-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
i motyl wleciał na chwile i na lodówce przysiadł odpocząc chciał nieborak czy moze poczytać miał zamiar :p ta fota mi sie na maxa podoba :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/115/83ac6a40020597ea.jpg[/IMG][/URL]
-
dziś miałyśmy ze Szpila ciężki dzień najpierw było tak [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/165/25155962ba2bb97f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/165/e5eaf45649bbd283.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/115/a97cadc909c9079b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/115/abf9ab65ed401138.jpg[/IMG][/URL] a potem nawet tak :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/115/792425984b287cd3.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='basiulka22tychy'][B][I]hehe bo z tego co pamietam pisalas kiedys o zareczynowym dogu :D[/I][/B][/quote] ale to było dawno i na rzecz Muminka a że Muminek już ma własne życie to mi zaręczyny nie potrzebne ;) [quote name='anetta'][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/b50dd0227ac1a49c.jpg[/IMG] Boshhh, co za oczy! :-o:megagrin: kunie, kunie :multi:[/quote] niezły jest pokemon :p [quote name='dealer'][B]hej hej:) bylam , zajrzalam i ide dalej:)[/B][/quote] hahahhahahha a idź tylko wróć ;) [quote name='evaxon']:grin: haha krówek niezle gały wytrzeszcza:grin: czesc babciu :D[/quote] hej [quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/e725c9c40b555470.jpg[/IMG][/URL] Super sie kunie bawia :multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/112/f52c18b61fcbf984.jpg[/IMG][/URL] Krowek jest powalajacy :mdleje: :loveu:[/quote] ja jestem w nim mega zakochana :loveu: [quote name='PIKA']Te dożki są zajedwabiste :loveu: Domi, pragne Ci donieść, ze Muminek, caly i zdrowy dotarl do tego Izraela, lbryka po ogrodzie wlascicieli i sypia na łózku, a precyzyjniej na głowie ich syna (skąd ja to znam? :hmmmm: )[/quote] :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: bardzo mi przykro z tego powodu (wiem ze to egoistyczne) ale ona jest tak daleko :placz: [quote name='asiunia']Hej! Debe te zdjecia sa poprosta wyje**** w kosmos:oops:[/quote] hej hahahhaha dzięki
-
eee eee pierwsze drugie i tzracie przerażenie nalezy do Krówka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: heheh jakie zaręczyny czy Ty cos wiesz czego ja nie wiem :cool3:
-
ide spać paaaaaaaaaaaaaaa
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/66/ea71a0f34748e90e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/112/2421bbd5358f72c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/66/4e1810b6486b9120.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/112/f52c18b61fcbf984.jpg[/IMG][/URL] koniec dogów :placz:
-
[quote name='Maga100'][B]oooo, będzie coś z tego? :cool3: [/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/40d006709d4fca54.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=darkred]biedak, po prostu właśnie w tej sekundzie cię dojrzał i go wykręciło[/COLOR] :evil_lol: [/B][/quote] kiedyś napewno :cool3: [COLOR=darkred][B]M.A.G.A :diabloti: [/B][/COLOR] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B]
-
Amigo :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/112/c751056f8f1660ae.jpg[/IMG][/URL]
-
a teraz tryptyk z serii dog to odważny pies :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/849d0e82a41d3c5c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/66/f082e3eb191db55c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/112/f3f3c0fafa45adfe.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/e725c9c40b555470.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/9a0f7da3c116c645.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/112/c28079b48ad94a08.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/2537053f1f26015d.jpg[/IMG][/URL] doprawdy nie wiem co na to Giertych i spólka :shake: :diabloti:
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/66/ccdb08573416ad9f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/c75615ab7b0e1a06.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/112/4f0b2cca74826fda.jpg[/IMG][/URL] a kuku [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/40d006709d4fca54.jpg[/IMG][/URL]
-
Krówek stal sie nie tylko moim idolem ale i mojego TZa :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/6c2c32caaa42088e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/b50dd0227ac1a49c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/112/6381257d076fccfc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/112/b04538da3803093e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/66/ccdb08573416ad9f.jpg[/IMG][/URL]
-
i koniki pazurokopytne niestety juz było ciemno i foty do doopy jeśli chodzi o kolorystyke :/ [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/112/af79cb9719b54094.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/66/d6cf6c2f50c4f823.jpg[/IMG][/URL] tu mi sie jeszcze w reszttki słonka chlopaki wepchnli :multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/dbde2b0e2fdbe43b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/66/9caeba757bf1b920.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='evaxon']:evil_lol: kiedy komarow jeszcze nie ma:evil_lol:[/quote] ale bedą jak dojde na piechote do Cie prosze prawie jak Inti :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/112/68653dc655af16c1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/d9b87995b2f32f20.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/112/e5713bffb6841c48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/112/a0e68ddd5c9e91a3.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='evaxon']:multi: wreszcie :multi: wreszcie :multi: wreszcie ktos zauwazyl :grin: ach dziekuje dziekuje staralam sie jak moglmam hehe[/quote] nie ktoś tylko BABCIA :loveu:
-
qto chce konia [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/112/b7bf0f571afefa54.jpg[/IMG][/URL]
-
tak wiosna za oknem i dziewczyny odrazu tylko o jajkach :diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='evaxon']:evil_lol: to po co ci ten kij??:evil_lol:[/quote] żeby komary odganiać zanim dojde ja do tego miasta uć :evil_lol:
-
[quote name='evaxon']maupy to na drzewach:eviltong: no pieknie sie starasz:loveu: piekne konie:loveu: pieknie w locie :hmmmm::loveu:[/quote] ukatrupie własnymi ręcami :mad: :evil_lol:
-
bardzo ładny banerek :p
-
[quote name='Maga100'][B]tak i jeszcze bym się nad nim poużalała, bo to moja spechalność :diabloti: a następnie zniosłabym go z tego ringu na własnych barkach :diabloti: [/B] [B]ucz się ode mnie, podła :diabloti: [/B][/quote] oczywiście ale nie wiem czy wu\yjdzie mi to spojrzenie pełne miłości i zrozumienia :roll: [quote name='evaxon']haha chodzilo mi bardziej o to zeby ci przekazac zebys darowala nam te konie i dawala wiecej Szpili:lol:[/quote] maupa to ja się staram kunie łapie w locie a Ty tylko Szpilka i Szpilka :eviltong:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
to znaczy ze w wiadomościach takie rzeczy pokazują :cool1: to juz wiem czemu mój TZ tak czasu pilnuje codziennie o 19:30 :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
[quote name='Maga100'][B]nimfa wodna :evil_lol: [/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/3-24-35.jpg[/IMG][/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Maga100'] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/3-24-37.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/3-24-38.jpg[/IMG] [/quote] bowskie [quote name='Maga100'] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/3-24-42.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/3-24-43.jpg[/IMG][/quote] bowskie [quote name='Maga100'][IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/3-24-45.jpg[/IMG] [/quote] a co on właściwie robi :eviltong: Kamila :loveu: :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
o boshe.............................. Ptysiu czy ty oglądałaś jakies show girls a Twój TZ doszedł do wniosku, ze zostanie konkurencja dla Hustlera i Playboya :cool1: -
[quote name=':: FiGa ::']Cześc Debe :multi: Ja sobie zrobiłam od dogo labe i nie zagladałam przez dwa tygodnie, a co :eviltong: Nadrabiania miałam u Was ze 30 stron ale to nie problem bo fotki Twojeo autorstwa uwielbiam ogladać :loveu: I dozie były :sweetCyb: A te fotki z koncertu normalnie bomba :loveu: Lubię Method Mana :multi: Jednak nie słucham go aż tak długo i natrętnie by nazwać sie juz jego fanką :evil_lol: No i widzę że nie tylko mnie wariatką nazwała :evil_lol: Zacytuję moją babunie - Przyganiał kocioł garnkowi :p I koniki świetne :razz: A teraz dobranoc, przez was wstane niewyspana.. :mad:[/quote] witaj moja buntowniczko :razz: siem cieszem ze siem fotym podobajom :evil_lol: że ile stron :-o zważywszy ze mam "mało" odwiedzin to znaczy ze wpadam w samozachwyt i wstawiam miliony fot :razz: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie no bowska jestem jak no własnie bowska :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Nugatowa']:-o :-o :-o Debe lepiej zebyś nie wiedziała :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:[/quote] Nugatowa :cool3: bo mnie juz świńskie myśli po głowie chodzą :cool3: [quote name='Pysia']A to chłopina? Jeżeli tak to mikrusi :evil_lol:[/quote] no gigantem nie jest :cool1: [quote name='evaxon']Dominiko chce ci powiedziec ze twoj obiektyw bardziej od konikow kocha psy :loveu:[/quote] bo psy w lepsiejszym swietle stają a tak na serio zdradze Ci w sekrecie ze to nie ja je robiłam tylko ja je wstawiłam :cool1: