-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/314/f0bc074b2e7a7eb2.jpg[/IMG][/URL]
-
drrrrrrrrrrrrrrrramat [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/314/faf4dc395b183878.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/305/c358bcd41abab06a.jpg[/IMG][/URL]
-
bardzo dziękuje za życzenia :loveu: zrobiłam dwa ciasta makowiec = zaklaec marcepan = zakalec :shake: :shake: :shake:
-
[quote name='lothia'][I]DUŻO PRACY W NOWYM ROKU A W TYM FAJNYCH PREZENTÓW,NIECH CI SZPILA BĄKI PUSZCZA:evil_lol: [/I][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/5778/mikoajtrbkayh3.gif[/IMG][/URL][/quote] hahahaha dziękuje Ci Lothia NAPRAWDĘ :eviltong: [quote name='Vectra'][FONT=MS Sans Serif][SIZE=1][B][COLOR=lime]W wigilijną noc, gdy śniegu napada moc, niech Mikołaj Święty przyniesie wymarzone prezenty, a na Nowy Rok same wspaniałości - przede wszystkim - morze miłości. [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [/quote] :buzi: [quote name='Kamcia_14']O jej :razz:. Jakie zdjęcie :loveu:. Wydaje mi się jakby mówiła coś w stylu - Fikasz ?! To jak chcesz to wyjdziemy na zewnątrz :evil_lol:. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] heheheh coś ala to mówiła do Magii ;) [quote name='paula_z']Czesc Dominisiu :loveu: Zdrowych i pogodnych swiat dla Szpilowego stadka ode mnie i Maksia :bluepaw: i fajnych prezentow :x-mas:[/quote] :buzi: [quote name='madzia i medor'][COLOR=blue][B]Staropolskim obyczajem,gdy w Wigilię gwiazdka wstaje,Nowy Rok zaś cyfrę zmienia wszyscy wszystkim ślą życzenia.Przy tej wdzięcznej sposobności życzę Tobie moc radości,dużo śniegu,smacznej rybki,lekkiej i niegroźnej chrypki,uśmiechu od ucha do ucha,zdrowia i pogody ducha.I żeby Ci się darzyło,z roku na rok lepiej było.[/B][/COLOR][/quote] :buzi: [quote name='HankaRupczewska'][CENTER][B]Dominika - WESOŁYCH ŚWIĄT !!![/B][/CENTER] [CENTER][B]Hania, Gezek i Mania.[/B][/CENTER] [/quote] :buzi: i jeszcze raz dla WSZYSTKICH [IMG]http://images3.fotosik.pl/303/14c3d37ff091ee69.jpg[/IMG]
-
[quote name='olcha']Bilans zysków i strat: Zyski: -makowiec x 4 pyyyszotka sama robiłam o dziwo wyszedł -keks sztuk 1 -piernik sztuk 1 -sernik sztuk jedna wielka porządna sztuka -pierogi - milion -uszka - 2 miliony -barszcz - gar dla wojska z 2 województw -mak na kluski z makiem - MNIAAAM! -mięsiwa się pieką -pasztet -choinka ubrana stoi, a pod nią nagle masa prezentów się pojawiła :-o -karpik w galarecie się robi -jemioła obecna -ZAPACH TAKI, ŻE AŻ WYKRĘCA :loveu: Straty: -nie czuje rąk i nóg - a właściwie czuje, aż za bardzo -nie mogę nic znaleźć w tym porządku! -psy siedzą po kątach i pomagać nie chcą :mad: -jedna bombka zbita -10 kilo do przodu :p (chociaż może to w zyskach powinno być :eviltong: ) WESOŁYCH ŚWIĄT![/quote] już never ever dokuczania :( ja mam bilans samych strat............ pierniczki tajna broń do zabijania makowiec najlepszy materiał na spadochron wszeczasów :evil_lol: bałagan jak 150 a od "próbowania" bigosu eksplodujemi bomba zegarowa za jakieś 5 minut w brzuchu :shake: mogę wpaść doi Cie na wyżereczkę :cool3: :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ale masz fajowo cyrkowo bowsko ze Elmiano grzeczniano ma juz domes teraz jeszcze dwójka z piekła rodem kto chce diabełka do szybkiego i pewnego unicestwienia choinki :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
jest bowski :multi: :multi: :multi: :multi: ale ma na maxa niebezpieczne spojrzenie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: pewnie juz w łepetynie układa kolejność psikusów :evil_lol:
-
[quote name='paula_z']Czesc dziewczeta :loveu: Dominika, sliczny banerek :multi: Czemu sie tak zmylas szybo z Pika :mad: i nie poczekalas na Maksia :placz: a on chcial Ci swiateczne zyczenia zlozyc :cool3:[/quote] akurat taxa podjechała i wsiadłyśmy :( a tak chciałam Maksia wyczochrać :placz:
-
haha n emyślcie że ja mam jakiegoś ideała ale pnkt 3 dziś był grany w wymianie porannego dzień dobry :shake: :angryy:
- 78403 replies
-
czeswc Lothia jak mój chłopak słodko śpi i nie mówie tu o Demonczny :evil_lol:
-
[quote name='Hania']Jadą ........[/quote] aaaaaaaaaaaaaaaa po łokcie obgryzione paznokietki :evil_lol: :multi: :multi:
-
mhhhhhhhhmmm obgryzione paznokietki mam z niecierpliwości aż po nadgarstki :shake: :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
nie no padam z zachwytu nad maluszkami :loveu: i padam ze złości OKRES PRZED ŚWIĄTECZNY I ŚWIĘTA PEŁNE MIŁOSIERDZIA :placz: znajoma z pracy poszła na spacer po lesie w eszłym tygodniu i znalazła przywiazaną do drzewa gromadkę takich maluszków :placz: UWIELBIAM ŚWIĘTA dobrze, że są tacy ldzie jak WY KOCHAM CIĘ WASZUNIU :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
czesc Ty której nawet nie lubie :eviltong:
-
czy da radę zpisac tego mojego na kurs ona ma galopujący problem nr 3 z pierwszego dnia :shake:
- 78403 replies
-
[quote name='HankaRupczewska']Jak zwykle . [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/303/498a3ba8ff787305.jpg[/IMG][/URL][/quote] eeeeeeeeeeeeeee taaaaaaaaak hmmmmmm no to jesteś bardzo dalej odemnie w przygotowaniach świątecznych dzi jak Ty to robisz , że bałaganu nie robisz ;) :evil_lol:
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
dbsst replied to bigos's topic in Foto Blogi
wstawiłam gdzieś zdjęcie które może Cie zaintererere ale nie powiem gdzie ;) -
witaj dogoarabko :evil_lol:
-
uwaga uwaga premiery dwie :D [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/303/a7dbb22de9667bdc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/259/b9fc3b6028e8ced7.jpg[/IMG][/URL] proszę można się zachwycać ;) SĄ DO ZJEDZENIA co więcej MNIE SMAKUJE :roll: :eviltong:
-
[quote name='KaRa_TC'][IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/12-17-30.jpg[/IMG] Boskie zdjęcie Szpileczki:loveu: :loveu: :loveu: co za minka:loveu:[/quote] to zdjęcie zrobiła Maga tak na nią patrzy Szpilka hmmmm ma minę mocno współczującą :evil_lol: [quote name='HankaRupczewska']O, ja wstałam CZTERY godziny później, niż zakładał plan. I do tego siedzę przy komputerze. Otacza mnie kosmiczny bałagan - ale .... ja to mam w ***** :p[/quote] hahhahahaha uf to nie jestem sama zagubiona w czasie jaaaaka ulga ;) [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][I]Haniu witaj w klubie ja siedzę w stroju niedbałym przy kompie :oops:a powinnam już wracać z zakupami do domu :evil_lol:[/I][/B][/quote] zakupy zrobiłam w sklepie pod domem a reszte TZ wręczyłam do kupienia ja taka zarobiona no co robiłam zdjęcia bigosowe :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:p[B][I]lista obecności podpisana;)[/I][/B][/quote] kurczaki wstałam a 2,30 godziny poźniej jak zamierzałam :mad: [quote name='jo-jo']Ktoś tu czapeczke ubrał:loveu: Cześć DeBe, troche póxno ale lepiej późno niż wcale :evil_lol:[/quote] hehhehe wydało się za Maikołaj nie istnieje ze prezenty roznosi Szpilka ;) a witamy witam czy poźno czy wczesnie ale zawsze z radoscia :p
-
jutro coś lepsiejszego wymodze bom dziś zmęczona ;) ah ta kaffa
- 78403 replies
-
hello sis życzę Ci samogo szczęścia i radości :loveu:
- 78403 replies
-
melduje się poszłusznie JEZDEM :evil_lol:
-
ależ jestem WŚCIEKŁA nie mogę znaleźć swojej świątecznej Szpilki tej co dostałam w zeszłym roku :-(