-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Alicjarydzewska']o ludziska :o a tu co znowu , Olcia się nad ruskimi znęca , w kręgosłupie ją łupie , Maga bicepsy hoduje , ło matko i jeszcze tatuńcio wzrok straci odczytania Faktu/można i rozum :evilbat: / :roll: Ja chyba pomyliłam topiki :oops:[/quote] hahaha obawiam sie ze to jest jedyny topik w inerswiecie gdzie moga byc takie cuda i dziwy :D i obawiam sie ze to Twoj topik :D
- 78403 replies
-
niestety nie moge dalej opowiadac bo mi serwer nie dziala :( hahah aOlo nie ma sprawy a Kaja i tak da mi sie poglaskac i juz :evil:
-
gdy Szpila otpoczywala i plawila sie w sukcesie Telma wykozystala momen i zaczela zaczepiac Gomeza [color=red]Telma: och Gomciu czy jestes juz gotowy zeby oceniac. Ojej cos mi chyba wlazlo miedzy zeby. Pomozesz mi [/color] [color=green]Gomez: Pokaz nic nie widze. O jej jakie masz codowne poliki po wewnetrznej stronie :D[/color] zapial Gomez z zachwytu :D [img]http://img150.imageshack.us/img150/492/lasek0045ec.jpg[/img] Tylko skonczyl to mowic a Telma juz zaczela swoj uklad. Szybkim susem zanurkowala w kupie piachu i lisci [img]http://img150.imageshack.us/img150/5084/lasek0368tw.jpg[/img] [color=blue]Szpila: och ty maupo chcesz zaprezentowac numer na pedzacego Kretotelma no NIE[/color] [color=red]Telma: myslalas ze zemna wygrasz HA ale nie oddam ci tak latwo Gomeza zgrabnej doopeczki. Jeszcze zobaczysz na co mnie stac[/color]:evil: [img]http://img150.imageshack.us/img150/7002/lasek0428ct.jpg[/img] tylko skonczyla to mowic i wdziecznie przeszla do kolejnej pozy [img]http://img231.imageshack.us/img231/7974/lasek0418kf.jpg[/img] [color=green]Gomez: niemozliwe to ona zna TAKIE SZTUCZKI[/color] :o Telmo ale wyjmij juz glowe zego piachu bo sie udusisz [img]http://img231.imageshack.us/img231/3878/lasek0394rl.jpg[/img] Gomze: cholercia i co ja mam teraz zrobic :-? qtora wybrac qtora pokoffac [img]http://img231.imageshack.us/img231/9329/lasek0401jh.jpg[/img] i Gomzowaty z niepokojem w oczach zerwal sie do ucieczki...... [color=red]Telma: GDZIE PEDZISZ KOCHANY!!!!![/color] [color=green]Gomez: Musze to wszystko ulozyc sobie w glowie. jak wymysle jaka decyzje podejmuje to wroce obiecujeeeee!!!!!![/color] [img]http://img231.imageshack.us/img231/3442/lasek0247ho.jpg[/img] [color=red]Telma: mezczyzni zawsze odchodza kiedy cos zaczyna sie dziac, ehhh musze odpoczac chwile. Ten uklad mnie wykonczyl[/color] [img]http://img231.imageshack.us/img231/9634/lasek0432rt.jpg[/img] cdn......kiedys ;)
-
dzis dzieki szczesciu i sama nie wiem czemu udalo nam sie w srodku lasku spokac agabass i Gomzowatego Ten oto pan byl przyczyna niecodziennego zachowania jakze dobrze ulozonych mlodych dam [img]http://img354.imageshack.us/img354/6941/lasek0055ay.jpg[/img] po krotkim powitaniu dziewczyny stanely do Turnieju Ja Zdobede Serce Goma [img]http://img385.imageshack.us/img385/7046/lasek0492jb.jpg[/img] Gomez fachowym okiem ocenil kraglosci panienek [img]http://img385.imageshack.us/img385/4774/lasek0169qk.jpg[/img] i zarzadzil AKCJA gotowe do biegu zdobywac mnie :D [img]http://img385.imageshack.us/img385/4264/lasek0025bi.jpg[/img] Zaczela Szpila pokazala swoj Szpipopotamowy numer (nie bylo kaluzy poslozyla sie piechem ;)) jak widac komisja bacznie obserwowala konkuretke :D oceniala kazda figure kazdy ruch [img]http://img385.imageshack.us/img385/5996/lasek0078tv.jpg[/img] Pod czujnym okiem sedziego bylo systko :oops: [img]http://img385.imageshack.us/img385/2806/lasek0117oa.jpg[/img] a to szczerze wprowadzilo w oslupienie wszystkich [color=green]Gomez: o rany ! jak ty to robisz chowasz pod fafle kilo piachu NIESAMOWITE[/color] [color=red]Telma:[/color]och co za tandetny numerek ja ja przebije pokaze jej gdzie mrowki zimuja ;) [color=blue]Szpila (mysli): jeszcze dluzej beda sie patrzec a sie udusze[/color] [img]http://img385.imageshack.us/img385/6116/lasek0134rr.jpg[/img] [color=green]Gomez: Szpileczko nie moge wyjsc z podziwu jak niesamowicie piachochlonne masz wary. Telma bedzie miala problem nie wiem czy cie czyms przebije [/color] [color=blue]Szpilka : Gomzowaty nie mow mi teraz o Telmie[/color] [img]http://img362.imageshack.us/img362/8513/lasek0147gk.jpg[/img] Szpilka powalila wszystkich z nog pokazujac na koniec bardzo trudna figure czyli Sroba w plecy kolezanki :D [img]http://img362.imageshack.us/img362/8126/lasek0189nv.jpg[/img] i kiedy juz delektowala sie swoim zwyciestwem, zauwazyla ze Telma zaatakowala i to ostro [img]http://img362.imageshack.us/img362/5775/lasek0178xu.jpg[/img] cdn
-
[quote name='agabass']a nie mówiłam że orgia będzie :lol:[/quote] hahahah nie wiem jak zatytuowac ten secik ;) ale chyba Kosmici w natarciu czyli jak odbija dziewczynom na widok sexy tyleczka ;) :lol:
-
[quote name='daga10011']super foteczki,a pysk bardzo wymowny przed spacerkiem :lol: .Jutro idziemy z BA Hektorkiem do lasu,to popstrykam mu foteczki.Jest przecudny :P[/quote] ooooo koniecznie rob duzooooooooooooooo fot :D a my wrocialismy z lasu i mam zdjecia ale to sa same porno zdjecia prawie same doopeczki ;) z tymi piechami to trzeba miec aparat z turbodoladoweniem :lol:
-
iiiiiiii superanckie foty :D :angel:
-
:angel: super TEN czekam na zdjecia :D super ze ma wlasny piekny dom z koffajacymi wlascicielami :D
-
ExTrA opowiesc i ExTrA dedektywi :D
-
[img]http://img373.imageshack.us/img373/8562/szpilka133d3hf.jpg[/img] spadam do lasu narobic halasu
-
cudnosciowa mordeczkowa :D :angel:
-
qrcze ile zarabistych fot i suknie stoodniooowkowe i zakoffane pary :D :angel: siupel zeby nie bylo to i ja sie pokaze (to w trakcie konsumcji mojego ulubionego dania kebaba :D ) [img]http://img391.imageshack.us/img391/2857/obraz1480uv.jpg[/img]
-
znaczy dwa to BA ale ten z prawej to moje naj naj slodziakowate :d a tu zaczynaja sie zabawy ;) [img]http://img370.imageshack.us/img370/5743/teliiszipila0458af.jpg[/img] [img]http://img370.imageshack.us/img370/6362/teliiszipila0462pr.jpg[/img] [img]http://img370.imageshack.us/img370/9971/teliiszipila0573dv.jpg[/img] [img]http://img370.imageshack.us/img370/8103/teliiszipila0585za.jpg[/img] [img]http://img371.imageshack.us/img371/5044/teliiszipila0592ws.jpg[/img] [img]http://img371.imageshack.us/img371/8749/teliiszipila0600be.jpg[/img] [img]http://img371.imageshack.us/img371/8835/teliiszipila0630gi.jpg[/img]
-
[quote name='malawaszka']haha debest dawaj więcej jak zasypywać CIĄGLE to ciągle :D :angel: :angel: :angel:[/quote] sama tego kcialas :evilbat: :lol: [size=1]tylko musicie mi pomoc znalezc najtanszy 350d kid caly allegro juz przejrzalam ;)[/size] a tu pokaze Wam pieseczka o ktorym marze ;) to Bulldog amerykanski ten z prawej sliczny nie :D [img]http://img370.imageshack.us/img370/2446/69ny.png[/img]
-
hihihi owadozerca :D
-
[quote name='malawaszka'][quote name='dbsst'][quote name='agabass'][quote name='dbsst']oj oby pby oby mam aparat bede strzelac do psow z fotek ;)[/quote] kupi.łaś już swój własny prywarny jak tak to bedzie się dopiero działo u Szpilosławy[/quote] nie TZ z pracy przyniosl i jak widac ciagle wklejam jakies foty u nas ;)[/quote] alee ciągleeee :roll: :lol:[/quote] ciagle ciagle Łobuziaku
-
[quote name='Olcia']Debe przecie tu dzieci zagladaja a tu tak pornografia zawialo :o :lol:[/quote] oj tam pornografia ;) to tylko przelotny romans :D
-
[quote name='agabass'][quote name='dbsst']oj oby pby oby mam aparat bede strzelac do psow z fotek ;)[/quote] kupi.łaś już swój własny prywarny jak tak to bedzie się dopiero działo u Szpilosławy[/quote] nie TZ z pracy przyniosl i jak widac ciagle wklejam jakies foty u nas ;)
-
[quote name='olekg18']mnie sie podoba mnie :D :lol: super[/quote] no to sie cieszkam :D
-
[img]http://img366.imageshack.us/img366/2899/teliiszipila0528ej.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/4790/teliiszipila0537mf.jpg[/img] inni goscie tez tak goszczenie ;) na wyrku lesy wlasciciel Telmy ale nie bede tego pokazywac ;)
-
Gomez zostawil Szpile to wdala sie w lesbijski romans ;) Prosze uprzejmie jakie boksery sa calusne :D [img]http://img379.imageshack.us/img379/230/teliiszipila0494dn.jpg[/img] [img]http://img379.imageshack.us/img379/1103/teliiszipila0479du.jpg[/img] [img]http://img379.imageshack.us/img379/1417/teliiszipila0507eh.jpg[/img] [img]http://img379.imageshack.us/img379/359/teliiszipila0514xe.jpg[/img]
-
A oto nowa sliczna obrozka Ola a raczej Kaji ;) [img]http://img379.imageshack.us/img379/1857/obrozka0031xa.jpg[/img] [img]http://img379.imageshack.us/img379/4980/obrozka0046ds.jpg[/img] [img]http://img379.imageshack.us/img379/32/obrozka0053tq.jpg[/img] [img]http://img379.imageshack.us/img379/804/obrozka0060ft.jpg[/img] komu sie podoba MNIE :D :)
-
oj oby pby oby mam aparat bede strzelac do psow z fotek ;)
-
tak sa u nas witani goscie [img]http://img368.imageshack.us/img368/1213/teliiszipila0627sx.jpg[/img] a tak sie czuja u nas goscie [img]http://img368.imageshack.us/img368/569/teliiszipila0701xs.jpg[/img] [img]http://img368.imageshack.us/img368/527/teliiszipila0618ew.jpg[/img] [img]http://img368.imageshack.us/img368/8240/teliiszipila0654bt.jpg[/img] a tak zachecamy do dalszej zabawy [img]http://img368.imageshack.us/img368/6594/teliiszipila0695pc.jpg[/img]
-
[img]http://img347.imageshack.us/img347/8160/gryzm31rn.jpg[/img] :angel: :angel: :angel: super