Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. że GDZIE?? jakich swinek ?? brzmi WSPANIALE
  2. jestem cały czas jestem [*] jestem z Wami i Bajanem [*]
  3. [quote name='Asiaczek']A wiesz coś bliżej na ten temat? Pzdr.[/quote] niestety nie wiem berek Leemonco :D
  4. jestem załamana wstrząśnięta JEST MI CHOLERNIE PRZYKRO [*] [SIZE=1]moim zdaniem to zły rok[/SIZE] :shake:
  5. [quote name='Teklunia']Debe w kuchni :crazyeye: Własnym oczom nie wierzę :evil_lol:[/quote] :eviltong: :eviltong: maupa :eviltong: :eviltong: :eviltong: czasem pojawiam sie w kuchni dziś zrobie schab na leku jak wyjdzie dam przepis ;)
  6. mam nadzieje, że znaleziony domek będzie lepszy niż obecny
  7. [quote name='Maga100'][B]Malawaszko, serdecznie zapraszam na Sylwestra :cool3: Będziesz tylko Ty i Ja :p O północy zabiorę cię na wycieczkę motorem po lesie w celu dokarmienia dzików :p [/B] [B]Będzie cudownie :loveu: [/B] [/quote] eeeeeeeeeeeeee nie bede przypominac kto wpadł na GENIALNY pomysł SYLWESTROWEJ NOCY KTORA TY MASZ ZORGANIZOWAĆ a teraz mowisz ze bedziesz tylko ty i Waszka :obrazic:
  8. Daga dziękuje na tej focie widać jaka Szpila jest mała albo jaka ja wielka :roll: :evil_lol: POMOCY [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2529042#post2529042[/URL]
  9. [quote name='Ka-ka']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: nie no, ja wiem, że ostatnio rzadko bywam...ale nie wiedziałam, że aż tyle mnie ominęło ;) czy ja o czymś nie wiem???:p[/quote] cz JA o czyms nie wiem :angryy: SŁUCHAJCIE SPRAWA JEST DOŁUJACA.................... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2529042#post2529042[/URL] ponieważ mnie więcej nie ma jakjestem proszę pomóżcie suczce :placz: właśnie z TZ mieliśmy piekło zgadnijcie czemu..............wyszedł wnerwiony na mnie...........ja ją CHCE mieć ale nie moge :placz: może Wam się uda znaleźć jej dom ja tez poszukam jest BOSKA
  10. czesc dziewczynki jak tłumnie żeście wpadły w odwiedziny :loveu: ja mega przelotem :cool1: :shake: wstawiam zdjęcie jedno i spadam :diabloti: [IMG]http://images2.fotosik.pl/268/eb95fcfa491b5fce.jpg[/IMG] trochę siła wziełam Szpile do pozowania niestety nad rzeka Wisłą dostaje szału ni nie można jej zatrzymać :roll: :cool3: :p [SIZE=1]zdjęcie takie se bo TZ z łachy robił[/SIZE] :placz:
  11. [quote name='Maga100'][B]Boszsze, nie dość, że terapia nie przynosi efektów, to jeszcze nastąpił nawrót :shake: :shake: [/B][/quote] hahha jak znajdę taką jedna karteczke to zrobie jej zdjęcie ciekawe jak mój terapeuta będzie sie tłumaczyc wtedy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  12. aaaaaaaaaaaaaa [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/267/42caa647ac7ea3ac.jpg[/IMG][/URL] a kuku [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/266/bc18ab50885dd4e0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/266/6605eb0e1989c81f.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/267/838940f8ca7183c7.jpg[/IMG][/URL]
  13. buuuuuuuuuuuuuuuuuuum [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/267/8236b2bc9a2b3989.jpg[/IMG][/URL] najwspanialszy męczacz psów mama mojej ukochanej Magdy [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/267/961421cba8acce61.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/275/bd153fea001c1c17.jpg[/IMG][/URL] ten co się ślini na widok mojej Szpileczki [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/275/4372df23d656084f.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='HankaRupczewska']Będę Ci to pamietać do grobowej deski ! :loveu:[/quote] głosowałam na Ciebie :cool3:
  15. [*] trzymajcie się Kochani
  16. efaktów może nie przynosi ale za to jaka msz radość pracując ze mna MOJA UKOCHANA MAGDO :diabloti:
  17. [PHP][/PHP][quote name='HankaRupczewska']Że niby ja ??? A gdzie sa fanfary ??? I dlaczego nikt mi nie gratuluje ???? :placz:[/quote] no jak nie jak tak :cool3:
  18. GRATULUJE PANI PREZYDENT STOLYCY :cool3: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  19. [quote name='Maga100'][B]buhahahahahha, zaraz umrę :evil_lol: [/B][/quote] wiedziałam wiedziałam, że tobie sie spodoba :evil_lol: Kara i lato kiedy pada ciepły deszczyk w upalne dni :cool3:
  20. hello UKOCHANA PSYCHOLOSZKO to moja osobista pani psycholog nieźle mam cio podziwiam orginalne ujecia i wyjsć z podziwu nie mogę za tą odwage kadru :diabloti:
  21. moja UKOCHANA MAGDO ależ co jest podejrzane :roll: :razz: :diabloti: a to to tez jest super extra orginal :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/266/a34e92434c1be099.jpg[/IMG][/URL]
  22. czesc Haniu ćliczne foty taaakie jesienne :loveu:
  23. Kara ja kocham jesień jak nie pada i zime jak pada hahahhaha a oto wczorajszy spacer z moja [B]UKOCHANĄ MAGDĄ[/B] :loveu: :loveu: :loveu: nie wiem czemu takiej kiespkiej jakosci jest ta fota na duzym jest zarąbista [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/266/3a0e26c6d546f5bb.jpg[/IMG][/URL] hahahhaha ukochany kadr Magdy [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/266/4cf924d5bb7486cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/266/c1a2a6a2c3518e11.jpg[/IMG][/URL] takiego zdjęcia napewno nie widziałyście na innych galeriach :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/275/acae370e5951b2e4.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/266/082157e58a3fbe05.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/266/527bf9522f402d37.jpg[/IMG][/URL] eh te kolory [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/275/53e780aaf6c88f2d.jpg[/IMG][/URL]
  25. [quote name='agabass']gratki gratki poleciały mi z wrażenia do ksteczek gatki :multi: buziak ty moja dyplomówko[/quote] hahhahahha stara Szpilka tego chyba nie było :/ [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/275/58a147048167ff6e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/275/f0d09968c0476a64.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/275/46e2c84ee2713938.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/275/ff3c2cc5e65f525b.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...