Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Pysia']I zwróciłam to ciasto :mad::evil_lol: Udało Ci się ;) [/quote] starałam się :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ;) [quote name='Pysia']Nie :shake: W pierwszym jest Behemot z rabarbarem a w drugim Ballada z truskawkami :diabloti:[/quote] Balladyna biała jest :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  2. robimy wszystko zeby naszym dogociołom dogodzić zeby im dobrze zrobić szukamy prostych rozwiązań :diabloti:
  3. [quote name='Maga100'][B]tak tak, jesteś taka jak ja :diabloti: DELIKATNA :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: [/B][/quote] kwintesencja kobiecosci delikatnosc z delikatnosci :loveu: :diabloti:
  4. hahahahha więc jak widzisz Vectro kochana będzie git :cool3:
  5. czy w pierwszym ciescie jest tuńczyk :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: to z czystej zazdrosci też bym zjadła :sabber:
  6. już wiem przystojny papierowy przyjaciel który bedzie mnie kochal i mnie uwielbiał a jak sie wkurzy to się raz wydrze :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  7. [quote name='dealer']glowka..Maga wyraznie napisala ze glowka...znaczy ze co? ze maly ten pan Por?:cool1:[/quote] no tak ale jak tak dalej pójdzie to zostanie tylko głowa pana pora ew bezmózga foka tez niezły kompan do grilowania:diabloti:
  8. tak sie staram tak sie staram tak sie staram :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  9. [quote name='Pysia']Właśnie myślę nad tym :evil_lol: Jestem chyba sadomaso ....:roll::diabloti:;) Po polsku? No dobra :diabloti: Ubiłam pomioty Szatana i zrobiłam dwa ciasta :diabloti::evil_lol:[/quote] ojej jak milusio różowiusio że zrobiłas kruche ciasto przesiąknięte krwia malunienkich cudownienkich piesiuleńków ojoj ojoj ojoj :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  10. [quote name='Asiaczek']Hej, Morderczyni, to nie jest "dziób"... Pzdr.[/quote] hahahhahah thx ;) no "to" ne wiem juz sama co to może być może podpowiedź :roll: :cool1:
  11. czemu Axsie z poopy wychodzą szczury :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  12. to nie gadaj tylko pisz :evil_lol:
  13. [quote name='Vectra']i z grillem ? :hmmmm: to muszę przemyśleć czy na pewno wpadnę :diabloti: no chyba , że będzie jakieś klawe towarzycho :diabloti:[/quote] bedzie głowa pana pora :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. [quote name='Pysia']Ale za to zaraz będę miała niufki :eviltong: I dwa ciasta na fotach :evil_lol:[/quote] chińczyku a możesz po polsku :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ;)
  15. tak muszę to powiedziec jestem pogromcą tyranem i morderca biednych kffiatów doniczkowych w moim domu :placz: :placz: :placz:
  16. sam się zabiła przez utopienie lub uduszenie pływał w doniczce baam się za mu za sucho i teraz został mi po niem badyl w sumie też ładny :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. [quote name='Vectra']Debe wpadnij do mnie posprzątać :diabloti:[/quote] tak juz zawijam kiece i lece :diabloti: [quote name='dealer']bezjajecznik bezpiecznik:evil_lol:[/quote] hahahhahahha UWAGA UWAGA JEDEN KFFIATEK IS DEAD na śmierć :placz:
  18. [quote name='dealer']calkowicie ci on ten dealer bezpieczny................................................ni ma jajek:diabloti:[/quote] hehehehhehehe bezjajecznik bezpieczny ciekawe ciekawe :eviltong: [quote name='Asiaczek']Melduję się po znowu kilkudniowej nieobecności. Mam "coś" dla Debe. Ale muszę poczekać na jakiś wolny termin u mnie, bo to "coś", to muszę dać osobiście... A teraz niech sobie Debe myśli, co "to" może być... Na pewno nie wymyśli... Hahahaha... nie masz szans, Koffana... Pzdr.[/quote] "to" dostane w dziub :cool3:
  19. [quote name='Pysia']W przypływie paniki szukałam tych klusek i ani z mięsem, ani ziemniaczanych ani innych u mnie nie ma :crazyeye::evil_lol:[/quote] o ni ejak nie masz klusek to ja spadam :diabloti: :evil_lol:
  20. a mam a mam gotowa jestem na przyjęcie niebezpiecznego dealera :eviltong: :evil_lol: :evil_lol:
  21. a ja was zaskocze pije koktajl truskawkowy :p
  22. szykuje kJakeJsy :cool3:
  23. [quote name='dealer']halo kruszynko...:razz: dawnom nie byla alem sie nawrocila i tera cie nie opuszcze:diabloti:[/quote] siem boje normalnie :nerwy: :errrr: :errrr:
  24. [quote name='dealer']ooo i tu jest zasadnicza roznica..bo ty pijesz rum z cola ..a ja cole z rumem i jeszcze widze:diabloti:[/quote] hehehhehehe juz nie pije bo zaraz bym pod stołem wylądowała ale będe ci dopingowała w twojej coli z rumem :evil_lol:
  25. no tak po kilku rumach z colą literki mi się pitolą :diabloti:
×
×
  • Create New...