-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='basiulka22tychy'][B][I]debe wyspij sie i wracaj rano :P:P [/I][/B][/quote] dzięki [quote name='Maga100'][B]jak zwykle nie zrozumiałaś dowcipu nie pracuj tyle [/B] [/quote] zrozumiała :eviltong: [quote name='madzia i medor']Doberek przemęczona debe[/quote] oj tam przemęczona [quote name='PIKA']a co jest takie genialne ? [/quote] JA [quote name='Teklunia']Czeeeeść Pamiętacie nas?[/quote] eeeeeeeeeeeee mmmmmmmmmmmmmm hyyyyyyyyyyyyyh a tak pani z...........eeeeee mmmmmmmmmmm nocnego :roll: :diabloti: :evil_lol: pamiętamy i sciskamy [quote name='Alicjarydzewska']c[I][B]ześć mla zapracowana sistersjo[/B][/I][/quote heloł sisterko ukochana [quote name='evaxon']czesc babojago[/quote] czesc kopciuszku [quote name='Kate I Luka']Hello pracusie [/quote] tylko JA pracuje Szpila się leni całymi dniami [quote name='paula_z']Kurs chyba :hmmmm: [/quote] tak była na kursie i jest rozochocona do pracy [quote name='Iza i Avanti']Jeeeeeeeeeeeziu! Jaka tu ciiiiiiiiiisza...........[/quote] bo milczenie jest złotem :eviltong: [quote name='bonita'][B]Cześć sister Debe :)[/B] [B]Masz sms-a do mnie[/B]:cool3: :evil_lol:[/quote] czesc sistera że co mam do Cię :roll: [quote name='Wyjątek']Cześć Debe! Co tu tak cichutko?? , gdzie sie podziewasz?? [/quote] chowam się pod szafa ;) [quote name='madzia i medor']Debe wracaj:mad: :mad:[/quote] wrocilam [B][quote name='Iza i Avanti']Debe! Nie buduj V Rzeczypospolitej.... ;)[/quote][/B] [B][quote name='Asiaczek']... za wcześnie... Jeszcze trzeba poczekać...[/quote][/B][quote name='Asiaczek'] [B]Pzdr.[/B][/quote] [B][quote name='PIKA']a moze ona wysadza IV :evil_lol:[/quote][/B] [B][quote name='Asiaczek']A może leży gdzieś tam, na swoim łóżeczku, przyklejona do Szpilotrona i ciężko oddycha...?[/quote][/B][quote name='Asiaczek'] [B]Pzdr.[/B][/quote] WARIATKI [quote name='agabass']Debe a ja mam pomysł to ciebie ktoś na to zmęczenie powinien porządnie wymasować:cool3:[/quote] ooooołłłłłłłłłłłłłłłlll jeeeeeeeeeeeeeeeeee kto chetny [quote name='Kate I Luka'][B][CENTER][COLOR=darkorchid]Na Dzień Kobiet @--,--'-- Dla Ciebie Szpiluniu...[/COLOR][/CENTER] [/B] [CENTER][B][COLOR=darkorchid]Gaston[/COLOR][/B][/CENTER] [/quote] witka rizrabiaki [quote name='Pysia']Debe już nie planuj zamachu stanu tylko wracaj do nas ;)[/quote] jak ja się zaraz zamnachne to wpadne prosto do Twojej galerii [quote name='Iza i Avanti']Elo Debe! :) :) :)[/quote] elo elo nieświadomi sie śmieja [quote name='bonita'][B]Debe, Ty się wogóle nie starasz:shake: :evil_lol: [/B] [B]Gdzie wiosenne fotki Szpili:cool3: [/B] [B]Już rób, zanim przyjdzie jesień:evil_lol: [/B][/quote] fotek brak [quote name='BeaC']..........kiedyś tutaj przychodziłam obserwować Piękną szpilkę i jestem znowu:loveu::loveu::loveu:[/quote] iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii wpadaj częściej czuje się zaszczycona "bułkowa mamo" ;)
-
czesc nedawno wróciłam z kursu padam żegnam jest genialnie :loveu: Iza pamiętam w tygodniu sie postaram ;) :cool1: jestem tak zmęczona ze nawet nie chce mi sie pw odpalac. wybaczysz
-
jak jeszcze bedzie nasz" dom to jedziemy go oglądnąć :cool1:
-
[quote name='evaxon']buahahahahahhahahah no nie sama sobie:evil_lol: wez TZta karte płatnicza wybierz sobie jakas błyskotke zapros na kolacje powiedz ze chcesz za niego wyjsc i wrecz sama sobie pierscionek:evil_lol:[/quote] ale po co za Niego wychodzić hahhahaha juz mówiłam ale mnie nie słucha :shake:
-
znalazłam super dom z niezłą działką w Wiązownej (czy jakoś tak) za 326 tyś :cool3: dom 230m2 działka 1260m2 TZ się oczy zaświeciły ale potem doszedł do wniosku że daleko :/ zadwonie jutro zapytać sie co tak tanio a działka w położona w otulinie Mazowieckoiego Parku Krajobrazowego :loveu: stan surowy :loveu: ale to jeszcze nie będzie mój dom ;(
-
[quote name='Kate I Luka']kurde fakt, tak tanio to tylko podróbka , jeszcze by mi palce zzieleniały :evil_lol: :eviltong: :eviltong:[/quote] hahahaha powiem dowcip dzieci zatykają uszy i oczy ;) przychodzi baba do ginekologa i mów: - "panie doktorze mam sine uda......" doktor kazał pacjentce usiąść na fotelu i oglada uda sapie przy tym i duma po chwili zadaje pytanie: - "czy panie facet jest cyganem" pacjentka ze zdziwieniem odpowiada: - "tak, a czemu" na to lekarz : "to prosze mu powiedzieć, że jego kolczyki nie są ze złota" :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='evaxon']:evil_lol: a ni emozesz tego przyspieszyc i sie sama oswiadczyc??:evil_lol:[/quote] sama SOBIE :roll: :crazyeye: :evil_lol: [quote name='Iza i Avanti']Dbsst! Ja cię pleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeease, błagam, królowo Ty moja! Nie śmiałam się zapytowywać, ale skoro Pysia zaczęła... O Pani! Czy będziesz taka hojna i zrobisz mi bannerek???[/quote] :question: zwariowała :scared:
-
hehehehehe to dopiero ptaszysko :loveu:
-
[quote name='evaxon']a ja bym chciala wszystko z białego złota :) nie lubie zółtego złota:shake: czesc Babusiu:loveu: kiedy impreza [COLOR=darkred]zareczynowa[/COLOR]:cool3:[/quote] to zależy kiedy sie oświadczysz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: wiesz ja dałam delikatną aluzje czego oczekuje hahhahahahhaaha [SIZE=1]ale jestem zabawna[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] Kaśka obrączki są super tylko jak dla mnie troche za tanie one są z tombaku, że takie tanie ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Kara ona nie może uwierzyć ze leci piłka :evil_lol: czesc PtYSIU co kochasz mnie nad życie :loveu: :eviltong: jak Iza będzie chciała banerek to napewno mi powie nie moge się narzucać :roll: prawda Izo z brzuszkiem :cool3: PIKa nienawidze Cie :diabloti:
-
[quote name='Iza i Avanti']O kurna..........[/quote] fajny nie jest jeszcze w białym złocie ten w białym biore ja :eviltong: :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Iza i Avanti'][URL="http://img87.imageshack.us/img87/7237/25luty179cg6.jpg"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/7237/25luty179cg6.jpg[/IMG][/URL] Pysiu! A żeberka to Ty całe masz???[/quote] żeberka to może i tak ale nosa napewno nie hahhahahaha ta czarna bestia odPtYSIOwywuje PtYSI nos :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
czesc Kasiu ale masz fajną czache ;) :lol: :lol: :lol: :lol: nie smutkaj się zawsze masz nas więc tak naprawde to po co Ci TZ ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Dziewczyny zobaczcie jaki straszak znalazłam dla Tztów :diabloti: [URL="http://www.sklep-jubiler.com/sklep/d/1173br_VVS2_H?PHPSESSID=aa36120ccfb03271fa790cc62c5d914f"]takie małe cudenko za taka małą kwote[/URL] a to na wisiorek do kompletu jak znalazł [URL=http://www.sklep-jubiler.com/sklep/d/4.97ct?PHPSESSID=aa36120ccfb03271fa790cc62c5d914f]takie taniusie w promocji[/url]
-
[quote name='AgaiTheta']Sama sterylizacja to jedno, ale Thetka miała wycinane też nadziąślaki. Paskudne guzy, które zarastały ząbki. Trwało wszystko 3,5 godz. ok 16 byliśmy w domku, ale Theta jeszcze śpi i nie może się podnieść. Teraz zaczęła się trzęść, więc na kocyk nakryłam jeszcze kołderkę. Nie może teraz się wyziębić. Nie ma siły się napić, to troszkę łyżeczką wody jej podaje co jakiś czas. Posikuje bida troszkę, ma wyłożone podkłady, ale i tak zaraz jak wydobrzeje to pojedziemy po nowe łóżeczko, wybierze sobie jakie jej się podoba! Tak bardzo mi jej szkoda.... zabrałabym ten jej ból do siebie... ale nie umiem :-([/quote] trzymajcie się dziewczyneczki jesteśmy z Wami :loveu: dziś wieczorkiem juz będzie lepiej ;)
-
czesc szalona babo ;) (tak od serca sie witam hahahha) ale masz kosa kolorowa galaretke sama robiłaś dasz przepis plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Iza i Avanti']Poprosimy mężusia i wstawimy zdjęcia brzusia! :p[/quote] z tym ze ja nie chce brzusia mężusia hahahhahahah i tak powstaja rymowanki już się doczekać nie moge :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
-
[quote name='Maga100'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/37/fcb7b32965267748.jpg[/IMG][/URL] [B]i widzisz coś najlepszego zrobiła pozbawiając Szpilke kobiecości? :cool1: [/B][/quote] że nie ma konkurencji :roll: :cool1: bo ta latająca postać to spanielka dziewczyneczka :roll: :evil_lol: [quote name='anetta']Widzicie te udko?:cool1: [URL]http://images22.fotosik.pl/10/9e27d41cee02948f.jpg[/URL][/quote] nie ja widze skrzydełko :evil_lol: [quote name='Jupi'][IMG]http://images21.fotosik.pl/37/6a47bc21d2e1dfd8.jpg[/IMG] rewelka,:loveu: na konkurs ją:cool3:[/quote] dziękuje Ci kochana :loveu: [quote name='Behemot'][IMG]http://images21.fotosik.pl/37/6a47bc21d2e1dfd8.jpg[/IMG] O matko! :roflt:Jaka szkoda, że to nie zdjęcie z marca, w sam raz na konkurs :evil_lol: ([SIZE=1]Mam zboczenie zawodowe, łążę po galeriach i poluję na fajne zdjęcia :cool3:).[/SIZE][/quote] hahhahahahha zboczona zawodowo normalnie ;) ładny banerek :cool1:
-
czesc dogociółko ostatnio oglądaliśmy domy. ja jestem wytrwała :cool1:
-
[IMG]http://images21.fotosik.pl/34/04deae895a86566c.jpg[/IMG] buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahhahaha myslalam ze to koc z dogiem hahahha i chcialam powiedzię jaki Korona ma kosa koć hahahah tz ma kosa koc z żywym dogiem czyli jeszcze bardziej kosa ale zaciukałam ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii "moja" dziewczyneczka jak rozrabia jak szaleje jak niszczy miśka aaaaaaaaaaaaaa :loveu:
-
[URL]http://www.margos01.republika.pl/koce/800/184d.jpg[/URL] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Vectra mi podała linera :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:o jesu no comment[/I][/B][/quote] hahahhahahaha. nie otwiera mi się Twoja galeryja sis :cool1:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']To my..... [URL="http://img381.imageshack.us/img381/9072/25luty186zz5.jpg"][IMG]http://img381.imageshack.us/img381/9072/25luty186zz5.jpg[/IMG][/URL] Hura :multi: Udało mi się i mi Mozilla nie znikła :evil_lol:[/quote] oooooooooooooooooooolaLlalalal to Ci sie TZ włosiem zapuscił :cool1: a ponić lubisz klaty na glanc :eviltong: -
[quote name='Iza i Avanti'] Cze! Gdzieś się zagubiła??? A zdjęcie czego chcesz? Brzuszka? :cool3: [/quote] cze ale się w końcu znalazłam z tego gdziesia ;) nie chce zdjęcia brzuszka ja chce zdjęcie brzuszkacałuska :loveu: :loveu: :loveu:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/37/25700e49e422fb2c.jpg[/IMG][/URL] qrooliq [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/10/01a1989bb2486d09.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/10/2a1abf9763a1b4ea.jpg[/IMG][/URL] chyba KONIEC
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/10/0b4583a8336cd21c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/37/fcb7b32965267748.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/10/db15a429676ecb65.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/37/7535cc3a50a7262b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/10/067c0112a911674d.jpg[/IMG][/URL]
-
zaległe Szpilki jak debe gotuje to nie ma ............... w mieście :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/37/6a47bc21d2e1dfd8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/10/e0d3b7cbde177a70.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/37/1c2957915ccb3539.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/10/9e27d41cee02948f.jpg[/IMG][/URL]