-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
no ja właśnie nie wiem od której i do której będe jeszcze się nie zdecydowałam ;) oczywiście w czwartek średnio ciekawie będzie ;( http://www.computerlandworldcup.pl/index.php?lang=pl&id=222
-
eeeeeeeeehhhhhhhhmmmmmmmmm dziękuje Ci bardzo za porade :multi: :multi: ale jestem kwiaciarką :evil_lol: :evil_lol:
-
nie no chyle czoła jesteście nisamowite z ilościa i szybkością pisanio-gadania :shake:
- 78403 replies
-
już RAZ sam Ci wymiziać Szpinaka :eviltong: :eviltong: :eviltong: to bądź jak wrócisz i gorącej kwffki :cool1:
-
będziesz na ComputerLand na Torwarze ?????? ja się wybieram w czwartek (tylko wtedy moge) :cool1:
-
narazie stoją doniczki w doniczkach dziś kupiłam jakąs wypasioną ziemie z jakimis bajerami na kółkach i jakies kamienie do drenażu i w ogóle oszalałam :evil_lol: czyli przesadze je za tydzień czy dłużej czekać :cool1:
-
[quote name='Kate I Luka'][FONT=Tahoma]cześć :) poknociło Ci się :) Gastusia nie było na wystawie ;)[/FONT] [FONT=Tahoma]cześć DEBE :)[/FONT] [FONT=Tahoma]jest już wątek z wystawy,i dozi kilka już tam widziałam[/FONT][/quote] dzięki za cyne to wyskakuje na chwile z subskrypcji i szuuuuukam ;)
-
[quote name='Agnes']debe :eviltong: sznaucerka16 cokolwiek chcialas napisac milo mi ;) a teraz potrzebuje Waszej pomocy...otoz ;) wysylam swoje zdjecia na wystawe "Kon w sztuce" ktora robi moja znajoma. Prace amatorow, ktore po wystawie ida na aukcje i pieniadze zostana przeznaczone na wycieczki/wyjazdy dla najbiedniejszych dzieci z miasta. I nie wiem ktore zdjecia dac ;) Jesli ktos chce mi pomoc, niech wybierze te jego zdaniem najlepsze :) mysle, ze wysle od 3-5 zdjec te :cool1:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
nienawidze was :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: moje życie legło w gruzach :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: chyba popadne w alkoholizm :cool3: -
[quote name='Agnes']iiiii tam kwestia poszperania troche w glowce ;) i potem doszperania w notatkach i wszystko sie znajdzie:P kiedys to ja te wszystkie kwiaty mialam wykute...a teraz?:roll:skleroza:roll::eviltong: benjaminek umrzec nie umrze az tak latwo najwyzej nie bedzie rosl:D ale rosna ogolnie baaaardzooooo dlugo :) ale lubie je - wszystko fikusy lubie :P a co do rolet - co daje taki sposob zalozenia?;) bom ciekawa:oops::eviltong:[/quote] ja będe teraz hodować kwiaty aż nie padną więc będe się uśmiechac o porady ;) a powiedz mi jak je dziś kupiłam i maja w tych doniczkach jeszcze spoko ziemie to je przesadzać odrazu czy poczekać jakiś czas. a rolety zamykane sa od dołu bo mieszkam na parterze i jak nie chce żeby mnie podglądali ludzie to sobie je tak zaciągam i nikt mnie nie widzi a ja mam światło dzienne i wdze korony drzew :D super sprawa :cool3:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Wiecie co? Napisałam dzisiaj rano post i go nie ma :crazyeye: Mieliśmy z Viktorem bardzo pracowity dzień :multi: Bylismy na wystawie i fociliśmy psy :pOczywiście królują niufy :evil_lol: Ale nie zapomniałam też o wielbicielach sztucerków, goldenów i...o Babci Pice ;) Porobiłam sporo fotek dozich :p Miałam też bardzo sympatycznych gości :multi: Mimo ze nie zapsieni to spędziliśmy z nimi naprawdę miło czas :loveu: Szczególnie Zmorka była w ekstazie bo pewne małe rączki niuniały ja non stop :loveu: Teraz wgram fotki, pozmniejszam i wstawię ;)[/quote] ej a [SIZE=7]BOXERY[/SIZE][SIZE=1] [/SIZE][SIZE=2]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE] -
hahahhahahaha ładnie to tak podstępnie doga podkradać :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
:crazyeye: wow Agnes to żeś mi zaimponowała :crazyeye: :modla: ten benjamnek jest u mnie juz o 4 lat i sie trzyma marnie bo marnie ale jako jedyny PRZEŻYŁ moja "miłość" więc przyznam z własnych doświadczeni ze cholernie wytrzymały jest :multi: :multi: :multi: dzięki za wskazówki :D :multi: a co do rolet ja jestem dziwna i mam dziwne rolety ;)
-
jeszcze zielone bo DZISIEJSZE :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
no no ile tu wspaniałości miło miejsce :multi: [SIZE=6][B][U][COLOR=lime]G[/COLOR][/U][/B] [I][SIZE=7][COLOR=yellow]R[/COLOR][/SIZE][COLOR=lime] [/COLOR][/I][B][U][COLOR=lime]A[/COLOR][/U] [/B][I][SIZE=7][COLOR=yellow]T[/COLOR][/SIZE][/I] [B][U][COLOR=lime]U[/COLOR][/U][/B] [I][SIZE=7][COLOR=yellow]L[/COLOR][/SIZE][/I][COLOR=lime] [B][U]U[/U][/B][/COLOR] [I][SIZE=7][COLOR=yellow]J[/COLOR][/SIZE][/I][COLOR=lime] [B][U]E[/U][/B][/COLOR] [I][SIZE=7][COLOR=yellow]M[/COLOR][/SIZE][/I][COLOR=lime] [B][U]Y[/U][/B][/COLOR][/SIZE]
-
ona jest zakochana w Amigo krówek to jeszcze dziecko i Szpilka go poprostu pilnowała jak mają w zwyczaju dobre ciocie :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
czesc Gosiu znowu zastanawiam sie po co tu wlazłam :shake: znowu narosły moje kompleksy ja nie wiem jak Ty to robisz ale twoje foty sa OBŁĘDNE :loveu:
-
czesc czy jest już wątek wystawowy jestem ciekawa zdjęć dogów był nasz sąsiad na wystawie :cool3: a tak w ogóle to CZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEŚĆ :loveu: :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
waszuniu zajrzyj do mojej galerii sa nowe zdjęcie i wogóle jest prawie fajnie a bedzie zupełnie fajnie jak mnie odwiedzisz :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='KaRa_TC']Ach no tak zapomnialam,ze dogi maja tendencje do latania:evil_lol:[/quote] bardzo szybko się wzbijaja i odlatuja to dla jego dobra Szpilka go trzymała :evil_lol:
-
witaj Hanno alez przepiękne zdjęcia dzi jak Ty to robisz ze ZAWSZE masz taki PORZĄDEK w chacie :cool3: :razz:
-
heloł wnusiu :eviltong:
-
czesc baskowe rymowaski :roll: :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
dbsst replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
czesc wredne kropki ;) :eviltong: :lol: :lol: :lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
PtYSIU przestań już ściskać VViktora i pokaż owoce waszej miłości :cool3: