-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Pysia']Musicie mi uwierzyc na słowo że Zmoroszelmy są szybsze w zasypianiu od najszybszych zasypiaczy :evil_lol: Potrafią zasnąś przed dosciem do posłanka :diabloti:[/quote] ja na samą myśl o czynności na S [SIZE=1](i nie jest to sranie)[/SIZE] zasypiam :diabloti: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]wszystko przed Szpilka.....[/B] [B]mowie o tym procentowym Kubusiu..hihihihi[/B]:diabloti:[/quote] Szpilka jest abstynetka jak mamusia :cool1: [quote name='madzia i medor']Babuniu, ja to przez Ciebie kiedyś chyba wykituję;) :evil_lol: :evil_lol: Cześć Debeściareczki, ile ładnych fotek wrzuciłyście:razz:[/quote] a komu kite wykitujesz :p czesc Magdaleno to Szpilka wrzucała :evil_lol: [quote name='Pysia']Pewnie i znowu ja winna czyjegoś zgonu :diabloti:[/quote] JAK ZWYKLE nic nowego Twoje prawdziwe imie to SIEJĄCA ZGON O PORANKU a WIECZOROWĄ PORA PISZĄCA NA DOGO upsssssssss zdradziłam prawdziwe imie mojej mammamanmanamnaamnaiuaa PtYSI :diabloti: [quote name='Maga100'][URL]http://www.thefresh.pl/galerie/070312_methodman_sd_ms/index.php?show=57[/URL] [B]buhahahha, jaka nabożność na licu :evil_lol: [/B] [B]a ty oczywiście zamiast rzucić się na pomoc robiłas pstryk, pstryk :diabloti: podła :diabloti: ja bym na pewno tak nie postąpiła :evil_lol: [/B][/quote] bo myslałam ze on na jemioła poleci a tu nic :shake: :evil_lol: to nie ja to EMIL mnie tam nie było :roll: wiem, że Ty byś podleciała i pot z czoła jeźcowi otarła podała wode i zrobiła opatrunek na stłuczenia wiem ale Ty jesteś M.A.G.A a ja tylko debe :diabloti: [quote name='Pysia']A Ty Madziu oczywiście byś poleciała tam ale z ...siekierą :diabloti: Aby dobić :evil_lol:[/quote] oj przesadzasz M.A.G.A w życiu by sie nie nie zasiekierowała na nikogo :diabloti: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]alez oczywiscie......przeciez Magda jest humanitarna...co sie bedzie chlopina męczył........................[/B]:diabloti:[/quote] amen
-
super fotki zajeboste kolory :loveu: łeeee tam ze ciężko ty kawał baby jestes to jak pedałnełas to pewnie do Warszawy starczyło na dwóch pedałniećiach do centrum dojechałaś :eviltong:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]kubusia???[/B] [B]chyba procentowego hihihi.....:loveu: [/B][/quote] hahhahahah jeszcze nie JESZCZE :eviltong: :eviltong: :eviltong:
-
bo to nie byle jaki dog to chłopak Szpilki i mister zdobył złoto na ostatniej wystawie :multi: :multi: :multi: z tym że Szpilka i coś ostatnio czyli dzis za Krówka sie zabiera i do niego zaczyna śpiewać i sie mizdrzyć :roll: lafirynda jedna :shake: piła kubusia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
kurcze Maga nie zaduzy ten rower dla Ciebie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
ten Pan zawsze ćwiczy jak jestem i jak mnie nie ma to pewnie tez ćwiczy on chyba mieszka na goorkach :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/161/67068d2d0bdb0d4d.jpg[/IMG][/URL] no to pierd :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/66/b768e9f3393ae76a.jpg[/IMG][/URL]
-
i jeszcze kilka szpilek i spadam do kina :D [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/161/957bc1b432997824.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/111/508f6e26f5b2bcd2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/66/f37e58c34b6265b6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/111/5283b32db083c13e.jpg[/IMG][/URL] ja zasypiam już w drodze do wyrka co ja gadam tylko pomysle o spaniu i juz spie nie skończe myslec i spie hahahhaha jestem CHRAP MISTRZEM :multi: :multi:
-
[quote name='Asiaczek'][SIZE=5][B]Słuchajcie, robię off topic:[/B][/SIZE] [B][SIZE=5]jak mozna zrobic informację, ze mam własną Galerię. Chodzi mi o krótkie 2 słowa "Galeria Asiaczków" pod moim bannerkiem.[/SIZE][/B] Dzięki in advance. Pzdr.[/quote] łoooooooooooooo ja tego nie wiem :shake: ale to pewnie trzeba ubrac w url lub img debe jest szybsza w........ zasypianiu hahahhaa
-
ja najbardziej lubie Ozzi mozziego do gory kołami :loveu:
- 78403 replies
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/8519/dscn9918bc6.jpg[/IMG] [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/7736/dscn9943ez9.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/5173/kwiatdo4.jpg[/IMG] [B][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/6056/dscn0015ti5.jpg[/IMG][/B] [IMG]http://img490.imageshack.us/img490/6428/dscn0011uv4.jpg[/IMG] [B]zaglądacze[/B] [B][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/7085/dscn9973xx2.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1381/dscn9964jd1.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/2497/dscn9969zm5.jpg[/IMG]c [/B] [quote name='bonita'][B]Jeszcze kilka fot w tym samym stylu :)[/B] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/8788/dscn99851fk8.jpg[/IMG] [B]Pańci ulubione za kratkowe :diabloti: [/B] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/7519/dscn0013an4.jpg[/IMG] [IMG]http://img463.imageshack.us/img463/511/dscn99881wb4.jpg[/IMG][/quote] BARDZO PIEKNE FOTOGRAFIE SIOSTRO MŁUA :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: czesc :multi: -
:crazyeye: :crazyeye: KURDE ale piękne foty :modla:
-
czesc u nas tez się zaczał juz katar sienny i łzy :placz: no cóz urok boksera :evil_lol: czesc wnusiu :multi: :multi:
-
czesc Alicjo siostro młua :loveu: ile tu czytania lalalalalla :roll:
- 78403 replies
-
[quote name='dreamer'][COLOR=indigo]trochę Axy na dobranoc![/COLOR] [COLOR=indigo][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries/806.jpg[/IMG][/COLOR] [/quote] NO WYMIĘKAM :loveu: :loveu: czesc Dziewczynki i chłopaku :evil_lol:
-
i kto jest szybszy niz piłka ............. SZPILKA! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/111/23cc61fbb960e0f3.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/65/3305ec21d58c8e83.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/160/4effb5f137d01ccf.jpg[/IMG][/URL] :loveu: [COLOR=darkred]Ta sama pileczka, tylko w innych rozmiarow fafl[/COLOR]ach :cool3: [U]Czesc kokietko ;) [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] Ja tez Cie kocham misiu[/U] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] [COLOR=black][/COLOR] [COLOR=darkred]HA HA HA zŁOSLIWA[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [COLOR=#8b0000][COLOR=black][U]EEEEEEEE BOJE SIĘ kolejnej odbiło[/U][/COLOR] :lol: :lol: :lol: :lol: [/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [COLOR=#8b0000]czesc moja ukochana cooorko :loveu: [/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR]
-
hahahhahahah nieźle Ci idzie kochana :evil_lol: a co się pieskowi wysuneło jęzorek a tak jęzorkiem mnie tu nękasz piesku :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/65/00e2cececae610f3.jpg[/IMG][/URL] ja BĘDE chodzic na dwóch nogach BENDEM :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/111/5a6aa0cb5c2078be.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/111/21b34979d4864d61.jpg[/IMG][/URL]
-
Behemotko może Ty break dencerką powinnaś zostac jak Cię tak gnie :razz: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: portrety :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/111/2434119d78db5192.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/111/148cb527b6853afd.jpg[/IMG][/URL] i mój prywatny konik na biegunach :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/111/77adcbc3937c3fa3.jpg[/IMG][/URL] sie mi ziemia przechyliła :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/111/45ab55b940297d36.jpg[/IMG][/URL] cienka biała linia :eviltong: :lol: :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/111/98e6d98c5a329471.jpg[/IMG][/URL]
-
kurde wariuje mi dogo :placz: :placz: :placz: Sis bo TY jedyna na tym padole mnie KOCHASZ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a teraz troche łeścika :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/160/4effb5f137d01ccf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/111/0b15b48ca192bbc9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/160/317501e7fe7972b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/160/2b9ce1af066ee67a.jpg[/IMG][/URL]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ja nie moge laski zajebiste sa te literki :crazyeye: hahah Weszko fajne wyrko a zapach swojski to w gratisie Luneta daje TAK :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a dlaczego zrobiła Ci rzyg na łóżko a nie na dywan bo nowy materac jest bardziej chłonny jak stary dwyan PROSTE :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Asiaczek']Pilot do TV leżący brzuszkiem do dołu... To prawie jak ja...:lol::lol::lol::lol: tylko gabaryty nie te! Pzdr.[/quote] hahahhahahahhahahahahahha wariatka [quote name='Wyjątek']łojej ale tu się zakoniło :evil_lol::evil_lol::evil_lol: sliczne fotki, przepiekne konie.........mmm rozmarzyłam sie bo kiedys jeżdziłam...:roll:[/quote] hahahha to nie rozmażaj sie tylko w siodło i wio ;) [quote name='evaxon']czesc Babusiu:multi:[/quote] hej narazie zrobie wam wolne od koników kopytnych i wstawie kilka koników pazurzastych :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/111/135eeee79ca0d179.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/65/3305ec21d58c8e83.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/160/ba9b0b536d3d5b71.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Asiaczek']Pilot do TV leżący brzuszkiem do dołu... To prawie jak ja...:lol::lol::lol::lol: tylko gabaryty nie te! Pzdr.[/quote] hahahhahahahhahahahahahha wariatka [quote name='Wyjątek']łojej ale tu się zakoniło :evil_lol::evil_lol::evil_lol: sliczne fotki, przepiekne konie.........mmm rozmarzyłam sie bo kiedys jeżdziłam...:roll:[/quote] hahahha to nie rozmażaj sie tylko w siodło i wio ;) [quote name='evaxon']czesc Babusiu:multi:[/quote] hej narazie zrobie wam wolne od koników kopytnych i wstawie kilka koników pazurzastych :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/111/135eeee79ca0d179.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/65/3305ec21d58c8e83.jpg[/IMG][/URL]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
dbsst replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] Cześć cudotwórczyni debe :cool3: [/quote] zwariowała :roll: [quote name=':: FiGa ::']Wiecie co kochani? Musze poruszyć tu pewną sprawę. Jestem świadoma, że wraz z napisaniem tego stracimy odwiedzających, ale wolę by odwiedzały nas ludki, które szczerze czytają naszą galerię niż żeby wpadały osoby, które chcą mieć więcej łapek nad nickiem wcale specjalnie nie wysilając się by choć ostanie dwie strony przeczytać :roll: Nie wytykam tu nikogo palcami, ale pewnego dnia mogę napisać długiego posta, w którym napomknę cos o tfu tfu złej/przykrej sytuacji, po czym w następnym poście dam jakieś fotki, a osoba, która wejdzie nawet moich wywodów nie przeczyta. Jedynie zacytuje jakąś fotkę, podpisze ‘ojej, jaka śliczniutka’ i na tym się skończy.. A ja czytając takiego posta tylko się pogrążam.. Ja mam kilkanaście wątków z galeriami w subskrypcjach i nawet, gdy nie ma mnie kilka dni na dogo, a widzę, że są nowe posty to wchodzę na pierwszą stronę danej galerii i klikam na ‘[B]Pokaż pierwszy nieprzeczytany[/B]‘, pokazuje mi się popost, na którym skończyłam i po kolei nadrabiam... Ale może ja się mylę? Może źle robię starając się odwiedzać szczerze i czytać by moje wpadanie nie było tylko nabijaniem sobie licznika? Może powinnam po prostu nie tracić czasu, wpadać do subskrybowanych galerii, oglądnąć ostatnią stronę bez czytania [bo i po co], ewentualnie gdyby tam nie było fot spojrzeć na przedostatnią, a gdy znajdę jakąś fotkę to napiszę ‘cześć, świetna fota’ i pójdę do następnego wątku powtórzyć po raz setny tę samą czynność? Ja naprawdę nie mam tu na myśli konkretnych osób, ale widzę, co się dzieje. Raz po wejściu do naszej galerii miałam same powitania, a stronę wcześniej pisałam o łapce Czabutka. Poczułam wtedy, że pisze sama do siebie. Niby dogo jest taką wieeeelgachną rodzinką, a foto-blogach można pisać praktycznie o wszystkim, dlatego tak to zbliża ludzi, powstają więzy, przyjaźnie... Na mniejszych forach internetowych poświęconym psom jest większy rygor, niby jest tak sztywno, bez tych więzi, sama jestem na dwóch modem i porządku pilnuję, ale gdy napiszę o ciążącej mi na sercu sprawie to odpiszą dobrym słowem a nie ‘dzień dobry, jak samopoczucie’ i to jeszcze zaraz pod moim postem, w którym pisałam, że boli mnie brzuch, jestem chora i ogólnie jest źle :roll: Poza tym muszę bezlitośnie skrócić listę odwiedzanych przeze mnie galerii, dzięki temu również stracimy ludków czytających naszą galerię, bo zauważyłam że panuje tu reguła ‘ty mi to ja w zamian tobie’ [coś na wzór blogów na onecie :roll:] ale jest mi to już obojętne...[/quote] taaaaaaaaaaaaaaaaaaak zwariowała :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a co w ogóle tam piszesz możesz streścić :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::']Koniec ględzenia, fotki :-P [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/115/2f04d9068849d1df.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/39/287e7e79061f5d66.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/115/cbc7a74e82d51890.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/115/a551688658385726.jpg[/IMG][/URL][/quote] nie wiem czy moge powiedzieć jakie śliczniunie foteczki.............o boshe jakie psakudne kropeczki :evil_lol: :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/120/0cc707f90852486b.jpg[/IMG][/URL][/quote] iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nochalopagus straszny ;) a w ogóle to czesc :D [SIZE=1]zajrzyj do nas na blogaska takie u nas śliczniunie zdjęciunia[/SIZE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ps mam dobry humor bo wróciłam ze spotkania z krówkiem ;) -
[quote name='Vectra']Debe no w sumie fajne te fotki koników tylko tu wiesz mamy forum psie zapodałabyś jakiegoś łeścika ?? :diabloti:[/quote] hehehehe ja zmieniam profil ;) [quote name='dealer'][B]nie trzeba zaraz plakac .....sie naumiesz , no panik!:)[/B] [B]ja tez nie umiem wielu rzeczy i nie oglaszam na dogo zaraz...aj aj wstydz sie :evil_lol: :evil_lol: [/B][/quote] tiaaaaaaaaaa mówisz ze mam nie płakac no dobra oki nie bede ;) [quote name='Nugatowa']Debe a co to jest ???? Bo ja myślałam,że to jest ...................:oops: :oops: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] to jest pilot od TV strasznie mnie nurtuje co to jest Twoim zdaniem :cool3: :crazyeye: :lol: