Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Behemot'][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/gold/j.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/gold/e.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/gold/s.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/gold/t.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/gold/e.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/gold/s.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/gold/d.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/gold/e.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/gold/b.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/gold/e.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/gold/s.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/gold/c.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/gold/i.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/gold/a.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/gold/r.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/gold/a.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gif[/IMG][/quote] [quote name='bonita'][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/mushrooms/d.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/mushrooms/e.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/mushrooms/b.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/mushrooms/e.gif[/IMG][/quote] :-o :-o :crazyeye: o kurde zwariowały ale EXTRA warjujcie tak częściej :loveu: zajebiste :multi: bonita czy to sa grzybki halucynogenki :evil_lol:
  2. [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]...................jaki superaśny dożek.........szpilka go maltretuje?????[/B][/COLOR] [COLOR=darkred][B].....................[COLOR=black]chciałam się pochwalic[/COLOR][/B] [B]wiedza na temat co to za kwiatek, ale ktoś mnie ubiegł.[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred].............fikus beniamin nie lubi przeciagów i zimnych "nóg", najlepiej letnia wode do podstawki................[/COLOR][/B][/quote] to pomówienie Szpilka nie maltretuje dogów ona im tylko pomaga skrócić jakże nie wygodne fafle :evil_lol: kolejna chwalipięta ;) [quote name='asiunia'][IMG]http://images21.fotosik.pl/82/65b831ebbba6e0ee.jpg[/IMG] wymiękłam... [/quote] i że teraz jestes już mięTka :roll: :evil_lol: [quote name='Ka-ka']no to ja powiem tak.....[B][COLOR=blue]SZANOWNA KOCHAAAAANA DEBE.....[/COLOR][/B] Czy Twa sławna osoba zechciałaby zaszczycić w jakiejś możliwej do umieszczenia w sensownch ramach czasowych przyszłości nasze skromne, kabackie łąki i pola, gdzie bursztynowy świerzop [IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:z8UuIPGl9sTlhM:http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/08/Medicago_falcata_bgiu.jpg/250px-Medicago_falcata_bgiu.jpg[/IMG] gryka, jak śnieg biała, [IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:5eb_1zgqYURAfM:http://debowalaka.webpark.pl/gryka.jpg[/IMG] gdzie panieńskim rumieńcem dzięcielina pała.... [IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:z8UuIPGl9sTlhM:http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/08/Medicago_falcata_bgiu.jpg/250px-Medicago_falcata_bgiu.jpg[/IMG] a już napewno można zdrowo psa ufajdać w błocie :D :D P.S. coś nie pierwszy raz ten nasz Wieszcz ściemnia...widział on kiedyś pannę rumieniącą sie na żółto?????[/quote] :-o :-o :-o :-o :mdleje: [quote name='Pysia']Dusza poety nie patrzy na kolory A może nie rozróżniał kolorów? Debe powuedz jak wydobyć z Viktora tą głębie ....Bo czym bardziej czytam instrukcje i próbuję to tym bardziej szajsowate foty robie [/quote] a że ja niby wszystko wiedząca ;) na gg się powymądżam bo na forum sie wstydze :oops: [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:multi::multi::multi:witaj sistersjo kwiaciareczko:loveu:[/B][/I] [I][B]Ja miałam w domku tylko Yuci , Draceny , zygusia i noliny ....yuci że urosły i był busz poszły do przedszkola i do ludzi. draceny do ludzi a zostały tylko 2 noliny mała dracenka i zyguś:p[/B][/I] [/quote] eeeeeeeee sis czemu po Chinsku godosz :cool1: :evil_lol: [quote name='olcha']:B-fly: :B-fly: :B-fly: Kiedy to nie fikus, tylko takie brzydkie coś. Fikusa w łazience trzymam, ale też coś ledwo zipie ostatnio :roll: i cytryna mi zdycha :roll:[/quote] hahahhahahahhahahaha ratuj cytryne
  3. [quote name='Maga100'][B]przecież już pisałam u siebie, że z nia gorzej niż przewwidywałam. ale to pisałam u siebie, a tam nikt mnie nie odwiedza [/B] [B]Krotona mam od lat wielu. Parę razy już lewo zipal. [SIZE=3][COLOR=darkred]Mial przędziorka[/COLOR][/SIZE], ale się zawzięła i wyleczyłam. Na razie odżył. [/B][/quote] eeeeeeeeeee czy ty mnie obrażasz :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a tak w ogóle to tez Cie kocham moja najlepsiejsza przyjaciółko od serca i od no i w ogóle :loveu: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]bardzo gustowna i widac ze swietnie jej u Ciebie i ze bardzo o nia dbasz....jestem pod wrazeniem...... [/B][/quote] hahahhahahahahahah Olcha jak widac jesteś doceniona i zauważona kestem pełna zazdości i też zadbam o swoje roślinki tak aby być tak wynoszona na piedestał :diabloti: :evil_lol: [quote name='dealer']a tu ciagle o badylkach?tfuuu chcialam powiedziec o pieknej urody roslinach pokojowych [/quote] nio nie kolejna złośliwa dusza ;) [quote name='Pysia'][IMG]http://images21.fotosik.pl/96/fc6332e42f1b009e.jpg[/IMG] Olcha - proponuję kupić ukorzeniacz, obciąć fikusa u góry tak 3 -5 lisci i wsadzić do ziem Ale nie do tej samej Kup przepuszczalną Bo z tego to juz nic nie będzie Nawet jak się u góry zabierze to dół będzie łysy [/quote] dzi ale się wymądrza :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Agnes']to ni w zab nie to samo debe ma dracene a ty cos palmowatego - uciekla mi nazwa z glowy jak znajde napisze [/quote] taaaaaaak kompleks sie nasila :cool1: [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]dbss zapraszam do galerii Sarci. COś tam czeka na CIebie....Elfie uszko [/COLOR][/B][/quote] pędze lece biegne frune :cool3: [quote name='jo-jo']DeBe fotki są jak to juz Ala stwierdziła zaje2biste! I ja po raz kolejny się domagam waszej obiecanej wizyty na polach kabackich [/quote] ja sójka kiedyś do Was dojade zobaczycie nie wiem czy w tym wieleniu ale dojade:cool1: [quote name='Ka-ka']debe.....czyżbyś się wybierała na Kabaty ????? [/quote] hahahhahaha tak jak zawsze od lat :diabloti: [quote name='Agnes']i ja nie wiem nic na ten temat??:mad::mad::eviltong:[/quote] ja też :evil_lol: [quote name='jo-jo']Ależ ja tylko kiedyś namawiałam DeBe na spacer na kabatach ale jakos do tej pory nie dojechała[/quote] bo moje drugie imie jest LEŃ Kabaty STRASZNIE daleko :cool1: [quote name='Asiaczek'][B]Jojku[/B] - to namawiaj Debe tak, abym i ja słyszała, OK? Pzdr.[/quote] hahahhahahahahhaha podstępna żmijka :evil_lol:
  4. [quote name='Agnes']debe w zasadzie to ja watpic nie powinnam, bo Ciebie nie znam - od tej strony tym bardziej ale powodzenia, powodzenia ;) mi sie buszu nie udalo utrzymac badz otrzymac [U]ale nadrabiam buszem w akwarium[/U]:eviltong:tam jakos lepiej to wychodzi[/quote] taaaaaak jeszcze bardziej mi dokuczaj ;) :evil_lol: [quote name='malawaszka']ojejuuu Debest jak Tobie się uda wyhodować ogród w domu to i ja spróbuję[/quote] buuuuuuuuhhahhahhahaha ;) [quote name='PIKA']Czesc Dominika jak tam Twoje kwiatki?[/quote] ŻYJĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeszcze (jeden pada znaczy sie ) [quote name='evaxon']pewnie juz zakwitły i je teraz foci :evil_lol: [/quote] po kim to takie złosliwe:razz: czesc wnusiu [quote name='paula_z']Mamciu, stesknilam sie [/quote] moje maleństwo ukochane :loveu: [quote name='olcha']O ten z lewej mi zdechł, ten z prawej wydaje się być wymagający to nie dla mnie. Fikus z prawej żyje sobie w łazience i nie rośnie wcale, listków mu nie przybywa, ale też nie zdycha. To środkowe zdycha szybko nie dla mnie. Moje muszą lubić. Mam sporo kwiotów w pokoju, ale to one bidulki muszą dostosowac się do mnie, a nie ja do nich Łups....to ja [B]mu codziennie miseczkę psiej wody z poprzedniego dnia wlewam[/B] To dlatego nie rośnie! :evil_lol:[/quote] HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA aaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahhahahahahhaha padłam jesteś wielka ogrodniczką :loveu: :lol: [quote name='Agnes']ten z lewej jest latwa roslinka, jest nie postawi sie tuz przy oknie gdzie mamy mocne swiatelko i nie bedziemy za czesto podlewac - po prostu jak ma sucho podlewamy ja raz na tydzien i rosnie tfu tfu super bo to srodkowe o ile dobrze widze to primulka - takie "badziewie" ktore najlepiej wsadzic do gruntu bo marne szanse, ze bedzie dalej kwitlo w domu. i sie zrobila ogrodnicza galeria[/quote] dzi jak mi imponuje Twoja wiedza kwiatowa:-o ;) TAAAAAAAAAAAAK MAM SWOJĄ OGRÓDKOWĄ GALERIE :loveu: [quote name='Pysia']Weszka ja Ci zdradzę tajemnice kwiatów przekazywana z dziada pradziada Kwiatki trzeba podlewać...... Witaj Debe Ja też Cię kocham [/quote] hahahhahaha WARIATKA [quote name='olcha']Właśnie odkryłam, że to z lewej nadal żyje. Przypomniało mi się, że przestawiłam do innego pokoju bardziej nasłonecznionego :cool3: ale już prawie nie żyło. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/96/4f6fc1663ef80c5e.jpg[/IMG][/URL] Chyba czas przesadzić nie? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/96/fc6332e42f1b009e.jpg[/IMG][/URL] A to moja najulubieńsza roślinka :loveu: Widać, że jej u mnie dobrze :grins: [/quote] JESTEŚ WIELKA nawet nie będe tego komentowac :evil_lol: :evil_lol: [quote name='olcha']Hmmm tak patrzę, że to moje lewe jednak mało podobne do debestowego lewego...więc moje jednak zdechło bo nie ma :niewiem:[/quote] hahahahhahahahahaa [quote name='malawaszka']:angryy:i dopiero teraz mi to mówisz???? jak zostały mi prawie same badyle nawet z kaktusów???? PODŁA!!!! :obrazic:[/quote] najpodlejsza jaką znam jest ta PtYSIA :roll: :evil_lol:
  5. Patko nie wiem co powiedzieć...........Trzymaj się :-( Lilith [*]
  6. [quote name='HankaRupczewska']Dziewczynki, wszystkie Was kochamy niezmiennie. Do przyszłego tygodnia :hand: [/quote] a po przyszłym tygodniu juz nie będziecie nas kochać :roll: :lol:
  7. [quote name='Maga100'][B]a co ty jakaś taka dziwna, jak nie ty? :cool1: [/B] [B]A zdjęcia wcale ładne nie są, bo pogoda do dupy, szrao i ohhhhhhhydnie :angryy: [/B] [/quote] 1 bo ja kwiaty hoduje i mnie to uspokaja :p 2 ale ja sie nie znam więc przepraszam. I tak uważam że Twój blogasek jest takie śliczniuni i bardzo bym chciała zebys do mnie zajrzała i żebyśmy zostały przyjaciółkami bo ja juz Cie kocham a TY..................:cool3:
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:loveu:cześć sistersjo mła[/B][/I][/quote] Witaj Kochana i jedyna :loveu: :loveu:
  9. A dla Pani droga Pani specjalnie nowy post :p :lol: :cool3: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]A to rozumiem jest zdjecie ze spaecjalna dydykacja dla Piki????:crazyeye: [/B][/quote] AMEN nie będzie mi mogła Pika mówic ze nie uprzedzałam ze mam w domu faflociągare i ze Inti będzie mieć falafelki do samej ziemi ;) [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]Piekne jest to bydle...w łatki...sliczne...po prostu piekne...[/B] [B]jakis czas temu "chorowałam" na doga...i to długo....ale ...ostatecznie choroba mi przeszła......ale sa piekne..takie duze, dostojne i po prostu ..sliczne....:diabloti: [/B][/quote] AMEN jest piekny i ja go chce ;) i tez "chorowałam" na doga i wogóle usciskam Cie z tej radości :lol: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]no słaba to ona nie jest......[/B] [B]Dominik, sliczne foty ...wszystkie.....:diabloti: [/B][/quote] słaba nie jest tylko mała :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: dziękuje :oops: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]cudaczna ta morda......[/B] [B]a jaka mina......[/B] [B]koparka byla zaliczona .....i teraz udaje niemcow we wsi...ze niby nie ona....:diabloti: [/B][/quote] eeeeeeeeee czy Ty ją znasz :cool3: :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: dokładnie to nie ona kopała to sie w ogóle samo kopało i JAKI ŚNIEG na nosie :shake: :evil_lol: :evil_lol:
  10. [quote name='Agnes']uparta baba no:mad::eviltong:a mowilam, zeby poczekac:eviltong: a to ze zielone to napewno nikt nie watpi - [B]przeciez DOPIERO co je kupilas[/B]:evil_lol::p tylko nie zapominaj z tym podlewaniem:evil_lol:[/quote] mówiłam juz ze Cie kocham:diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ano doczekac sie nie moglam i je przesadzilam czuje sie spełniona :evil_lol: a kwiatki JESZCZE stoja ZIELONE :razz: [quote name='Pysia']Och ja okropna matka :angryy: Kroton i fikus :) Nie zaczęłaś od najłatwiejszych :evil_lol:[/quote] :eviltong: :eviltong: CZY Tobie też mówiełam ze Cie kocham :diabloti: :eviltong: [quote name='Jupi']ja też do tej pory jakoś ręki do kwitków domowych nie miałam jedynie grubosz i kaktus przetrwały, reszta jakoś opadła, ale wczoraj je poprzesadzałam mam zamiar podlewać już od tygodnia czytam co im potrzebne do szczęścia i 2 się uratowaly ze zmarnowanych zakwitły nawet:-)[/quote] PRZYWRACASZ MI WIERE W CZŁOWIEKIA :cool3: :lol: :lol: :lol: :lol: pomimo przeciwności dogomani wychoduje sobie igród w domu :evil_lol:
  11. a po to zebym mogła do Cie przyjeżdzać ;) bardzo ładne zdjęcia koleżanko :p
  12. [quote name='paula_z']Witaj zielarko [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG][/quote] witaj dogokradziejko :evil_lol: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/91/7e766dd660963857.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/55/025927c6a6e31d83.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='malawaszka']:crazyeye:nie wiem :crazyeye: miało być fajowy, ale Behemot mi zgasiła światło :diabloti:[/quote] ależ nie wstydz sie swojej miłości no to powiedz co ty na wystawie z tym gajowym robiła :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. [quote name='malawaszka']noo [B]gajowy[/B] był :loveu::loveu::loveu: tak to majorek - ja też nie wiedziałam - obok siedział też majorek tylko z czarną maską i totalnie inaczej wyglądał :-o[/quote] a co tam robił gajowy :crazyeye: :evil_lol:
  15. no wiec dlatego ja ide tylko na darmówke bo później to nic ciekawego :eviltong: jakby co ja będe ;) nie sama z emilem :evil_lol: :evil_lol:
  16. [quote name='malawaszka'] ojejjj kochana zaraz pędzę bo Twoją mam w ulubionych :loveu: [/quote] bleeeeeeeeeeee aż mnie zemdliło od tych uprzejmości :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: fajny myszek miki ;) bardzo mi sie podobuja majoreczki :cool1: (bo to majorka prawda :razz: ja sie tam nie znam :evil_lol: )
  17. [quote name='paula_z']Taka drobnitenka, poltoraroczna :razz:[/quote] taki szkieletorek :loveu:
  18. no no ni widze ze Viktor sie sprawuje jak ta lala ;)
  19. bocelecka młodziutecka :loveu: :evil_lol:
  20. [quote=HankaRupczewska;4175566 Było tak : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/138/d7d526af10787835.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/138/a3d8a107f338e01c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/138/cdb1eba6bd36a4e3.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/89/57d197414e08e8b1.jpg[/IMG][/URL] [/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :mdleje:
  21. hej no prosze jak pokoje dla mnie szykujecie jestem pod wrażeniem :loveu: fajne spacery macie ja dzis spacerowałam do pracy :angryy:
  22. jesteście złośliwe i nie dowierzacie, że ja będe mieć busz w domu :cool1: HA dziś przesadziłam i podlałam kwiatki SĄ ZIELONE STALE :cool1: PtYSIU zwariowałam bo zdjęć nie zrobiłaś for me i me życie ległow gruzach a to jest forma TERAPII :eviltong: Asiu loozik ;) fajnie ze fajnie ;) :evil_lol: :evil_lol:
  23. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:pto u nas rodzinne sistersjo:loveu:[/I][/B][/quote] hahahahahahha no tak Ty i Bonita jestescie bardzo wygadane :cool1: ja tylko taki milczuś jestem jeden jedyny malusi :cool1:
×
×
  • Create New...