-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='sayma'][quote name='KaRa_TC']O czym gadacie bo jak zawsze ja nie w temacie 8)[/quote] hahahahah a my jak zwykle sex, przemoc ii.................... 8) :D :evilbat:[/quote] A no to spoko :lol:[/quote] hahaha normalka ale sayma zapomnialas o narkotykach hahahha
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Maga100']Kara, tego się [b]nie da [/b]streścić, to jest takie głupie :lol: :lol:[/quote]och Maga ty tak z grubej rury zaraz , tak bez gry wstępnej :-?[/quote] hahah Maga to nas posumowalas a my tu same madre rzeczy mowimy takie zyciowe :D
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='PIKA'][quote name='malawaszka'][img]http://img348.imageshack.us/img348/7215/21sie05251of.jpg[/img] [/quote] :o o matko a co to? :o :lol: Co On/Ona ma w psyku? :o[/quote] :o to za WASZEKE :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='sayma'][quote name='Maga100']to w końcu przemoc czy wyginanie ciała?[/quote] hahah i to i to jak szaleć to po całości :evilbat: :D[/quote] id na calosc idz na calosc hahahhahahha
-
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki slodki Urwis :B-fly:
-
[quote name='sayma']a jak z miłoci to wal :evilbat: :D :D[/quote] walne a walne podwojnie jak popodrywasz kogos :D
-
o nie JUSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTAAAAAAAA ukatrupie :2gunfire: Ale nie widze Pikowego qebaba
-
[quote name='Maga100'][quote name='Justa'] Damy rade debe damy rade :D[/quote] tak jest! damy! ja mam silną presję ujrzenia szpilki i małej czarnej 8) Podsłucham gdzie się umawiacie, a nastepnie tam się zjawię :lol:[/quote] mala czarna jak poznasz Galine to juz nie bedziesz o niej tak mowkac ;) sayma tak z milosci :D
-
[quote name='Maga100'][quote name='dbsst']to qogo trzaskamy qogo 8)[/quote] eeeeee? kiedyś wham śpiewał "wake me up, before you [b]gogo[/b]" :lol:[/quote] buuuuuuuuuuuuuhahahhahaha dobre uwielbialam ten kawalek :D Justa jak damy to damy wierze Ci ;) sayma nie bojkaj sie :D moze Cie nie bedziemy trzaskac chociaz.............. 8)
-
cholera jasna nie widze ZADNYCH fot a Pika mi qebaba zrobila :sabber:
-
to qogo trzaskamy qogo 8)
-
[quote name='Maga100'][quote name='dbsst'] [size=1]w niebie[/size][/quote] dbsst delikatnie daje nam do zrozumienia, że nic z tego, predzej po jej trupie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] :lol: :lol: juz to widze jak sie uda nam trzem znalezc w tym samiym czasie czas ;) :lol: :lol:
-
hehehehhehehe spotkamy sie spotkamy [size=1]w niebie[/size]
-
[quote name='Maga100'][quote name='dbsst'] a ja problemu nie widze teraz mam urlop moge smigac :D [/quote] fajnie by było, ale jutro i pojutrze mogłabym tylko z rana (tzn. o 12.00 muszę być z powrotem w domu), a w czwartek wyjeżdżam :([/quote] jutro to ja nie dam rady bo wet pakowanie zakupy bilety itd itd a w srode wyjazd i do niedzieli na ZLOCIE :D
-
[quote name='Maga100']Super :angel: :angel: :angel: Leon też chce na taki spacerek :placz: :placz: :placz: a jest bardzo przystojnym młodzieńcem :bigcool:[/quote] a ja problemu nie widze teraz mam urlop moge smigac :D Justa czemu Ciebie nie ma na gg stale :evilbat: dziekuje za mile slowa :D Patka nie smiem stawac do konkurencji z takim serialem :oops:
-
[quote name='Koma']A to jestem ja :oops: z moją Komką :lol: [img]http://foto.onet.pl/upload/17/63/_521116_n.jpg[/img][/quote] Koma Koma qrde qebab mi sie marzy :D szkoda ze Pay na zlot nie dotrze na qebaba bysmy poszli :D
-
i jak slicznie mu w panciowej pizamie :D :angel: jak patrze na Mańke to orazu cisnie mi sie na usta Puszek okruszek klebuszek........................ ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='agabass']Ozz miał operację plastyczną i zażyczył sobie dużą kichawę :lol:[/quote]on chciał TRUFLĘ ale nie wyszło :oops: :oops:[/quote] hahahah ale ma zato teraz piekny klałni nosek hahahha[/quote]hi hi robota w dogomaniackim cyrku mu sie szykuje :wink: :lol:[/quote] hahahaha no juz jest kilka psow co chodza po scinach ;) klaun teraz juz jest nic tylko kase zbierac :D
- 78403 replies
-
qrde nie widze zadnych zdjec widze tylko krzyzyki :evil:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Maga100']Waszka ma dziś urodziny? :o To pewnie leży już pod stołem :lol: :lol: :new-bday: [img]http://manu.dogomania.pl/emot/knajpa.gif[/img][/quote] o waszka ma 18stke to pijemy :tort: i systkiego naj naj naj :D :buzi: :new-bday:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='asiunia']Hej!! Wieczorkiem beda nowe foteczki z malego spotkania Metki z Mejkiem 8)[/quote] tylko lepiej niech beda bo inaczej nisy poucieram :evilbat:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='agabass']Ozz miał operację plastyczną i zażyczył sobie dużą kichawę :lol:[/quote]on chciał TRUFLĘ ale nie wyszło :oops: :oops:[/quote] hahahah ale ma zato teraz piekny klałni nosek hahahha
- 78403 replies
-
:angel: :angel: :angel: suuuuupcio i moja Hipcia sliczna :angel:
-
[size=1]dziala[/size] Jak juz wiemy Gomzowaty uciekl. przybily go dylematy qtora to z apanienek wybrac. Jedna toffa (juz prawie) od zawsze, druga dzis poznal i tez obdarzyl sympatia :D taki zatroskany chodzil i myslal dumal i stekal......... [img]http://img292.imageshack.us/img292/6404/lasek0349sk.jpg[/img] Gdy NAGLE wspanialy pomysl mu wpadl do glowy :D Az zasmial sie w glos [color=green]Gomez: HA HA HA jestem GOMZJUSZEM[/color] [img]http://img367.imageshack.us/img367/205/lasek0357oj.jpg[/img] Gomez zlapal za patyk i pobiegl szybko w strone swych dam [img]http://img367.imageshack.us/img367/995/lasek0500vv.jpg[/img] najpier pobiegl do Szpili by z nia zaradzic dokladnie jak wszystko ma wygladac [color=green]Gomez: Szpileczko ja toffam was obie. nie wiedzialem co poczac az do teraz. Mam tu duzy patyk, o tam lezy, on bedzie nasza miara. z kazda bede spedzac troche czasu a na koniec spotkania bedziecie urywac jeden kawaleczek. Nie bedziemy sie klocic pozadek bedzie i kolejnosc zachowana. Ja naprawde nie wiem ktora wybrac :D[/color] [img]http://img363.imageshack.us/img363/4059/lasek0278bb.jpg[/img] [color=blue]Szpila: Oj Gomciu nie tak to sobie wyobrazalam ale coz. nie chce cie stracic wiec bierzmy sie do roboty poszukajmy jakiegos badyla i chodzmy do Teli[/color] [color=green]Gomez: zobaczysz z tego beda same kozysci[/color] [color=blue]Szpila: zobaczymy i zobaczymy co powie Teli[/color] [img]http://img363.imageshack.us/img363/8836/lasek0308pe.jpg[/img] [color=blue]Szpila: o mam dobry badyl chodz[/color] i poszli do Telmy [color=green]Gomez: Telmo sprawa jest taka ze nie moge sie zdecydowac na jedna i wybralem was dwie. ten oto patyk bedzie nasza miara szczescia. bedzie pilnowal pozadku miedzy nami :D co ty na to[/color] [color=red]Telma: no coz ciekawe to rozwiazanie mozemy sprobowac[/color] [img]http://img363.imageshack.us/img363/4200/lasek0266dl.jpg[/img] [color=blue]Szpila: to jak juz uzgodnilismy to ja biore Gomeza pierwsza ;)[/color] [img]http://img363.imageshack.us/img363/4769/lasek0280fd.jpg[/img]
-
[img]http://img314.imageshack.us/img314/2118/tenisista14uy.jpg[/img] buuuuuuuuuhahahahahah cos sie Ozzimozii stalo w nosa :D
- 78403 replies