-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
czesc sis pamietasz mnie jeszcze to ja Twoja bliźniako podobna kaczuszka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
[quote name='Vectra']noooooooooooo :diabloti:[/quote] mam wrazenie że depczesz mi po piętach zaczynam się czuć osaczona :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
:evil_lol: no tak wszędzie rzeczywistość :eviltong: ale dziś miałam ciacho w pracy mmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmm mmmmmmmmmm znaczy ze nawet przystojny ;) :evil_lol: :evil_lol: mogłabym mieć same takie ciasteczka :roll: :evil_lol: :evil_lol:
-
no i romantyzm ch............. strzelił :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Vectra']ja też czekam na focie :diabloti:[/quote] na jakim kocie buuuuuuuuuuuuuuuhahahahhahaha ale ja dowcipna
- 78403 replies
-
[quote name='Vectra']kandydata mi znajdź odpowiedniego :diabloti: mnie się ta wizja wcale nie widzi :shake: :diabloti:[/quote] czemu to TY w BIAŁEJ sukni czujesz [SIZE=1]szczerze powiedziawszy ja tez nie czuje ;)[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a z czego badź skąd ten wianek:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:a co brak ci kolegi :razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] a bo ja wiem ja się na wiankach nie znam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Vectra']no z kolegą ślub ? :shake: to takie nie polityczne :diabloti:[/quote] leiej z kolega niz z koleżanką :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
hehhehehhehe emil lubi dzieci dzieci lubią emila hahahhaha
- 78403 replies
-
[quote name='Vectra']taa panienka :diabloti: :diabloti: :diabloti: to już obudź się z tego snu , ślub to ostatnia rzecz którą bym w życiu zrobiła :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] i byś tak biegła do tego ołtarzy a tren by ci sie rozwiewał...................... a w reku trzyałabyś wianek :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: czyz to nie wspaniała wizja :eviltong:
-
mam to w dooopie nie ma zjęć tylko gadanie :mad: :mad: :mad: :mad: sis podpadasz :mad: :mad: :mad: :mad:
- 78403 replies
-
a Maga jest poprostu WREDNA :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Vectra']NIGDY moja droga mój kolega nie ujrzy mnie w białej sukni :diabloti: a 22 IX mój kolega ma urodziny ,ale Maga nie chce wpaść na impre , ona woli podziwiac świecące parkiety :( :diabloti:[/quote] mmmmmmmmmmmmmmmmmm a ja już puściłam wodze fantazji i widziałam cie w białej sukni i welonie na 3m :evil_lol: :evil_lol: to on panienka ostatnia zdaje się :cool3:
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]no i da fotke sukienkową:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] nie mam fot sukienkowych słowo ja nie wziełam ze soba emila zeby mi nikt nie pstrykał kulasów :evil_lol: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]he he he:-o ..................fajna ta marynara..wróciłaś wrzeszcie po balangowaniu:multi:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]a ja też lubie...wszelkiego rodzaju imprezy pijańsko-taneczne:diabloti:..............tylko oczepiny...............to.................mnie już nie dotyczą:placz:[/COLOR][/B][/quote] ja nie wyjde nigdy za męża żeby zawszze być Panna oczepialska ;) [quote name='Maga100'][B]tak tak, ja też nie jestem niska, to wszyscy inni są za wysocy :evil_lol: [/B] [B]ja wesel nienawidzę :cool1: tak, że nie zapraszaj mnie na swoje, bo i tak nie przyjdę :diabloti: [/B][/quote] 1 amen to prawda wszyscy są za wysocy :p 2 a patrz u mnie bbyłabyś światkową cobyś mogła się ze światkiem po kątach całować :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Pysia'][COLOR=magenta][I][B]Wredna córko która zapomniała o swej zapracowanej matce.....[/B][/I][/COLOR] [I][B][COLOR=magenta][SIZE=5]Z okazji Dnia Dziecka składam Ci życzenia spełnienia marzeń [/SIZE][/COLOR][/B][/I] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Zmorzaste/30maj74.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Zmorzaste/30maj74.jpg[/IMG][/URL][/quote] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa piknościowe i różowe :evil_lol: [quote name='anetta']Widze ze swietnie sie bawilas Ta mnie urzeklo [URL]http://images12.fotosik.pl/47/508764b73221d909.jpg[/URL] takie..takie...majace klimacik :loveu:[/quote] zabawa przednia łe tam klimacik poprostu piękna para :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:loveu:mojej siostrzenicy szpilakoladzie ....buziolki z okazji dnia dziecków:loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] buziakuje ją tylko ona troche obśliniona z Amigo się całowała :roll: [quote name='Vectra']no ciekawe to co piszesz :razz: a 22 IX to się przecież wybierasz podziwiać napastowane parkiety :diabloti:[/quote] eeeeeeeeee a 22 IX Ty idziesz w sukni powiedzić tak kochany tak pragne i marze być Ci wierna :cool3: a Madze dużo polejcie niech parkiety ogląda jak tańczyć nie chce :evil_lol: [URL]http://www.grymix.pl/280/contra/[/URL]
-
ide pograc w super mario bross i spac jutro wszystkich odwiedze :evil_lol:
-
[quote name='HankaRupczewska']Cześć Balownico ! :p[/quote] ooooooooooooooooooooo czesc Spokojna Duszo DGM :p [quote name='paula_z']:grin: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/47/c8725626c06073be.jpg[/IMG][/URL] Tutaj wcale nie poczochrana jesteś :D a R rutinoscorbinu nie dałaś :shake: :evil_lol: I pewnie nie masz fotki całej swojej wysokiej sylwetki w sukience :mad: :diabloti:[/quote] nie no wcale ;) nie dalam za wyraznie by wygladałi co i by moją poważną osobe przysłaniał nie tylko budową ale i urokiem ;) pewnie ze nie mam swojej sylwetki w kietce :evil_lol: :eviltong:
-
ja uwielbiam wesela poprostu kocham i chyba jestem jedna jedyna na świecie która lubie wesela i weselne oczepiny :multi: :multi: :multi: to prowadzący mówi jak panny maja isc czy iśc czy stac ;) dacie rade :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: i ja w marynarce na miare szytej :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/48/165700783d244b18.jpg[/IMG][/URL] ps jak wjedzie rosół to wypij zjedz podwójna ilość bedziesz mogła pić i pić i nic Ci nie będzie ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]ojojoj .....to leć mła sis leć ...ja blozka popilnuję..[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] hehehhe thx blozko pilnowaczu :eviltong: [quote name='malawaszka']nooo a to Ci się trafiło jak ślepej kurze ziarno ino sie nie przejedz :razz:[/quote] no i się obżarłam :evil_lol: :evil_lol: ino ja ślepa i mundra jak kura to mi sie trafiło hahahha [quote name='evaxon']łahahaha pewni ena hamburgera do budki jakiejs ja zaprosil a ona sie cieszy jak dzieckop:diabloti: :evil_lol:[/quote] nie do takiej małej romantic restauracyki mnie zabrał :loveu: [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Hahah ale zniekształciła chopa. I tak wiem jak wygląda. :diabloti: [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]dbsst nie zajrzałaś na spotkania:mad: [/COLOR][/B][/quote] hehehehe no własnie wiesz i zapomnieć jego piękna nie możesz hahahhaha ;) więc zrobiłam to dla tych co nie wiedzą aby nie cierpiały dniami i nocami hahahhahahha a wiesz mnie nigdzie nie ma więc i na spotkaniach nie buszuje ;) [quote name=':: FiGa ::']Bry Dominiko znowu wsród nas :multi: Cóż za determinacja wymalowała się na Twym obliczu podczas tego tańca :evil_lol: Czy to może podchmielenie raczej? :eviltong: Miłego wieczoru :)[/quote] nie nie podchmieliłam się wesela to jedyna impreza co się nie upijam za dużo żarełka ;) to miała byc sexy kusząca mina hahahahhaha no nie mów ze Cię nie uwiodłam hahahahhaha a w ogóle to czesc ;) łapanie welona :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/120/19de4110b43ab119.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/48/e8972f3b7b7e7395.jpg[/IMG][/URL]
-
spadam własnie TZ mnie do restaurant zaprosiła :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: lece lece bo nie uwierze ze łon taki doblaśny hahhaa
-
[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Czekaj, gdzie, co jak wesele? Nie chyba mnie nic nie ominęło.:evil_lol: [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]Ufff nie twoje bo już myślałam, że nie zostałam zaproszona:eviltong: [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]Piękna z ciebie dziewczynka.[/COLOR][/B][/quote] heheh ja i ślub kochana nie wierzysz w moją anty ślubna dusze :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:crazyeye:tańczący z .....duchami:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] nio nie bo do tanga trzeba dwojga [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/47/0be0aa11f1527bb1.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='malawaszka']nie umieraj kobieto :shake: fajowe to foto :razz:[/quote] hahahaha ;) TZ zamazałam zebyscie sie w Nim nie pokochały :loveu: ja i moja wesena powaga :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/47/c8725626c06073be.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:mła koffana sis ...jaka poważna:evil_lol::evil_lol::evil_lol:....KCS:loveu::loveu::loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] wiesz pewen wiek wymaga powagi i ja ja w moim wieku juz mam :P [quote name='malawaszka']Debest wyszłaś za mąż???? ZA CIECIA???!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] hehehehhehe raczej wyszłam ale za stół hahahhahaha [quote name='evaxon'][CENTER]tak tak :p jasne :p yhmmmm :p oczywiscie:p [/CENTER] [/quote] dziękuje Ci dobry człowieku w wiare mej wysokość:evil_lol: prawie ja hahahhahaha czyli Młodzi zdjęcia tak mi sie podoba ze umieram [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/59/879de1cb8dc26cbd.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='malawaszka']o Emilu było nie o TZ :diabloti:[/quote] oooooooooo Pani Łąka się pojawiła ta jasne o emilu eee hhheeee ;) a oto JA [B]DAMA[/B] jeszcze sie wesele nie zaczeło a ja juz poczochrana hahahhahahahhaahahahha uwielbiam swoją dystyngowaną powage kapo hahahhahahahha [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/47/8c747c50ad7a8b93.jpg[/IMG][/URL] zakochani :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: jak ktoś nie wie to nie jestem taka wysoka tu mam 8cm obcasu włożone na rzecz zdjęcie inaczej było by widac jedynie mój czubek głowy hahhahahahahahahaha [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/47/508764b73221d909.jpg[/IMG][/URL] to nie ja jestem niska to TZ wysoki :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='agabass']dziewczynka prawdziwa, a czy grzeczna to raczej niemożliwe to jest grzeczna dziewczynka z natury [I][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/335/0b6fc49f12124db5.jpg[/IMG][/URL][/I][/quote] 1. grzeczna zaraz udowodnie ;) 2. a to naturalnie naturalny ideał grzecznościowy hahahaha [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]pilnuję Ci blożka Sistersjo[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] łoki pilnuj bo ja znowu przelotem Paula jaka pikna pocztówka :multi: :multi: :multi: [quote name='evaxon']i od wnusi tez[/quote] heheh pasożyt sie podpina pod pocztówke obcych hahahhahaha [quote name='malawaszka']sprzedaj dziada wiesz komu [/quote] oj ze niby TZ odrazu dziad hahahhahahahha [quote name='RobertN']Zdjęcia jak zwykle super. A jakie szkiełko masz ?? pozdr Robert[/quote] dzieki :multi: kope lat :eviltong: a stara dobra sigme 70-200 F 2,8 [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:razz:sis ....wielbiciele się schodzą a cie nie ma:cool1:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] no kurczaki biegające jakos sie zaniedbałam ;) [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]witaj:loveu:[/B][/COLOR][/quote] witaj droga muła [quote name='madzia i medor']Witanko:hand::hand:[/quote] helllolki ciołki [quote name='Vectra']:???::candle:[/quote] eeeeee kto wyłączył światło hahahaha
-
[quote name='Ewkaa']Oświadczam publicznie- nie boję się Waszki:diabloti:[/quote] łał hahahhahahah to nie możliwe Weszki wszyscy się boją :evil_lol: [quote name='malawaszka']wpisz se w podpis coby nikt nie przeoczył :diabloti:[/quote] miła jak zasze :loveu: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]jakos nie wierze.....[/B] [B]ale dziewcze piekne...:loveu: [/B][/quote] ja tez nie dowierzam hahahhahhaha [quote name='Alicjarydzewska'] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Cześć koffana sis .......zmeczona jestem ......[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] i ja zmęczona się czuje :cool3: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B].......................Witam (krótko zwięźle i w temacie:razz:)[/B][/COLOR][/quote] witanko :multi: [quote name='bonita'][B]W gąszczu gadania znalazłam wiele świetnych fotków :loveu:[/B] [B]Witaj Sis :)[/B][/quote] hej sis mmmmmm jakie miłe słowo ;) [quote name='madzia i medor']Witam:p[/quote] hejka sklejka [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:pbede ci pilnować blożka ....sces:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] sce :lol: [quote name='paula_z']A czemu tu nie ma świeżych fot Szpilki z Amigo? :razz:[/quote] nie mam weny nie mam czsu nie chce i sie ............hahahhaa [quote name='PIKA']Tu nie ma nawet fot z dlugiego weekendu :shake:[/quote] nie nie ma nie robie zdjec jestem obrazona z emilem ;) [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:sis ...gdzie TY[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] tu [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc...[/B] [B]co tu tak cicho?????[/B][/quote] cich wszedzie głucho wszedzie co to bedzie co to bedzie [quote name='Asiaczek']Dzisiaj nie ma ŻADNYCH fot... Ciekawe, dlaczego? Pzdr.[/quote] bo mi sie nie chce ;) [quote name='anetta']Dbsst wybiera jeszcze foty :evil_lol: Pochwal sie ktore wybralas :cool1:[/quote] nic nie wybrałam nie mam czasu teraz a to :cool1: [quote name='evaxon']heloł babuleńko:loveu: :multi:[/quote] heloł [quote name='KaRa_TC']Czesc;) Nie robicie jakiegos spacerku w sobote??:cool3:bo ja bede byc moze gnic na dworcu centralnym :evil_lol: bo biore szczury z Wawki do Pozka, i w ogole biore ze soba psa by sie nauczyl jezdzic pociagiem:evil_lol:[/quote] w ten weckend jestem w Piotrkowie Tryb. i Starachowicach chyba w przyszły jestem w wawie ale nie wiem............ kurde no
-
buuuuuuuuhahahahhahahahahah myślleście ze coś Cola napisała :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
wygladasz jakiby MŁODZIEJ jak Cie na łace złapią to odrazu do rodziców zadzwonią :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :cool2: :cool2: :cool2:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)