-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[IMG]http://images3.fotosik.pl/295/4e23d276656ef79b.jpg[/IMG] Gosieńko Ty naprawdę jesteś zmęczona i przemielona przez młynek JEDYNE CO CIE MOŻE URATOWAĆ TO............PIĄTKOWE SPOTKANIE POMIMO TRUDÓW PRACY :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: bowska jesteś tak na serio :loveu: a kropelkowe foty POWINNY BYĆ ZAKAZANE DO KWADRATU BO SA ZAZAJEFAJNE :mad: :diabloti:
-
[quote name='Teklunia']na mnie? ale ja nie byłam grzeczna ;) [/quote] grzeczna nie grzeczna licze, że trafi :mad:
-
nawet nie wiecie jaki mam dobry humor i jak cieszę się, że pies który mógł nie mieć Życia dostanie Je właśnie od Was od tych którzy uczestniczyli w przemijaniu by teraz tworzyć CUD!!! dawać pociechę miłość i radośc poczucie bezpieczeństwa i i robiac największy hokus pokus wsypując co dziennie coś do jedzonka w miseczce :lol: jak się cieszę, że to nie byle kto będzie z Wami mieszkać, że to będzie mały rozrabiajacy Zagraj który nie jest [U]przypadkowy[/U] :multi: jestem z Wami i sercem i dziękuje, że dajecię mi radość :loveu:
-
[IMG]http://images2.fotosik.pl/300/f5780534e3b333cc.jpg[/IMG] totalnie się zakochałam w tym Myszkowym przedziałku i zadziornym spojrzeniu :loveu: :loveu: :loveu: dawno baaaaaardzo dawno mnie było ale teraz jestem
-
ja tez nie będe miała ale to ostatnie spotkanie w tym roku jak przyjdziesz to będziemy mogły mówić że poznałyśmy sie w zeszłym roku :cool3: tak na serio rozumiem Cie ale nie usprawiedliwiam i mam nadzieję, że bedziesz :mad:
-
ja bardzo bardzo bardzo prosze o przepis na bigos świateczny :oops:
-
idę spać ciao do kiedys tam napewno nie do jutra :placz: jutro do 20 pracuje :placz:
-
[quote name='paula_z']O jejku, dzieeeeeki, san sej :evil_lol:[/quote] spoko zasłużyłyscie :evil_lol:
-
Maga się miga donoszę uprzejmie dzi jakie ładne bokserskie kakaowe oko :evil_lol:
-
żartowałam sprawdzałam tylko kto mnie kocha zdałyscie mój trudny test możecie kołomnie siedzieć :evil_lol:
-
huuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrra będziesz :multi: szkoda, że mnie nie będzie :evil_lol: :evil_lol:
-
to prawda mój urok osobisty nie zna granic :evil_lol:
-
[quote name='dbsst'][COLOR=red][B][U]Kropelkowa Damo wpadasz w piątek 22 do ARABA[/U][/B][/COLOR] poznać dogociółki i podzielić się przysłowiową kawą :evil_lol:[/quote] muszę przepraszam ale musze sie zacytować :cool1:
-
[quote name='malawaszka']huuuraaaa no to już wiem, że MAM gdzie iść na sylwestra :multi: :loveu:[/quote] ZAPRASZAM :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/12-17-5.jpg[/IMG] bardzo ale to bardzo orginalne zdjęcie :cool1: :evil_lol:
-
Piękny bokser Wspaniały to Twój ................... a ten blablador zasłaniający tego jakże pięknego i dorodnego boksera :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[URL]http://img97.imageshack.us/img97/6571/dscf3716lk3.jpg[/URL] :loveu: :loveu: :loveu: waszka wpadasz w piątek do Araba na Wigiljie przy kawie :cool1: :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maga100'][B]i piękne po mamusiach :loveu: [/B] [B]będziemy jeść śledzie i się dzielić? :p [/B][/quote] tak Magdaleno
-
[quote name='Sabina1'][B]Oromnie dziękuję[/B] [B]Dbsst[/B] [B]Mam nadzieję, że schabik na leku wyjdzie Ci przepyszny :loveu: [/B][/quote] zrobie foty ;)
-
DIABLE wcielony 100 lat :loveu: :loveu: :loveu: UWAGA UWAGA [SIZE=5][COLOR=red][B]22 PIATEK GODZINA 21 ARAB WIGILJA OBECNOSC NAD OBOWIAZKOWA[/B][/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Teklunia']Witajcie moje miłe dziewczynki - Szpileczko i Debeściaczku :buzi: Pamiętacie mnie jeszcze? :oops:[/quote] nie a kto Ty Mikołaj czy kto :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: zajrzyj na swoją galerie i zgadnij czy Cie ktoś w ogóle pamięta ;)
-
[quote name='PIKA']jak wigilijne to chyba przy opłatku :evil_lol:[/quote] czepiasz się weźmiemy sobie biała kawe :evil_lol:
-
UPRZEJMIE INFORMUJE ZE 22 PIĄTKA O GODZINIE 21 W ARABIE CZEKA NA PANIA MIKOŁAJ
-
[COLOR=red][B]piatek 22 godzina 21 ARAB[/B][/COLOR] obowiązkowa Wigilija z motywem przewodnim kawowym :evil_lol:
-
[COLOR=red][B][U]Kropelkowa Damo wpadasz w piątek 22 do ARABA[/U][/B][/COLOR] poznać dogociółki i podzielić się przysłowiową kawą :evil_lol: