Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='rodzice']Ja rownież gratuluję 50-tki , u mnie dopiero 2 .[/quote] ale za to 500 postow przekroczone :D :drinking: :drinking: a dokladnie 501 ;)
  2. no i prosze policja wpadla i porzadek zaprowadzila
  3. dbsst

    Mejk

    [img]http://photos.heremy.com/mrowa/1595809.jpg[/img] moj przystojniak co sie z Wami dzialo czemu Was nie bylo czemu nie bylo foteCek :cry:
  4. i na dobranoc spiaca Tela [img]http://img371.imageshack.us/img371/2816/teliiszipila0375ts.jpg[/img]
  5. nie lepiej Policyje
  6. [quote name='Alicjarydzewska']a co ma mój Ozzy za związek z psychiatrykiem :o Ja wprawdzie pisałam pracę ale z psychologii rozwojowej wiec :roll: [b]i nie będę już czytać wstecz w moim topiku[/b]i fotek też jeszcze nie mam a ja nie chcę zeby mnie zaaresztowali :bigcry: :bigcry: :bigcry:[/quote] pojdziesz do paki a my bedziemy Ci slac slodycze wypieki z pilnikami i takie tam ;) Pika to moze poczytam bo to cenne wiadomosci :D
  7. [quote name='Maga100'][quote name='malawaszka'] [img]http://img380.imageshack.us/img380/6889/2tygodniezzyciaod2do4tygodnia3.jpg[/img] [/quote] :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:[/quote] :iloveyou:
  8. [quote name='PIKA'][quote name='dbsst']ja protestuje ja tego nie czytam :evil:[/quote] :o :o :o[/quote] tego co zescie napisaly od mojego znikniecia
  9. ale dym super fotki
  10. oto jedna z tych fot (najlepsza :evil: ) [img]http://img38.imageshack.us/img38/9376/teliiszipila0209zg.jpg[/img]
  11. [quote name='Alicjarydzewska']:angel: to od jutra produkcja fotek rusza pełna parą :angel: dbsst ma urlopik :angel:[/quote] juz dzis nabstrykalam Telimenie
  12. [quote name='sayma'][quote name='dbsst']Gomez Gomez Gomez[/quote] a gdzie :drinking: :drinking: :drinking: :wink:[/quote] spi pewnie 8)
  13. [img]http://img392.imageshack.us/img392/5967/grill1097jp.jpg[/img] oj Justa nie grzesz
  14. Gomez Gomez Gomez
  15. oj sayma sayma jak zarabiscie ze ja jutro NE IDE DO PRACYYYYYYYYYY
  16. [quote name='Justa']dbsst, przez Szpilkę i Ciebie marzy mi sie teraz bokser!!![/quote] o Justa nie mow tak bo uwierze [img]http://img349.imageshack.us/img349/259/grill1243eu.jpg[/img] a to dla saymy ;) Ty juz wiesz za co ;) te fafle czekaja na Ciebie [img]http://img349.imageshack.us/img349/8639/grill1170es.jpg[/img]
  17. [quote name='agabass']witam wszystkich już po wakacjach wróciłam Szpila jak zawsze piękna i upojona różnymi debe specjałami później zagłębię się w historie Szpilatrona bo pewnie ciekawie tu było :D[/quote] czesc Aga jak wakacje czekam na foty :D
  18. o i jeszcze takie mam foty [img]http://img368.imageshack.us/img368/2507/grill1619au.jpg[/img] [img]http://img383.imageshack.us/img383/5325/grill1181oj.jpg[/img]
  19. [quote name='Olcia']jak bede u swoich to nie omieszkam wyprobowac, hahahahah latajace cielska 50-cio kilowe :lol: :lol:[/quote] tylko chowaj glowe zeby Cie lapami nie zaczepily ;)
  20. mam wrazenie ze ktos sie ze mnie nasmiewa 8) [img]http://img370.imageshack.us/img370/1884/grill1394kg.jpg[/img]
  21. [quote name='Olcia'][quote name='dbsst'][quote name='Olcia']Ty sie lepiej przyznaj co jej do picia dajesz ze ona tak skacze?? :o :lol:[/quote] jak to co red bulla[/quote] oj oj cos mi tu sciemniasz moze dajesz jej tak jak sobie redbulla z woodka :lol:[/quote] ona tak po dog in teh fog lata ;) widac na pierwszysch fotach ze to jej napoj ;) :lol:
  22. [quote name='PIKA'][quote name='dbsst'][img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/p1.jpg[/img] jakie cudenko [/quote] a jakiez to konkretnie cudeńko Ci się tak podoba ? 8)[/quote] hm hm no wiesz :oops: hihihihi MORDZIATA WLOCHATA zboczku :lol:
  23. [quote name='Olcia']Ty sie lepiej przyznaj co jej do picia dajesz ze ona tak skacze?? :o :lol:[/quote] jak to co red bulla
  24. [quote name='Patka']szpla ma tą super obróżkę (chce dla Lili takie szelki) jak nazywa sie ta marka??[/quote] firmy Trixie (Authentic Trixie Caring for your pet) szelek niestety nie widzialam bo tez chcialam kupic ani smyczki takiej nie widzialam sama obrozke :( dziekuje za mile slowa :D
×
×
  • Create New...