasiada od nas [/b] :wink: :D [/quote] Nigdy w życiu :lol: :o :lol: :o :evilbat: :evilbat:[/quote] :cunao: :cunao: Kara no sąsiad nie jest taki najgorszy :wink: :D ihihih dobra same ucałujemy w październiku hihiihih[/quote] ja moge ucalowac sasiada bo on i owszem no nie sayma :D[/quote] no pewnie, ze tak obcałujemy go z każdej strony!!! I za to, że ma taki serducho dla zwierzaczków :wink: :D ihihih jak sie biedny nas dwóch nie wystracha :roll: :D :D[/quote] Dobrze,że to kawaler :lol:[/quote] no nie najlepiej bo TZ mnie udusi ze sie z jakims kawalerem cmokam ;)[/quote] Eee tam Twój TZ nic nie musi wiedzieć :lol: Ja tu chce tworzyc LOVE STORY :lol: :lol: :lol:[/quote] LOVE STORY a kto potem pokoffa mnie i moja corke jak TZ wyniesie mi walizki :cry:
-
nie nie nie nie wierze on jest taki sliczny ze w e systkim pieknie wyglada :d
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='sayma'][quote name='KaRa_TC'][quote name='"sayma" wowww super niech cała sesyjkę sobie z Mezo zrobi :angel: :angel: [b']ucałuj sasiada od nas [/b] :wink: :D [/quote] Nigdy w życiu :lol: :o :lol: :o :evilbat: :evilbat:[/quote] :cunao: :cunao: Kara no sąsiad nie jest taki najgorszy :wink: :D ihihih dobra same ucałujemy w październiku hihiihih[/quote] ja moge ucalowac sasiada bo on i owszem no nie sayma :D[/quote] no pewnie, ze tak obcałujemy go z każdej strony!!! I za to, że ma taki serducho dla zwierzaczków :wink: :D ihihih jak sie biedny nas dwóch nie wystracha :roll: :D :D[/quote] Dobrze,że to kawaler :lol:[/quote] no nie najlepiej bo TZ mnie udusi ze sie z jakims kawalerem cmokam ;)
-
[quote name='Snoopy7']To my też prosimy :P tutaj moje dzieci do pigułki Junior: :D [URL]http://img264.imageshack.us/img264/8049/zdjcia0641wg.jpg[/URL] a to Ja :) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img78.imageshack.us/img78/1646/zdjcia0766od.jpg[/img][/URL][/quote] :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: o jaaaaaaaaaaaaaaaaa jakie piekne "piguleczki" :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
-
[quote name='KaRa_TC']A Spike nie robiłam zdjęć, bo po kąpieli on wygląda fatalnie :lol: :lol:[/quote] nie wierze w to ze on zle wyglada
-
[quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='sayma'][quote name='KaRa_TC'][quote name='"sayma" wowww super niech cała sesyjkę sobie z Mezo zrobi :angel: :angel: [b']ucałuj sasiada od nas [/b] :wink: :D [/quote] Nigdy w życiu :lol: :o :lol: :o :evilbat: :evilbat:[/quote] :cunao: :cunao: Kara no sąsiad nie jest taki najgorszy :wink: :D ihihih dobra same ucałujemy w październiku hihiihih[/quote] ja moge ucalowac sasiada bo on i owszem no nie sayma :D[/quote] no pewnie, ze tak obcałujemy go z każdej strony!!! I za to, że ma taki serducho dla zwierzaczków :wink: :D ihihih jak sie biedny nas dwóch nie wystracha :roll: :D :D[/quote] dobla ja z kazdej oprucz dwoch :oops: bo to zdrada bedzie ;)_
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
dbsst replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
oj ja mma przeczucie ze ta [color=blue]Pysia[/color] gdzies czeka ;) -
[quote name='sayma'][quote name='KaRa_TC'][quote name='"sayma" wowww super niech cała sesyjkę sobie z Mezo zrobi :angel: :angel: [b']ucałuj sasiada od nas [/b] :wink: :D [/quote] Nigdy w życiu :lol: :o :lol: :o :evilbat: :evilbat:[/quote] :cunao: :cunao: Kara no sąsiad nie jest taki najgorszy :wink: :D ihihih dobra same ucałujemy w październiku hihiihih[/quote] ja moge ucalowac sasiada bo on i owszem no nie sayma :D
-
oj zatroskana zatroskana :cry: Kara a czemu sie rechoczesz jak mowisz o Sasiadowej radosci jak nas w pazdzierniku zobaczy |:D :lol:
-
no PEWNIE ZE KCEMY !!!!!!!!!!!!!!!!! a czy sasiad juz nie moze sie doczekac pazdziernika wtedy wlasnie nas zobaczy poraz kolejny :D ;) :lol: Wariatki z Wawki ;)
-
siupel :D zdjatka i siupel zwierzatka a gdzie moj piekny Spike
-
bedzie dobrze zobaczysz :D moj piekny [img]http://img97.imageshack.us/img97/8104/obraz1507aa.jpg[/img]
-
[quote name='KaRa_TC']Dbsst świetnie,że będzesz miała aparcik!!! Będzie duuużo fot :D Co to za ślina na falfalch Szpili???a mówiłaś sąsiadoi,że się nie ślini :lol: :lol: :lol:[/quote] a to nie slinienie to pienienie a to co innego a co tam u sasiada :D
-
RR i jak lysinka moj drogi :D [img]http://img97.imageshack.us/img97/8189/obraz0538hf.jpg[/img] [color=white][size=1]a ja mam dobre wiesci bede miac juz lada miesiac badz dwa aparacik[/color][/size]:angel: :angel: :angel:
-
[quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='sayma'][quote name='KaRa_TC']Haha ale Szpili śpieszno do RR :D Skąd ona wyczasneła takiego mercedesa?? :o :o[/quote] haha jak to przecież RR jej kupił zamiast pierścionka zaręczynowego :wink: :D[/quote] hehehehehehehehehe no wlasnie on ja koffa jak nie wiem co i kce zeby do niego przyjezdzala w kazdej wolnej chwili czyli wtedy kiedy nie pozuje buuuuuuuuuuuuuuuuuhahahhahahaha[/quote] nooo baaaa przecież swiatowej sławy modelina nie może tułać się do RR pociągami. Merol musi być obowiązkowo, ą że RR facet z klasa to sie postawił na wysokości zadania i zafundował swojej laleczce małe cacko :wink: :D[/quote] no wlasnie to systko prawda ;) co mowi sayma Dagus ciesze sie ze sie podoba ;)
-
[quote name='Agga']MOje kochane Agaciatko zamiast Aga mowi Ada...i kazde zwierzatko to dla niej hau hau albo sala)( czyt Sara) :lol:[/quote] moja niunieczka
-
Ka-ka bedzie dobrze