Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. a qiedy foty z wakacji ja juz ich nie doczekam :cry:
  2. [quote name='Maga100'][quote name='dbsst']hahaha nie moge z Wami nie zagadywac mnie bo ja nie moge odwiedzic innych galerii )[/quote] jak raz nas tu wpuściłaś, to już się nie pozbedziesz :lol: Pomysl ile będziesz miała zajęcia na dogo jak wrócisz 8) :lol: Od razu weź 3 tygodnie urlopu :lol:[/quote] Ukatrupie Was nie macie mi tego robic Evelina ja nie mam z tym nic wspolnego :fadein:
  3. Camara nochalka do goory Czarna Dama ma dobry domek a Biale Diably swoja Pancie tylko dla siebie i tez jest dobrze ;)
  4. Agga tylko nie wiaz plecaka za mocno zeby Elfik mogl oddychac a Sarcie tez do plecaczka wsadz :D
  5. hahaha nie moge z Wami nie zagadywac mnie bo ja nie moge odwiedzic innych galerii a nie kce na buraka wyjsc ;)
  6. nie no zdjecia rewela hahah odrazu kazdy najlepsiejsze tak plywaja ;) 8) :lol: a Mejk jest w sam sam raz jak zobaczysz Olo Szpile to bedziesz mowil o chudzielcu
  7. czy wczesniej sa jakies foty :evilbat: ja przelotem jeszcze na dowidzenia kcialam systke topiki odwiedzic wiec prosze przyszykowac je teraz ;) i systkie foty podciagnac :D HAAAAAALOOOOOOOOOOO
  8. [quote name='Maga100']Widzisz Dbsst, my cią tak lubimy, że dopilnujemy pod twoją nieobecność, żeby topic nie pokrył się kurzem :lol: a jak trafisz za kraty to kaucję wpłacimy... 8)[/quote] hahaha jak wpacicie kaucje to co innego mam pytanie czy Wy macie turbo doladowanie w paluchach ja nie daje rady
  9. qrcze kcialam fote wstawic ale znowu nie moge :evilbat:
  10. Ratuuuuuuuuuuuuuuuuuunku ja mam ciezki plecak a TZ powiedzial ze go dzwigac nie bedzie ja mniej naprawde wziasc nie moge :evilbat:
  11. [quote name='Daga&Oskar'][b]Szpilunia[/b], to dla Ciebie od Oskarka [img]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Maxi/362bouquet.gif[/img] za to ze tak rzadko tu zagladamy, ale obiecujemy poprawe, na fotkach wygladasz rewelacyjnie ty moja ulubienico. Wielkie caluski [img]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Kiss/kissfemale.gif[/img] [b]Dbsst[/b], udanego wyjazdy zycze [img]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Muniek/28sunburn.gif[/img][/quote] ojejejejeje dziekujemy :oops: dziewczyny ani mi sie wazcie mnie za kraty wsadzac :evilbat:
  12. dbsst

    Mejk

    qrde jaki Mejk jest PIEKNY jak my tesknilismy za Mejkusiem my toffac Mejka
  13. pakuje sie juz 3 godziny i jeszcze tyle do schowania :-? [size=1]qrde dzwonili z pracy TZ cos sie zepsulo i TZ smutny i zly :cry:[/size]
  14. cholera zupek z chin mam cala hurtownie ;) kupilam koszulke ale nie jest biala jest taka leTTko zolta ale co tam ;) ehhhhh pies zarelko wydzielone ma :D aparat ale to jutro cholera
  15. qrde mam maly kocyczek dla Szpili :cry:
  16. [quote name='carragan'][quote name='dbsst']pol plecaka zapakowane zaraz na zakupy po zupy z chin :D cholera napewno czegos nie mam ale jak Agga ma pol domu to nam napewno pozyczy cosik ;) Szpila juz prawie spakowana :D[/quote] Ooo,to moze jednak nie bedziecie na mnie jak na dziwolaga patrzec :wink: :D BTW.Dbsst nie zapominaj czasem cyfrowki,bo kto Malenstwu zdjecia porobi ? :wink: :lol:[/quote] Kochanie ja teraz powiekszam palcami obiektyw coby mi sie Malenstwo w aparacoe zmiescilo ;) :lol: biedny TZ jak on konika zobaczy to padnie trupem hahahahah czy moj Tz moze autem jechac bo to typ biurowy i nie dojdzie :oops:
  17. no wiecie co kolesia trzebabylo podejsc na zolwia i za jaja i z wiadra :lol: jush prawie spakowana :D HA HA
  18. pol plecaka zapakowane zaraz na zakupy po zupy z chin :D cholera napewno czegos nie mam ale jak Agga ma pol domu to nam napewno pozyczy cosik ;) Szpila juz prawie spakowana :D
  19. ło matko one juz rozrabiaja a ja jeszcze nie wyjechalam :evilbat: qrde lece z psem i ide sie pakowac
  20. [quote name='carragan']Dbsst lodowka jest. :wink:[/quote] hahahah dzieki bedzie gdzie chlodzic piffo hahahahahha zaskocze Go ta wiadomoscia zaraz ze jest lodowa hahahahha my mamy pompke ale nie wezmiemy bo nie mamy juz mijsca w naszym jeszcze pustym plecaku ;)
  21. qrde ja jeszcze nie spakowana czy jest tam lodowka moj TZ truje mi banie od dwoch dni tym :x
  22. [quote name='Alicjarydzewska']Dbsst , a ja nie wiem czy ci tu porządku pilnować jak cie nie będzie , bo żeby nie było ze za ciecia robie i siem wtrancam :-? , bo jak scesz to po koleżeńsku popilnuwam 8)[/quote] alez Alu pilnuj jak trzeba to strzelaj wiesz tak po kolezensku ;) hihi podoba sie latajacy fafel... to fajnie :D
  23. [quote name='Agga']Dbsst na dowód ze prubował Agacie jakos przemycic... Przygotowujemy sie do drogi... [img]http://img395.imageshack.us/img395/3202/agataisara65tk.jpg[/img] [img]http://img364.imageshack.us/img364/9644/agataisara75es.jpg[/img] No juz w plecaku jestem... [img]http://img358.imageshack.us/img358/7756/agataisara96cw.jpg[/img] Zabierz moje zabawki ciociu [img]http://img366.imageshack.us/img366/3450/agataisara108uc.jpg[/img] I nie zapomnij Sary [img]http://img369.imageshack.us/img369/4066/agataisara115je.jpg[/img] A ja gdzie sie zmieszcze? [img]http://img370.imageshack.us/img370/9246/agataisara127kb.jpg[/img][/quote] :angel: :angel: jupi jup Elfie Uszko spakowane teraz cichaczem wyjdz z domku i wiooooooo :D :angel:
  24. [img]http://img385.imageshack.us/img385/4500/h4sr.jpg[/img] [img]http://img390.imageshack.us/img390/4088/e7gr.jpg[/img] boshe on plywa jak moja torpeda :lol: :lol: fotki sa REWELACYJNE te i te wczesniejsze :D qrde Mejk :iloveyou: jaki pokemonek hihihihihi
×
×
  • Create New...