-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='HankaRupczewska']Ha ! trochę się zmartwiłam. Ale nie za bardzo :evil_lol: Piekę szarlotkę z brzoskwiniami. I pianą kokosową. I będzie finalnie z bitą śmietaną :p[/quote] AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ja kce szarlotke z kokosem morela i smietana zbitą :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']:lol: wariatki M.A.G.A. :evil_lol: spałam pół dnia, potem byłam zakupić kabaretki a teraz się szykuję więc :hand:[/quote] pogubienia kabaretek podeptania partnera i szybkiego stoczenia się pod stół Weszko M.A.G.A :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='HankaRupczewska']Hahahahaha ! Ale napisz mi przynajmniej, że w Twojej galerii o tym przeczytałam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Czyli Edyta Anna Barbara Falińska miała rację zadając mi pewne pytanie :lol:[/quote] miała bardzo racje :evil_lol: :evil_lol: tak u mnie czytałaś o krokach Polonezowych i Duzo Fiatowych :evil_lol:
-
[quote name='HankaRupczewska']Czy Ty aby nie miałas być na studniówce ? Tak jak Waszka ? Cholera - chyba ZNOWU coś mi się popieprzyło ....[/quote] ja na stooodnioowce :-o :-o :evil_lol: :evil_lol: ja dziś z dziewczynkami nakaffe sie umowiłam:evil_lol: :evil_lol: na stoodnioowe wybiera sie JUSTA :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
ci którzy mnie znaja osobiście wiedza, ze jestem pełną uroku i wdzięku młodą osobą. Jestem miła i uprzejma. Poznała sie na mnie również moja sąsiadka z naprzeciwka i dziś rano przyszła do mnie z takimi o to podrakami :D [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/288/4b49c81e66f999f0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/25/4556bd14342d4ff1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/21/2c9b2838b26f055b.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/25/ba0e8fd215e8eda0.jpg[/IMG][/URL] :cool1: Vectra przykro mi :( ale juz prawie po sałatce
-
[quote name='HankaRupczewska']Droga [B]Dominiko[/B] - też Cię kocham :p [/quote] iiiii jak miło motylki mi lataja w brzuszku :p :eviltong:
-
[quote name='paula_z']I kawalera dla Szpilki :p :multi: :multi: :multi:[/quote] hahahhahahahaha :cool3:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Animisięśni :evil_lol: Bez domyślania jest ciekawiej :diabloti:[/quote] :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: [quote name='Pysia']Wyobraźcie sobie ze wyłączyli mi prąd na mojej wsi :angryy: Nagle kompik zgasł a osoba sterowana pilotem ucichła....Odkurzacz przestał furczeć i w domu nastała głucha cisza przerywana odgłosami drapieżnych ptaków latających na zewnątrz:roll: Nawet Zmoroszelmy przestały chrapać....Robiło się ciemno, cicho i niemiło....[/quote] biedactwo :diabloti: [quote name='HankaRupczewska'] I się wstydzę ... :oops: :oops: :oops: FUJ ![/quote] TY :-o :-o :-o -
Kasiu może się uda ja cały czas na bidule namawiam TZa i kiedyś mi ulegnie bo już bedzie mieć mnie dość ;)
-
[quote name='paula_z']Czesc dziewczynki :loveu: Dopiero wrocilam, Dominika ma kilka fot, ale malo, bo swiatlo bylo kiepskie :cool1: Nie wiem kiedy beda, dzis to chyba juz nie, ja ich nie mam jeszcze :p[/quote] a ja się szykuje na przyjecie dam :evil_lol: miód już mam :multi: :multi:
-
[quote name='majoka']A ja bidulka mam krupnik:([/quote] oj daaaaaaaaaaaaawno nie jadłam krupnika mniam
-
[quote name='Vectra']aaaaaaaa jaka smakowitość mniammmmmm mam nadzieje że zostawiłaś troche tej sałatki ?[/quote] eeeeeeeeeeee postaram się tak naprawde to to mój sniadanie obiad i kolacja. Ale mam baterie miodu :evil_lol:
-
zaraz wpadajcie :multi: :multi:
-
[quote name='ewelinabuck']nie no nie moge zdjecia Szpili rewelacyjne:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] dziękuje :loveu: dziś natomiqast mam takie delikatesy :sabber: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/23/861a4cf87210f5d5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/20/8423b320571aafa1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/287/aa085aab675298e2.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='olcha']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Wstałam i żyję [IMG]http://foolstown.com/sm/kar.gif[/IMG] obłożyłam się w nocy jedną krwio-szpilko żerczą cziłałą :cool3: Ona się czasem tak zawiesza :loveu: i tak siedzi, albo jeszcze dodatkowo zasypia tak :loveu: i po chwili nagle opada na podłogę :lol:[/quote] o witaj wstana olcho :loveu: z szpilozercza cziłała :evil_lol: no tak psu pradu załujesz :shake:
-
[quote name='Pysia']Nie masz się co denerwować ;) Ta krew to glutoplazma Dominiki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] glutoplazma :-o sugerujesz ze ja z kosmosu :roll:
-
[quote name='Pysia']Jesteś pewna? Ja wiem że Weszka ale to galeria Debe :diabloti:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='HankaRupczewska'][CENTER][B]Padłam onieśmielona waszymi obiecankami i obsypuję każdą z Was oddzielnie i wszystkie razem miłymi słowami i zachwytami dla Waszej wierności[/B][/CENTER] [CENTER]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/CENTER] [B][COLOR=red]Debe[/COLOR][/B] - moja śliczna, mądra nieśmiała przyjaciółko, która nic nie potrafi załatwić - ZAWSZE możesz liczyć na mnie. Załatwię za Ciebie każdą urzędową sprawę. I KAŻDZIUTKIE zaświadczenie. Tudzież WŁAŚCIWY dyplomik. :loveu: [B][COLOR=red]Magdaleno [/COLOR][/B]- niedostosowana, nieasertywna, Magdaleno którjej NIKT nie kocha - pomogę znaleźć Ci swoje miejsce w życiu. I w pracy . Na TYM samym piętrze. A moze jeszcze w TYM SAMYM pokoju. Ale za to czterdzieści cztery pietra od poziomu na którym pracuje Pani Od Labradorki.:loveu: [B][COLOR=red]Edyto [/COLOR][/B]- wiecznie sfrustrowana, niezadowolona i nieszczęśliwa w życiu rodzinnym, niespełniona w zawodowym - załatwię Ci nowego TZ-ta, pracę, w której nie trzeba będzie się zbytnio przemęczać oraz kupię Ci auto. Żebyś miała komplet. Do tego przwa jazdy. :loveu: [COLOR=red][B]Ewo [/B][/COLOR]- co tkwisz po uszy w niezalegalizowanym związku - związku, który sprowadza cię nieustannie na drogę grzechu - mimo, że czasami starasz się z niej zawrócić. Ewo wiecznie zagrożona zeżarciem przez psy, które patrzą na Ciebie z każdego kąta Twojego nieuporządkowanego życia - ja wydam Cię DOBRZE za mąż. I sprawię, że pokochasz ZUS miłoscią odwzajemnioną.:loveu: [B][COLOR=red]Ago z Bieszczad[/COLOR][/B] - ( tak napisała o Tobie nasza ukochana Maga ) - sprawię, że ogródek SAM będzie Ci się odśnieżał. I że orócz Osobistych Trawnikowego i kierowcy będziesz miała duuuuużo liczniejszy personel osobisty. I NAPEWNO będzie w nim Baca :loveu: [B][COLOR=red]Małgosiu[/COLOR][/B] - która co prawda nie bardzo mi ślubowała - ale sprawię, żebyć wreszcie mogła kupować odzież w rozmiarze 46 - tak jak zawsze marzyłaś.:loveu: [B][COLOR=red]Malawaszko[/COLOR][/B] - Ty też nie byłaś zbty ochotna w ślubowaniu - ale ponieważ wiem, że możemy przyjaźnić się na kocią łapę ( pamiętasz TEGO kota ) - sprawię, że jutro, na Twojej drodze do pracy pojawi się Rambo. I - bynajmniej - NIE będzie on PAPUGĄ. :loveu:[/quote] ja przkopałam ja zawsze czytam co masz mi do napisania :evil_lol: :evil_lol: :modla:
-
ooooooo Haniu buszujesz juz po dgm :roll:
-
[quote name='Pysia']Muszę Cię zasmucić bo ja wydzieram się calutki rok :evil_lol:[/quote] hahahhahahaha tak znowu mi na gulu grasz :mad:
-
[quote name='Pysia']To ja idę sprzątać :p[/quote] a ja zaszyc sie w mysia dziure :evil_lol:
-
[quote name='Pysia']Ale musisz się zakneblować i tak przynajmniej z 10 minut.... Swoją drogą to cały temat znajduje się w wielu galeriach i nikt postronny nie połapie się w tym :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] i o to chodzi bo inaczej wsadzili by nas w pasy cnoty i do pokoju bez klamek heya :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Niedoczekanietwoje :eviltong: Jakiego woja :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Czyzbyś miała na ghłowie Szwejka? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Zadziwiasz mnie coraz bardziej....[/quote] hahha nie w głowie mam strusia pedziwiatra i przez to szybciej mysle niz piesze czyli musisz sie domyslac co autor miał na mysli:evil_lol: -
[quote name='Pysia']:2gunfire:[/quote] naaaaaaaaaaaaaaaaaaaajdrozsza utoffana jedyna :iloveyou: :iloveyou: :saint1: