-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
bo żolibor est duzi :p bo nie szukałaś :p bo nie patrzałaś :p :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
czesc laski było na lewo to jest i na prawo [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/114/f0ccd4d24a257a83.jpg[/IMG][/URL]
-
żegnajcie czesć i czołem [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/114/944671a1ab6305e9.jpg[/IMG][/URL]
-
PtYSIU czy TY spadłaś ze schodów czy Cię jakis rózowy amor dopadł ze Tyś taka kochająca systkich :diabloti:
-
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm same ciekawe rzeczy się dzieja jak mnie nie ma :cool3:
-
to ona pracowała na dogo :crazyeye: :evil_lol: Ewa to[COLOR=magenta] M.A.G.A[/COLOR] :loveu: :loveu:
-
[quote name='Vectra'][/b][/u] stawiam na to ostanie :cool1:[/quote] miła jak zawsze :evil_lol: [quote name='Pysia']Nie zgadłaś :diabloti: PtYSIA ubolewa nad brakiem Kamci :evil_lol: Z tego powodu wpadła w depresje :diabloti:[/quote] a co sie stało z Kamcią :roll:
-
[quote name='jo-jo']Ale ona tak z miłości:evil_lol:[/quote] raczej ze STRCHU :diabloti: 1. ktos podmienił PtYSIE 2. ktoś zrobił pranie czachy PtYSI 3. ktos planuje zamach na ma osobe i zlecił to 'ptYSI 4. PtYSIA zawriowała
-
łeeeeeeeeeeeeeeee to najprzyjemniejsze tortury jakie mogą być :loveu: :loveu: :loveu: juz nie moge sie ich doczekać :multi: :multi: :multi: :multi:
-
[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Kara fota fotą ja sie już dawno temu zakochałam w Szpilce. Ją trzeba widzieć na żywo. Mi nawet nie przeszkadzało to jak się w czymś śmierdzącym wytaplała.[/COLOR][/B][/quote] tak to najprawdziwsza prawda :razz: :evil_lol: [quote name='madzia i medor']Debe a Ty jesteś tą masującą, czy masowaną:cool3: :p[/quote] ja jestem fotografer :cool1: [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]dbsst napatrzyła się i uciekła:diabloti: [/COLOR][/B][/quote] hahahahhaha wróciłam już z ucieczki :roll: [quote name='Nugatowa']Debe czy Ty wybijasz Pani żeby :hmmmm: taka dziura w tym podgłówku by zebiska leciały na podłogę :cool3: Chyba najlepiej mieć złote, hę?:evil_lol: :evil_lol:[/quote] hahahha tak a potem z zębów robimy korale chcesz kupić :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Behemot'] O Dżizas! :crazyeye: Iron Maiden! :crazyeye: :evil_lol:[/quote] hahaha [quote name='Pysia']Dominiczko miniczko liczko psiczko nareszciunio jestusieś bo ja bardzusio się stęskniłusiałam za swoim wyrodniusim dzidziusiem Dominiusiem:evil_lol:[/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Łomatku ale tortury[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]Dbsst ty lepiej zajrzyj na temat o zlocie!!!!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]Pozdrów pike!!![/COLOR][/B][/quote] zajrze zajrze ;) [quote name='Wyjątek']Debe a Ty jestes z Żoliborza???[/quote] niom :cool1: [quote name='evaxon']czesc Babciu:multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/37/e9a43bf4cd13ff01.jpg[/IMG][/URL] ale łocy:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/37/7645ffc5607673b4.jpg[/IMG][/URL]:loveu: slicznotka:loveu:[/quote] Ewa jakas Ty podejrzanie miła :eviltong: [quote name='KaRa_TC'][IMG]http://images22.fotosik.pl/37/7645ffc5607673b4.jpg[/IMG] jej jak Szpilka bosko wyszla:loveu: :loveu: :loveu: zakochalam sie w tej fotce:loveu:[/quote] szkoda ze nie we mnie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
dobra spadam szykuje sie do Piki i jej bandy :multi:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ale maskot;)[/I][/B] [I][B]moja Modelinka:loveu::loveu::loveu:[/B][/I] [I][B][IMG]http://images22.fotosik.pl/37/7645ffc5607673b4.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] modelinka glinka hahahhahaha [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Szpila zepsułaś maskotkę?[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]Debe Ty weź zajrzyj na spotkania, na temat zlot. Tylko mi nie mów, że w tym roku nie mozesz:mad: ja kolejny rok nie dam rady bez Szpili:loveu: [/COLOR][/B][/quote] eeeeeeeeeeeeeeeee ;) nie zepsuła wyjeła jej tylko łocy ;) [quote name='Maga100'][B]o droga mła, to ty żyjesz jednak? :cool1: [/B][/quote] zmartwych się podniosłam i zaszczycam Matke Ziemie mą skromną ale jakże bogatą wewnętrznie osobą :evil_lol: a oto kilka fot z Kursu (więcej nie mogę dać:cool1: ) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/113/28156c8eda493be3.jpg[/IMG][/URL] moja Ukochana :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/64/a150d3225820f253.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/37/8353d2afa3d441a4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/64/edc4608d643fcb06.jpg[/IMG][/URL] już nie mogę doczekać się kolejnego warsztatu :loveu: :multi:
-
hello sisterko której Kuba kompa podkrada ;) :evil_lol:
- 78403 replies
-
czesc rozrabiaki nie czytam oglądam Gaston jest bowski :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: sobie chyba przyjade i go wezme :cool1:
-
a oto maskot który już niestety nie ma oczu i nie może podziwiać urody swojej destruktorki :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/37/e9a43bf4cd13ff01.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='HankaRupczewska']Bilobil zażyłaś ? Czy też lecytynę turbo ?[/quote] oh! moja najmilsza z dogociółek :loveu: bilobil u mni ekróluje juz w tym wieku :roll: :lol: Jojeczko myśl bo ja nie wiem z jakich są hodowli te dożki pierożki :evil_lol: [quote name='asiunia']Hej! Metosia musi dostac goldena pod choinke wiec Szpilka nie moze byc gorsza:evil_lol:[/quote] hahhahaha no tak każdy pies musi mieć swojego psa :evil_lol: a oto dama co ma doGang:lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/37/7645ffc5607673b4.jpg[/IMG][/URL]
-
płaszczek ma na imie DANTE :multi: :multi: :multi:
-
[quote name='jo-jo']Mialam na myśli to że myślisz i myślisz i masz to na końcu języka jak Kubuś :evil_lol:[/quote] tfu tfu to juz wiem skąd te kłaczki w moich ustach :diabloti: :evil_lol: :evil_lol:
-
hahahahhaha no tak Kubus jest taki dorzy :evil_lol: :evil_lol:
-
z Żoliborka to sąsiedzi kórde zapomniałam na amen tego płaszczka a widywałam się z nim kilka razy kurde mam na końcu języka jego imie nienawidze toego uczucia
-
[quote name='jo-jo']Pewnie VERSACE Patland :razz: Oj to przypomnij sobie, a ten "płaszczowaty" (:evil_lol:) to młodszy, straszy? I krówka? Oj Debe przypomnij sobie, :roll: :eviltong:[/quote] tak chyba tak to ten versace jesy OLBRZYMI a płatek (dobrze myslałam) to ma koło 15 miechów a krówek koło 10
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:mad:oj niedobla Ty sisters .....tak ginąć bez wieści:razz:[/I][/B][/quote] bij mnie sis bij :evil_lol: wiesz co lubie :eviltong: [quote name='malawaszka']oooo debestka ożyła :multi: no to teraz już musisz dla Szpilki kupić doga!!! uderzaj do TZta: "jeśli nie chcesz mojej zguby, Pana doga kup nam luby" :evil_lol:[/quote] hahahah juz oznajmiłam TZ że Szpilka MUSI mieć doga :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
jeden błękitny Amigo (przydomek Versace) miłość mojej Szpilki :lol: drugi jojkowy (to jest płaszczowaty kolor czy czarny :cool1: ) też nie pamiętam jak ma n imie i mój faworyt na którego oko mam juz od dłuższego czasu czyli od kiedy była malutkim (o ile dogi moga byc malutkie) sceniorkiem czyli krówka nie pamiętam jak ma na imie :oops:
-
mówcie mi kiepachu czesc dziś Szpilka bawiła się z 3 dogami a ja nie miałam aparatu :placz: :placz: :placz: :placz: jednak pies dla Szpili to dog :loveu: