Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='evaxon']czesc babeczko:multi:[/quote] czesc właśnie ide do pracy od poniedziałku będe spoźniona :shake:
  2. [quote name='Asiaczek']Już Ty się za bardzo nie zastanawiaj, tylko wpadaj......[U] a potem sama się przekonasz, w co wpadłaś[/U]! Hahaha...:evil_lol: pzdr.[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  3. powiem z żalem, że zazdroszcze Wam jeziora i dzików :placz: :placz: :placz: :placz:
  4. [quote name='Pysia']Miód? A nie możesz skombinować swojskiej naleweczki? Lubiam też turecka wódeczke ;) Ale za licho nie pamiętam jak ona się zowie ( Bilobil Babciu - wiem ) I czy uważasz ze powinnam dla poprawy samopoczucia Szpili zabrać też Zmorke? Bo się zastanawiam....[/quote] hahahhaha miałam robić nalewki al emi jakoś wypadło to z bańki :shake: ale jak wpadniesz to Ci systko dam nawet psa :evil_lol: tak weż Zmorasta też Szpilka nie będzie miała tez derilki strachilki napewno przy Twoich maleństwach takich tyci tyci :evil_lol: [quote name='evaxon']:lol: staralam sie bardzo bardzo :cool3: balam sie tego kija qtorym machalas:evil_lol:[/quote] :loveu: :loveu: :loveu: ja kijem :-o :evil_lol: [quote name='paula_z']Mamciu :calus: A to frajer jeden :angryy: Jak byl Maksiu to jakos widzial wszystko i sie nie odwazyl puscic tej suki :mad: Co to w ogole za tlumaczenie, ze on nie widzial :angryy: To sie rozgladac trzeba, jak sie ma agresywnego psa, oczy dookola glowy :angryy: Ja tez wpadne mu przetlumaczyc - Maksiu nie pozostanie bierny, jak go zaatakuje, nawet suka :evil_lol: [/quote] no nie wiedział wtedy ak sie psa trzyma :angryy: [quote name='Maga100'][B]to będzie miał BIG PROBLEM :diabloti: [/B][/quote] oł jeeeeeeeeeeee ja jestem spokojna ale furiat ponoć we mnie siedzi :oops:
  5. [quote name='evaxon'][CENTER][B][SIZE=6][COLOR=magenta]witaj babciu:loveu:[/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/28/999ee915cc222bba.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/quote] :-o :-o :-o :mdleje: :mdleje: oooooooooooooo nie wiem co powiedziec [B][SIZE=7][COLOR=darkred]DZIĘKI[/COLOR][/SIZE][/B] wsadziłam sobie na tapete AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaa ja kocham laurki :loveu: :loveu: :loveu:
  6. [URL]http://img218.imageshack.us/img218/2708/10081297nx.jpg[/URL] mooooooooooooja miłośc :loveu:
  7. łoooooooooooooooooooo qrczaki jaki połamany las strasznie tajemniczy i bowski tak na marginesie :oops:
  8. [quote name='Kate I Luka'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/4659/spacer58uf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/2203/spacer74kp.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/4945/spacer95bv.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/7212/spacer103hb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/5985/spacer142zu.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/6965/spacer155zg.jpg[/IMG][/URL] [/quote] booooooooooooooooooowskie foty dzi jaką on ma sylwetke:loveu: :loveu: :loveu: zakochana po uszy w tym żółtym złodzieju niewinnych serc :loveu: ostatnia fota max :multi: czesc w ogóle dawno mnie ni ebyło bij:evil_lol: :evil_lol:
  9. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: przypominam czule :loveu:
  10. jestem rodzoną matka Pauli i o kurde ja jestem BABCIĄ!!!!!!!!!!!!!!!!! HM HM WNUSIU JA CZEKAM:mad:
  11. [quote name='Pysia']Czyzby Magdę ku ogólnej uciesze ktoś wreszcie porwał? :diabloti:[/quote] no coś Ty nawet wiatr jej nie chce :diabloti: jesteśmy na nią skazane :diabloti: teraz pewnie ćwiczy miny i uśmiechy przed lustrem ala M.A.G.A coby jutro powalić klientów w robocie :diabloti:
  12. [quote name='resuruss']Dbst!Ja tam wole byc molosem niz grzywaczem ( bo takie mam) ,bo bym musiała z gołym zadkiem po ulicy latac :evil_lol:[/quote] hahahhaha chyba coś jest w Twych słowach to ja jednak jestem szczesliwa z mej molosowatej figury :evil_lol: :multi: BABCIU WESZKO najlepszego babciwego całusa chce :loveu:
  13. hahahahha jesteście walnięte ;) jak dobrze niec rodzine :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a poźniej jak wszystkie razem i każdy z oddzielna pokażre suce gdzie jest jej miejsce na osiedlu to pójdziemy do mnie na miód i Wasze obronne psy w zgodzie będą jadły sobie kosteczki a Szpila na zawał nie zejdzie :evil_lol: :evil_lol:
  14. [quote name='PIKA']Dominika a co to za pies? :cool3: Moze ja z Saba przyjdę do Was na spacerek to moze koles nas zauwazy ? :evil_lol: Ja tam moge miec sucza na smyczy :siara:[/quote] Saba zrobiła by z niej wióry :evil_lol: to jest mieszaniec wielkości ONA a barwy Labka to młoda suka jest ma około 1,5 roku i startuje TYLKO do słabszych :shake: ale ja jak najbardziej zapraszam na specer :evil_lol:
  15. jestem na maxa wqrwiona ta suka z która Szpila miała starcie (Paulina miała to "szczescie" widziec i suke i pana i zachowanie jej na własne oczy) wczoraj została puszczna i odrazu podleciała do szpilki na szczescie Szpila była w krzakacj i robiła qoope. udało mi sie ją odpędzić. DZIS ten koleś puścił suke znowu (ON MNIE NIE WIDZI TYLKO CZEMU WIDZIAŁ MNIE TYDZIEN PO ZAJSCIU) uciekłam z jednego miejsca spacerowego za 15 minut przyszedł w drugie i ZNOWU PUSCIŁ SUKE PUŚCIŁ [B]I NIE UDAŁO MU SIE ODWOŁAĆ!!!!!!!!!!![/B] [SIZE=1](nigdy mu sie ni eudaje bo ona ma go na zakręcie doopy).[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] Dobrze ze była z nim Pani która jakoś złapała psa :shake: wziełam Szpilke na smycz wręczyłam Pani i poszłam do pana (celowo mała litera) z PROŹBĄ zeby uważał bo nasze psy sie nie polubią i zeby, z jego strony chociaż cień zrozumienia był bo sie obawiam o mojego psa a on sie pyta : dlaczego (qrwa czy ja nie rozgarnieta jestem czy co) więc mu mówie ze jego pies jest agresywny (w tym czasie warczał namnie najeżony), większy i śliniejszy od mojego i sie boje, ze zrobi mojemu krzywde i, że ja ciągle przed nim "uciekam" (a w sumie to nie ja powinnam bo to nie mój pies jest agresywny i do tego się w miare słucha)a on, że mnie NIE WIDZI od kilu dni mni enie widzi tak jak jego pies warczał na mnie i Szpile jak szłam za nimi i sie denerwował bo mało ni espadł z górek to mnie nie widział i PUŚCIŁ mimo to psa. JA do niego, ż eni evhce z nim rozmawiać i słuchać jego racji tylko go proszę a on ze MÓJ PIES MA BYĆ NA SMYCZY TYLKO ZE ZAWSZE JEST!!!!!!!!!!!! więc ja że w takim razie będe wzywac Policje. A on chodzi i wszystkim w koło opowiada, że on mnie nie widzi................i wszystcy go tłumaczą. Cięzko mnie nie zauważyć w POMARAŃCZOWEJ kurtce tylko ja taka nosze u mnie na osiedlu :shake: a, że mojego psa nie widzi to się nie dziewie mała jest i z tłem się miesza :shake: TZ jak wróci weźmie sprawe w swoje ręce.NIE BĘDE MIEĆ SĄSIADÓW A PSIARZE NIE BĘDĄ ODPOWIADAĆ MI DZIEŃ DOBRY trudno :placz: Szpilka i tak bedzie wybiegana i szczęśliwa no i na szczescie ma Dogomaniackie psy z którymi może sie bawić :loveu: no to teraz wqrwiona zmykam do roboty
  16. [quote name='Maga100'][B]buhahah, Dominiko, i co? Masowałaś go wśród powiewających gatek? :evil_lol: :evil_lol: [/B][/quote] nie masowałam go a wbijałam mu igiełki :loveu: i przylepiałam plesterki :loveu: a gatki w express tempie wyleciały z pokoju :evil_lol: [quote name='Vectra']Magdalenoi , nie bądz złośliwa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: to do Ciebie nie pasuje :evil_lol:[/quote] właśnie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='PIKA']dobrze, ze nie gatkami :evil_lol:[/quote] a opatentuje to nazwe hmmmmmmmm gatkinesio :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. [quote name='PIKA']Kogoooooo? :crazyeye::placz:[/quote] jaka szczesliwa :eviltong:
  18. [quote name='paula_z']Wychodzi, ze evaxon to Twoja siostra cioteczna :cool3:[/quote] [quote name='Vectra']nie moja kochana :loveu::loveu: jesteś jedynaczką :loveu: :loveu:[/quote] no to w końcu jak ???????:lol: :lol:
  19. [quote name='Vectra']M.A.G.A :cool1: :diabloti: [/quote] to prędzej :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin:
  20. [quote name='PIKA']mam następną prawnuczke ? :crazyeye:[/quote] prawnuczki Ci sie mnożą jak grzyby po deszczu :evil_lol:
  21. [quote name='madzia18sosnowiec']kobieto ja tego słowa przeczytac nie potrafie :eviltong:[/quote] no wiesz :sg168: :gent:
  22. [quote name='Vectra']nie zapomnij babci laurki narysować :mad: prababce Hannie równiez :mad: bo mnie z testamentu skreśli :evil_lol: i będzie gderać że mam niewychowane dziecię :evil_lol: co nie szanuje starszych :evil_lol: i znowu od złośliwych bab mnie nawyzywa :evil_lol: Więc pamiętaj dziecko dla prababuni LAURKA najładniejsza :loveu: oczywiście że cię KOCHAM :loveu: [COLOR=darkred][B]ja wszystkich kocham[/B][/COLOR] :loveu:[/quote] :lying: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:
  23. [quote name='Honey']Przepraszam, ale ja wymiekam... Pogubilam sie w tych koligacjach rodzinnych :shake:[/quote] haha to witaj w kubie :megagrin: :bigcool:
×
×
  • Create New...