-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='paula_z']I Axunia :loveu: [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/0207/imgg047.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/0207/imgg048.jpg[/IMG] [/quote] NIE NO SCUREK PIERWSZA KLASA :evil_lol: :loveu: [quote name='dreamer'][COLOR=indigo]cześć! [/COLOR] [COLOR=indigo]na pocieszenie :calus: na deszcz i śnieg, i poniedziałek ;)[/COLOR] [IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries/axamax.jpg[/IMG][/quote] mistrz fota :loveu: [quote name='paula_z']Czesc poniedzialkowe marudy :p Macie jeszcze dwa noski :loveu: [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/0207/Canon150.jpg[/IMG][/quote] aaaaaaaa jaki nochalopagus :loveu: :lol: [quote name='paula_z']Jeszcze 4 znudzone piesy na dobranoc :lol: [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/0207/Canon152.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/0207/Canon085.jpg[/IMG][/quote] podaj łape :evil_lol: jestem w szoku ILE FOT :crazyeye: :multi: :multi: :multi: :multi:
-
wiesz Szpila go trzymała zeby nie odleciał :evil_lol:
-
[quote name='Vectra']wiesz że ja zawsze służę dobrą radą :diabloti: :diabloti:[/quote] dziękuje ci ciociu dobra rada :evil_lol: :evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
czesc Sisterka gratulki wystawowe przesyłamy ;) :buzi: -
[quote name='Vectra']ostatni nazywa się KWIATEK i lubi wode :evil_lol: :evil_lol:[/quote] ale myślisz ze lubi kompiele wodne czy tylko przytapianie około kwartalne :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: dziękuje Ci Vectro za Twoja pomoc teraz juzwszystko wiem o kwiatach :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
czesc sisterko nawet nie zamierzam czytać dzi ile wy gadacie :shake:
- 78403 replies
-
oto moje kwiatki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/87/e428b9b5234f9282.jpg[/IMG][/URL] kto mi powie jak nazywa sie ten ostatni i co on lubi :razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/54/c6674a0dad28efd7.jpg[/IMG][/URL]
-
nowe doniesienia mam 4 kwiatki 4 doniczki ziemie i jakies kamienie co dalej :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Jupi']o matko jaki on wielki:loveu: kocham dozie:loveu: [IMG]http://images21.fotosik.pl/84/fa5e24a6e8e38f15.jpg[/IMG] wczoraj był piekny czarny w lecznicy, jes moim ulubionym pacjentem, zawsze dłuższa jest wizyta bo się musze nim nacieszyć też jest ogromny, nawet jak na doga:lol:[/quote] nio on jest olbrzymi wielkolud z niego i tyle :D hahahha ja wczoraj przez 90 kg płaszczka miałam być pocałowana z tym ze jak skoczył na mnie i oparł swoje małe stOpki na mych ramionach to ozor jego wylądował nad moją głową :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Ka-ka']a co to jest galeria smaków i gdzie to jest :oops:[/quote] a prosze Cie uprzejmie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=19502&highlight=galeria+smak%C3%B3w[/URL]
-
czesc fantastyzne zdjęcia kuni :loveu: i kuniarki :loveu: czekam z niecierpliwościa aż zdjęcia będziesz miała czas robić :cool1:
-
hej :D jak tam mieszkaniec brzucha kopie :cool1:
-
czesc sis dokładnie tak jak mówisz bede kwiatu ukatrupiać z ziemna krwią :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
mama OGROMNIASTĄ proźbę do osób które znaja się na kwiatach. Czy jest mozliwosc storzenia Galefii Ogrodowej :d kupiłam dwa kwiatki i nie wiem co dalej. nie znam sie na przesadzaniu, podlweaniu, dbaniu i w ogole (mam nadzieje ze nie jestem jedna jedyna taka jełopa na dg) I tak jak z Galerii Smaków korzystam bardzo czesto to przydała by mi sie jeszcze podpowiedz botaniczna :evil_lol: :razz: :razz: :razz: kupiłam Kroton Petra i figus robusta :razz:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']możemy się zamienić :razz: ja ci duże LCD ty mi dużą lufe :evil_lol:[/quote] nie chyba o LCD sie tak nie poobcieram jak o lufe:roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
[quote name='Vectra']kocham cię Gacusiu :lol: :lol: :lol:[/quote] kochaj mnie az do utraty tchu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Vectra']cześć debe autorko kiczowatych fot :evil_lol:[/quote] czesc muła najmilsza najszczerasza najukochnsza Vectr[B]UNIU:evil_lol: [/B]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
iiiiiiiiiiiiiiiiiii jaki duzi LCD :loveu: :loveu: -
[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Szpila to psuja. Zepsuć dożka to naprawdę trzeba się napracować. łaciatego popsuła a teraz się zabiera za innego.[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Dbsst ty lepiej zajrzyj na spotkania na ZLOT![/COLOR][/B][/quote] hahaha bo to dogopsuj ;) zaglądam zaglądam na Zlot :cool1: [quote name='madzia i medor']Ale oni nieziemsko wyglądają:-o :cool3: :cool3: Tak, to pewne,[B][COLOR=darkred]Szpila musi mieć doga[/COLOR][/B]:eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/84/ebf66c62457ad6ca.jpg[/IMG][/URL][/quote] AMEN teraz TYLKO trzeba to mojej Miłosci przetłumaczyć :cool3:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
Victorku i bądź zawsze grzeczny dla mamusie i leż jej w ręku dobrze nie rozrabiaj i sie słuchaj :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Agga hahahha jasne ze popsuła takie to maleństwo ze śakoś takoś sie rozleciało samo :evil_lol:
-
:lol: :lol: :lol: :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/84/ebf66c62457ad6ca.jpg[/IMG][/URL] eeee to ty taka mala :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/84/fa5e24a6e8e38f15.jpg[/IMG][/URL]
-
ciesze się ze foty przypadły do gustu:loveu: ja jestem dokumentnie zakochana w krówku jest zarąbisty i strasznie słodki :loveu: oczywiście Amigo i Dante tez są słodcy i prześliczni ale krówek :loveu: (pamiętajcie, że to ja mu dałam taki przydomek hahahha):loveu: i troche miłosci jeszcze [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/84/d2f86294ca336953.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/134/65ef9b0f9683dd64.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/134/5335cb7ba220f2c9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/134/3a59eedf672f1ef3.jpg[/IMG][/URL] ona innym psom jak dogi ni epozwala sobie tak stać nad głową zawsze ucieka i jest niezadowolona a przy dożkach jak widac jej to graj :lol: :lol:
-
czesc jak zwykle przlotem zdjęcia z wczoraj. Dziś nie wziełam aparatu a był pan płaszczyk na spacerze :placz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/84/cbb25c7ebdde4f2c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/134/ccff6b5036e64dec.jpg[/IMG][/URL] parasol z uszu [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/84/d2f86294ca336953.jpg[/IMG][/URL]
-
kłaniamy sie ide spać i zabieram ze sobą reszte fot :cool1: :evil_lol: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/132/33a8eb433f767937.jpg[/IMG][/URL]
-
hahahhaha no weź bo będe sie wozić i nosić nos do goory ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/132/a2abd254660a7c93.jpg[/IMG][/URL] nie ma jak pod dogiem :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/132/7b90acee3c5860c2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/82/d673f84ceada15cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/82/89f446f9d98c1e12.jpg[/IMG][/URL]